Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
 
Jak se vám líbí a jak hodnotíte Songs Of Faith And Devotion?
Posláno: 15.1.2020 o 9:43   [Ignorovat]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 2
Registrovaný: 3.7.19

Dobrý den. Jsem čerstvý fanoušek Depeche Mode. Jejich hudbu poslouchám 4. rokem. Poprvé jsem viděl jejich videoklipy v televizi. Jejich hudba se mi moc zalíbila, a proto jsem začal postupně sbírat jejich alba. Moc se mi zalíbilo i album Songs Of Faith And Devotion. A i když byly v té době mezi členy kapely lehce vyostřené vztahy, o čem jsem si přečetl v knížce Monument a i tady na stránkách od Dangerous, stále se mi album líbí a řadím ho mezi nejlepší alba Depešáků. Konec konců, všechna jejich alba jsou skvělá ☺. Proto mě zajímá váš názor na toto album. Jak ho hodnotíte?

Profil
 
 
Posláno: 15.1.2020 o 11:24   [Ignorovat]   [# 1]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

Ahoj Adame, pro mě osobně to byl nejprve Shock&Awe; :D šok a hrůza, zdálo se mi neuvěřitelné, že jsme na to čekali dlouhé tři roky. Líbilo se mi celkem I Feel You, hodně se mi líbilo Walking a Mercy, samozřejmě In Your Room, a rozhodně nejvíce Rush smile
Co jsem ale odmítal dlouho zkousnout byly skladby Condemnation a Get Right With Me. Ale časem jsem i tyhle skladby vzal na milost a Songs Of Faith And Devotion je pro mě společně s Violator skutečně svatý grál, zvláště po zvukové stránce.

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
   
 
 

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy