Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
3 z 3
3
ŽEBŘÍK “depeche” ALBUMŮ DLE OBLÍBENOSTI.
Posláno: 14.8.2021 o 19:58   [Ignorovat]   [# 31]
Revolution
Ikona: DoMunug
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 1866
Registrovaný: 8.6.12

Každý asi uvidí své TOP 10 v jiném světle, ale OK. Naprosto přirozené. Za sebe určitě podepisuju první místo v tom žebříku. NLMDA je dle mého minimálně největším singlem kapely…

 Obrázkové přílohy  DEA92450-3237-477E-B893-8C8D47D3A5C8.jpeg
 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 9.10.2022 o 12:27   [Ignorovat]   [# 32]
The Sun And The Rainfall
Ikona: SecretGarden
HodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 14
Registrovaný: 8.10.22

U mňa je to s číslom 1 absolútne jednoznačné:

1. Songs of Faith and Devotion (je to pre mňa po všetkých stránkach, čiže aj hudobne, ale aj subjektívne – zrejme obdobie, ktoré sa mi s albumom spája)
Po hudobnej stránke by som to vyjadril asi ako (všetky prívlastky sú myslené v absolútne najpozitívnejšom zmysle): sila a údernosť rocku; ľubozvučnosť, krása a melodickosť popu; zaujímavosť, nevšednosť a hĺbavosť synthpopu a pompéznosť, veľkoleposť vážnej hudby.

S ďalším poradím neviem, je to už zložitejšie. Určite však na ďalšie miesta (ale neviem v akom poradí) patria:
Ultra, Music for the Masses, Black Celebration.

Otázku mám pri Violator.
Zrejme objektívne uznávam, že patrí na jedno z prvých miest, subjektívne som tu v rozpakoch (napriek tomu, že Enjoy the Silence z neho je pre mňa spolu s Walking In My Shoes číslo jedna, čo sa týka piesni a možno najlepšia pieseň v histórii ľudstva celkovo). Ale subjektívne neviem, možno je spojené s nie ideálnym obdobím môjho života, fakt neviem, možno “prepálené” počúvaním, možno mi vadí, že je všeobecne asi najviac uznávané, no netuším presne.

[ Editovat: SecretGarden; 10.10.2022 o 8:09]
Profil
 
 
   
3 z 3
3
 
‹‹ Spirit 2017      Memento Mori (2023) ››

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy