Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
 
Ženy v DM
Posláno: 28.2.2014 o 22:14   [Ignorovat]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 26.6.09

Ahoj. Na letošním turné mě krom kapely zaujalo jako spousty ostatních projekce. Vždycky si říkám kdo a jakým způsobem vybírá ženy do klipů a live projekcí DM. Zakládám téma za účelem se dozvědět něco o lidech kteří v klipech/projekcích hrají. A jelikož většinou krom členů kapely tam hrajou ženy, proto název tématu jaký je. Na turné mě zaujala holka co tančila ten robo tanec. Myslím, že jsem ji někde viděl jinde, ale nemůžu vzpomenout kde, tak se ptám, zda má někdo info kdo je to ta šikovná robo děvčice. Stejně u projekce HALO mi přišlo, že paní odněkud znám… Jen nevím odkud. Víte o koho se jedná?

Profil
 
 
Posláno: 4.3.2014 o 9:31   [Ignorovat]   [# 1]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

Dáma co hraje v projekci HALO
https://www.depechemode.cz/aktualita/herecka-z-projekce-halo-navstivila-berlinskou-show/

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 10.10.2017 o 15:21   [Ignorovat]   [# 2]
The Sun And The Rainfall
Ikona: Liba
HodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 13
Registrovaný: 14.7.09

...rozumiem danej téme a že sa jedná o ženské postavy vystupujúce v klipoch DM, no ženou DM je aj Jennifer Sklias Gahan, manželka Davida. Len taký malý postreh k nej - ja ju beriem, lebo nastolila určité pravidlá a disciplínu v Daveho živote a vzhľadom na jeho drog. minulosť, je mu to viac ako prospešné, čo môžeme vidieť na jeho celkovej vizáži. No na druhej strane, mám z nej dojem, že ako štvrtoradej a aj viacradej herečke jej nerobí celkom dobre záujem fanúšikov o Davida a nie o ňu. Je to vidieť pri podpis. akciách pred hotelmi, kde ona ide ako pávica, Dave za ňou ako posledný chudáčik…no možno boli akurát pohádaní, ktovie smile, každopádne to pridané “Gahan” k jej menu jej pomohlo, a to po všetkých stránkach.

 Podpis 
Profil
 
 
   
 
 
‹‹ Noty - Depeche Mode      Otázka k Alanovi ››

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy