Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
2 z 16
2
Sounds of the Universe (2009)
Posláno: 10.3.2009 o 23:20   [Ignorovat]   [# 16]
Ice Machine
Ikona: uranós
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 10.2.09

Ahoj lidi! Nevite nekdo, kdy to ma presne vyjit? Datumy se ruzni - 20., 21.4. a ted jsem v aktualitach dokonce cetla, ze nejaky typek to komentuje na 17.4.
Tak jak to je? Diky

Profil
 
 
Posláno: 11.3.2009 o 2:05   [Ignorovat]   [# 17]
Administrátor
Ikona: dmf
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 290
Registrovaný: 5.8.07

Datum vydání nového alba
- 20.4.09 Evropa
- 21.4.09 USA
- 17.4.09 ???!!!!

 Podpis 

DMF Team

Profil
 
 
Posláno: 11.3.2009 o 10:42   [Ignorovat]   [# 18]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

Gahan na NRJ

http://www.radioenergy.tv/de/videodirectlink/785-dave-gahan-depeche-mode-im-talk.html

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 26.3.2009 o 23:07   [Ignorovat]   [# 19]
Administrátor
Ikona: dmf
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 290
Registrovaný: 5.8.07

a je to cele album je již na webu ...

 Podpis 

DMF Team

Profil
 
 
Posláno: 27.3.2009 o 14:17   [Ignorovat]   [# 20]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

Pište sem své recenze, hodnocení, co se vám na novém albu líbí či nelíbí a vyberte v anketě nejlepší skladbu z alba.

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 27.3.2009 o 15:46   [Ignorovat]   [# 21]
Dressed In Black
Ikona: PETR
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 46
Registrovaný: 8.2.08

No me ta miles away prijde atmosferou trochu jako Personal Jesus je zvlastni pekne prechody hlavne nekde uprostred je je byci linka a jaky zvuk pripominajici hlas trachu podobny PJ si myslim Album velice uchvatne

Profil
 
 
Posláno: 27.3.2009 o 23:42   [Ignorovat]   [# 22]
The Landscape is Changing
Ikona: fdm86
HodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 25
Registrovaný: 26.2.09

Album mam, ale setrim si ty “prvni” chvile a doufam, ze vydrzim do ofi vydani:-) hmmm                      Z tech, ktere jsem slysel, pac prichazely postupne, tedy Wrong, Hole To…, Come Back, Fragile Tension, je prave posledni jmenovana tou nejzajimavejsi (pro me). Kazdopadne u kazde skladby puvodni zvuk a jiny mol dava vedet, ze nejde o Playing… 2, ktere bylo poctivym DM albem. Tohle bude asi jine… Podobne znel Violator, myslim jako komplet, byt jsou ted pro mne komplet 4 pisne ze Sounds:-) ...  Jedine prirovnani toho mala, ktere jsem doposavad slysel je - “rozmanite jako Violator” (pozn. Fanouse, kterej opravdu neslysel vsechno…)

Profil
 
 
Posláno: 28.3.2009 o 1:18   [Ignorovat]   [# 23]
The Landscape is Changing
Ikona: fdm86
HodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 25
Registrovaný: 26.2.09

...bohuzel

Profil
 
 
Posláno: 28.3.2009 o 9:13   [Ignorovat]   [# 24]
Home
Ikona: Pavel.Z
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 117
Registrovaný: 28.3.09

Tohle album je pro old fanouška jako jsem já, kterému se libi nejvíc alba do roku 86. ....  Po dlouhé době je to od DM věc, kterou můžu poslouchat i několikrát po sobě .. DIKY DM ..... za navrat ke kořenům.

.. ti kluci vyhrabali z půdy všechny ty staré, zaprášené krabičky s klávesama co vydávají pro někoho takové podivné zvuky, pro mne jsou to však rajské tóny.

Tohle je proste retro album s retro zvuky (pro všechny co to nepochopili) smile

edit:  viz. https://www.depechemode.cz/clanek/gahan-autobahn-byl-inspiraci-pro-sounds-of-the-universe/

Inspirovali jste se nimi jako kapela?
D.G.:  Pro nové album jsme znovu po delší době hodně poslouchali Krafwerk a to zejména „Autobahn”. Chtěli jsme tento zvuk, takhle dynamický, plynoucí myšlenky. Ale nejsou to jen Kraftwerk, také David Bowie, hlavně jeho „berlínské“ desky, zejména „Low”, měli velmi významný vliv na „Sounds of the Universe“.

(tahle odpověď  Davida skvěle podtrhuje náladu a zvuky celého alba !!! vrátíme se spolu s DM na začátek 80. let !  Album jako by zapadá ke Speak and Spell, A Broken Frame, Construction time again, Some Great Revard ....... wauuuuu ! Díky DM !  )

pro pravého DM fanouška kultovní záležitost ! smile

[ Editovat: Pavel.Z; 13.2.2013 o 17:38]
Profil
 
 
Posláno: 28.3.2009 o 10:21   [Ignorovat]   [# 25]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 28.3.09

Je to naprosta parada! Libi se mi to od prvniho poslechnuti a libi se mi to cim dal vic. Little Soul je uplne vyborna, ale de facto zadna pisnicka neni slaba. Jakej rozdil oproti Playing The Angel, kde je dobra prvni pulka desky a zbytek silne pokulhava. Tesim se na koncert jako maly dite! grin

[ Editovat: Petr P.; 28.3.2009 o 12:16]
Profil
 
 
Posláno: 30.3.2009 o 13:26   [Ignorovat]   [# 26]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

Sounds of the Universe 12.album DM

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 30.3.2009 o 14:10   [Ignorovat]   [# 27]
Dressed In Black
Ikona: PETR
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 46
Registrovaný: 8.2.08

No ja bych dal jako druhy singl tutove miles away protoze mi strasne pripomina atmoskou Persona Jesus ovsem neni to to same smile no a kdyby ne tak perfect je to takovy dobry jak wrong mozna i hole to feed je zajimava a jednoducha grin

Profil
 
 
Posláno: 30.3.2009 o 14:24   [Ignorovat]   [# 28]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 21.2.09

řekl bych že SOTU je vynikající album, dm jsou jedni z hooooooooodně mála neřkuli jediní kteří dokážou takhle genialně zkomponovat skladby, chtěl jsem pockat an original ale podlehl jsem. samozřejmě si org koupim o tom žádná, jasně mi vede MILES AWAY. už aby byl červen:-)))))))))

Profil
 
 
Posláno: 30.3.2009 o 14:59   [Ignorovat]   [# 29]
The Landscape is Changing
HodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 27
Registrovaný: 2.3.09

jednu noc sem nemoh usnout premyslel sem a rikal sem si:i kdyby se na netu to cd objevilo tak nestahnu:D druhej den se to tam objevilo a ja neodolal.skoro cela moje trida(sem ete student) novy cd chvali a to to nejsou depesaci:D podarilo se mi dm prosadit…
IN CHAINS-zacatek me prekvapil opravdu jak vysavac pak stridave tony a pronikavy zpev DG…melodicka ae refren neni moc domyslenej musim rict…ta kytara se tam hodi…
HOLE TO FEED-moc se mi nelibi musim rict ze ten rockovej zpev se k ty melodii nehodi…ae vzdy se tesim na tu vetu ´We been chosen´(aspon myslim ze to tam rika)...
WRONG-(no coment)
FRAGILE TENSION-podle me druhy singl…takovej oslazenej cajicek jak uz tu nekdo rekl.konecne rychlejsi skladba ae tanecni nemusim
LITTLE SOUL-nadherny duet pripomina mi goodnight lovers…vzdy se tesim na ty kovove zvuky jako by byly z pipeline…
IN SYMPATHY-musim rict ze me nezaujala mozna jen refrenem…
PEACE-taky muze byt druhy singl nemuzu si ji vynachvalit a dave tu vysokym hlasem dokazuje ze umi zpivat i jinak nez jen hluboce a ze to neni falesne..
COMEBACK-nejdriv sem si myslel ze mi blbnou repraky pekna melodie desny provedeni…
SPACEWALKER-jednou sem si ho poslechl po x poslechu bez zavahani prepnu…
PERFECT-je to perfect ae podle me se na druhy singl urcite nehodi
MILES AWAY-dave zde dokazuje ze umi zpivat i hluboce urcite jedna z nejlepsich songu z alba
JEZEBEL-pekna balada na prvni poslech me moc nezaujala a az ted sem si uvedomil ze je take pekna…
CORRUPT-spravne temna moc se mi libi kandidat na jednu z mych nejoblibenejsich…

Profil
 
 
Posláno: 30.3.2009 o 19:24   [Ignorovat]   [# 30]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 30.3.09

SOTU mam napočúvaný na sluchátka, od piatku ho točím v iPode . Teším sa, keď si to pustím na repráky.  Ale to až originál… Aký mám z neho pocit? Takže CD ka DM neskončia v pivnici a lístky na koncerty nepredávam :-D Ako ktosi napísal na SK fóre, po vypočutí SOTU….. Po prvom vypočutí som sa v duchu zasmiala, ako s nami zasa tí naši DM vypiekli. Tento počin je zasa o inom, pekne šokujúci a nečakaný, vybočuje z radu ako každý nový album . Pripomenulo mi to časy SOFAD, keď som užasnutá čumela na premiéru klipu I Feel You a štípala sa do ruky, či nesnívam. Ak sa niekomu zdá album zvukovo plochý, dovolím si oponovať. Po každom vypočutí nachádzam niečo nové…Nebudem tu rozoberať každú jednu skladbu, to by bolo na samostatnú recenziu a na tu si netrúfam :-D Pre mňa je SOTU premakaný návrat do minulosti, ale z ďalekej budúcnosti. Vidno, že sa chalani vyhrali a bavili pri natáčaní. Cítim z toho hravosť a radosť, ale nechýba tam náznak tej typickej depešáckej temnoty. Zatiaľ vedie v mojom rebríčku piesní In Chains , Hole To Feed , paradoxne sa mi páči aj albumová Come Back, aj keď bar verzia mi fakt vyrazila dych a myslela som, že lepšie to už ani nemôže byť :-D No a samozrejme Corrupt… Wrong točím uz mesiac, myslím že je to pecka a teším sa na koncertné prevedenie. Spacewalker je pre mňa fajn úlet. Inak je zaujímavé sledovať Gahana a jeho prácu s hlasom. Je fajn, že nestagnuje aj keď ja preferujem jeho hutný prejav.  K tým, čo album zatracujú…. SOFAD som musela predýchavať, ale dnes patri k mojim naj od DM. Na každom albume sa dá nájsť niečo, čo osloví každého fanúšika.  Je predčasne zahrabávať SOTU pod čiernu zem, mrzia ma niektoré vyslovene negativistické reakcie.  A aby som nevyznela fanaticky, okrem DM počúvam Front Line Assembly,  NIN, The Krups, alternativu, The Cure, Dead Can Dance and more…
smile

Profil
 
 
   
2 z 16
2
 
‹‹ Violator (1990)      Speak And Spell (1981) ››

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy