Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
 
Anketa
Construction Time Again - nejvíce oblíbená skladba
Love, In Itself 0
More Than A Party 1
Pipeline 3
Everything Counts 13
Two Minute Warning 5
Shame 1
The Landscape Is Changing 4
Told You So 3
And Then... 1
Celkový počet hlasujících: 31
Pokud chcete hlasovat, musíte být přihlášen jako člen
Construction Time Again - nejvíce oblíbená skladba
Posláno: 25.4.2023 o 18:08   [Ignorovat]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

Construction Time Again - nejvíce oblíbená skladba.

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 27.4.2023 o 11:29   [Ignorovat]   [# 1]
The Sun And The Rainfall
Ikona: SecretGarden
HodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 14
Registrovaný: 8.10.22

Dangerous, neblázni, grin vystavuješ nás ťažkému trápeniu pri rozhodovaní. Si predstav, keď budem ešte riešiť výber medzi Black Celebration a Stripped, čo potom? Si to mohol dať na tri naj a v prieniku by sa poradie aj tak urobilo. grin

Profil
 
 
Posláno: 27.4.2023 o 11:34   [Ignorovat]   [# 2]
The Sun And The Rainfall
Ikona: SecretGarden
HodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 14
Registrovaný: 8.10.22

And then mám strašne rád, pre mňa jedna naj od DM, ale predsa len, Everything je everything. Patrí do mojich detských čias DM, teda už som nebol celkom dieťa, ale pri DM som bol dieťa, začiatočník. Na prvé počutie (zrejme nejaká zašumená kazeta The Singles 81-85) to len tak slabučko zaiskrilo, ale čosi zostalo, aby som to pustil znova. jej krása narastala postupne, pamätám si, ako ma upútali tie, nazýval som to, telefónné tóny. Ako keď je obsadené, len melodicky, myslím ten podklad, čo je sólo napr. na konci verzie In Large Amounts.

Profil
 
 
Posláno: 4.5.2023 o 8:03   [Ignorovat]   [# 3]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 5
Registrovaný: 30.6.22
SecretGarden / 27.4.2023 o 11:29

Dangerous, neblázni, grin vystavuješ nás ťažkému trápeniu pri rozhodovaní. Si predstav, keď budem ešte riešiť výber medzi Black Celebration a Stripped, čo potom? Si to mohol dať na tri naj a v prieniku by sa poradie aj tak urobilo. grin

Uplne suhlasim so SecretGarden, ze sa mohlo hlasovat za 3 naj-skladby. Uvedomil som si, ze vlastne pri vsetkych albumoch som mal problem vybrat tu jednu najlepsiu: pri albumoch od Speak and Spell az po Ultra som musel z nejakych 5-6 spickovych skladieb oznacit jednu (dal som skor taku, kde som predpokladal, ze nie je taka vseobecne oblubena, napr. na Broken Frame su absolutne skvele 1, 2, 4, 5, 9 a 10 a z nich som sa rozhodol oznacit 9 Shouldn’t Have Done That); na albumoch od Exciter po Delta Machine som horko-tazko vobec tu jednu vydoloval, ktora by vobec stala za to (ale ano, vzdy sa ta jedna nakoniec celkom jasne nasla), no a pri poslednych dvoch albumoch Spirit a MM, by som opat vedel dat aj 3 pecky.

Len poznamka k Shouldn’t Have Done That z Broken Frame, preco som ju vybral: velmi zaujimava po hudobnej stranke, velmi sa mi paci prechod k poslednej (a tiez spickovej) skladbe The Sun and The Rainfall a uplne mrazivy text, ktory je absolutne aktualny aj po 40-tich rokoch od jej zlozenia a bude (obavam sa) aktualny dovtedy, kym bude ludska spolocnost existovat.

Profil
 
 
   
 
 

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy