Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
 
R.I.P. 2016 = Death Stars
Posláno: 26.12.2016 o 8:31   [Ignorovat]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

R.I.P.

David Bowie
Prince
Leonard Cohen
George Michael
...

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 28.12.2016 o 13:30   [Ignorovat]   [# 1]
Revolution
Ikona: DoMunug
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 1866
Registrovaný: 8.6.12

To zas byl rok 2016, snad jsem měl umřít taky… wink

R.I.P.

 Obrázkové přílohy  image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg
 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 28.12.2016 o 22:33   [Ignorovat]   [# 2]
Suffer Well
Ikona: Michaela 146
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 165
Registrovaný: 7.1.10

Poslední dobou jen samé smutné zprávy. Rok 2016 byl pro hudební scénu velmi smutný.
DoMunug:V duši máme smutno a prázdno a je velmi těžké najít odpověď na otřepanou otázku: Proč? Nečekaně odchází hudební ikony 80. a 90. let…. Vzpomínky nikdy neumírají, ta hudba je tu stále s námi wink
to DoMunug: Černé myšlenky okamžitě vymaž z hlavy, takový inteligentní perspektivní muž středních let a ke všemu frajer, šťastný to muž wink Jinak doporučuji knihu “Deník muže ve středních letech” tahle kniha mě velmi pobavila, je nejen pravdivá, ale i vtipná smile
https://www.youtube.com/watch?v=diYAc7gB-0A
wink

 Podpis 

“Dlouholetá přátelství mají tu výhodu, že už si mnohé odpustila.”
Goethe

Profil
 
 
Posláno: 30.12.2016 o 18:30   [Ignorovat]   [# 3]
Revolution
Ikona: DoMunug
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 1866
Registrovaný: 8.6.12

@Michaela 146:
    Pokud se ptáme proč, můžeme jen dedukovat a spekulovat… Např. Bowie snad údajně podlehl rakovině jater, Prince… , Georege Michael…, atd. Absolutní pravdu se pravděpodobně nikdy ani nedovíme, což je dobře. Takové věci by měly zůstat jen v rovině těch nejbližších, tedy rodiny. Faktem je, že každý rok odejde mnoho významných persón a i rok 2016 je na toto téma velmi bohatý, pestrý, smutný, děsivý... Zůstávají vzduchoprázdné kapsy po těchto legendách. Georege Michael nebyl můj oblíbenec třeba, ale respektoval jsem jej jako ikonu z 80’s a bavil mě! Když ho načapali s chlápkem při sexu na veřejném WC, do měsíce vydal song, který si z toho utahoval. Jde o skladbu Outside wink
    Pokud jde o černé myšlenky, občas mě taky přepadnou,  samozřejmě... Koho ne že… Nahoře jsem si ale tak posteskl páč mi před čtvrt rokem dal i poslední sbohem můj milovaný skoro šestnáctiletý labrador víš...


Link dávat nebudu, ale schrasti si od George Michaela: MTV Unplugged = velká věc smile wink

 Obrázkové přílohy  image.jpeg
 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 1.1.2017 o 15:57   [Ignorovat]   [# 4]
Suffer Well
Ikona: Michaela 146
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 165
Registrovaný: 7.1.10

@DoMunug: Máš pravdu, nemá smysl nad tím bádat, ani polemizovat, je to čistě soukromá rodinná věc, rakovina je svinstvo, statistika je neúprosná. Rakovina je mezi lidskou populací nejčastější příčinou úmrtí. Podle odhadů vědců navíc tento trend bude ještě narůstat….můj manžel s tím bojoval taky, moje spolužačka ze základky podlehla rakovině ve svých 37. letech a takhle bych mohla jmenovat dál, je jen smutné, že jsou to lidé ve středních letech, vyjímkou nejsou ani velmi mladí lidé, na tohle téma raději dost, je to smutné :-(
George Michaela jsem respektovala jako umělce, ztráta další talentované duše!
Díky za tip, ráda si to poslechnu smile
Nádherný labrador, jinak chápu, že je ti po psím mazlíčkovi smutno, rodiče měli nádherného bretaňského ohaře, přibližně před rokem, mu dali poslední sbohem, dožil se stejně jako tvůj 16. let, myslím si, že pro pejska úctyhodný věk smile

 Podpis 

“Dlouholetá přátelství mají tu výhodu, že už si mnohé odpustila.”
Goethe

Profil
 
 
Posláno: 1.1.2017 o 17:14   [Ignorovat]   [# 5]
Revolution
Ikona: DoMunug
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 1866
Registrovaný: 8.6.12

@Michaela 146:
    Odmyslíme-li tragické události typu autonehody, teroristického útoku apod… Já si tedy myslím, že nás jistá forma raka dostane všechny. Jde jen o to, v jakém věku a stádiu se ten bastard projeví...
    Šestnáct let na psa je hezký věk, souhlas. Co pozoruju, tak průměr v mém okolí je kolem třináctého věku a pejsci odcházejí... Je to individuální jako s tím rakem, cokoli doživšího se nad patnáct let je ale úctyhodné wink Známý má jezevčíka 22. rokem třeba…
    Děkuju za tip na knížku, už je na cestě byť teda jen v elektronické podobě... wink

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 2.1.2017 o 22:12   [Ignorovat]   [# 6]
Suffer Well
Ikona: Michaela 146
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 165
Registrovaný: 7.1.10

@DoMunug: Neskutečné, to má pejsek velké štěstí, 22. let úctyhodný věk nebo spíše vzácnost, pejska hodno zapsat do Guinessovy knihy rekordů wink Celkem by mě zajímal další osud pejska, kolika let se asi dožije?
Nemáš vůbec zač. Spíše si mě mile překvapil. Nepočítala jsem s tím, že si knihu objednáš a navíc téměř okamžitě wink Tak pak dej vědět jak se ti kniha líbila smile

 Podpis 

“Dlouholetá přátelství mají tu výhodu, že už si mnohé odpustila.”
Goethe

Profil
 
 
Posláno: 4.1.2017 o 14:15   [Ignorovat]   [# 7]
Revolution
Ikona: DoMunug
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 1866
Registrovaný: 8.6.12

@Michaela 146:
    No to teda! Pro mne to bylo spíše až jakože ze sci-fi, když jsem to zaslechl poprvé. Nevím, samo litr, co je na tom pravdy, ale snad má být opravdu tak stár. Kolik se může ještě dožít no..? Dávám “bolševikovi” rok, max. dva… wink
    Knížka parádní, mohu jen a jen doporučit, až jakože vtipný náhled do života člověka, který popisuje rok svého života… Dál už nebudu nic prozrazovat smile

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 5.1.2017 o 22:25   [Ignorovat]   [# 8]
Suffer Well
Ikona: Michaela 146
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 165
Registrovaný: 7.1.10

@DoMunug:
“Dávám bolševikovi rok, maximálně dva” Nezapomenutelná hláška smile Pejskovi přeju, aby i v pokročilém věku byl stále zdravý a fit i když přeskočil tu pomyslnou hranici psího života wink
Jsem ráda, že Tě kniha oslovila stejně jako mě a i přesto, že je primárně určená mužům smile

 Podpis 

“Dlouholetá přátelství mají tu výhodu, že už si mnohé odpustila.”
Goethe

Profil
 
 
   
 
 
‹‹ Pet Shop Boys-Super      The Cure ››

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy