Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
 
Nodisco Dm party - Music club IBIZA - Praha - 22.08.09
Posláno: 16.7.2009 o 14:28   [Ignorovat]
Administrátor
Ikona: dmf
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 290
Registrovaný: 5.8.07

Máte rádi od Depeche Mode celou jejich tvorbu, nejen pilotní singly a největší hity? Nebaví vás na DM party několikrát za večer opakování skladeb jako Enjoy The Silence, Personal Jesus…atd?
Pak si vás dovolujeme pozvat na poslechově-taneční alternativní Depeche Mode party, zaměřenou především na méně hrané skladby , B strany singlů, či neobvyklé verze songů naší oblíbené kapely - a také trochu té další příbuzné hudební scény.

P.S. : Samozřejmě že nějaký ten hit občas také zazní...

Jedná se o volné pokračování No Enjoy party, opět ve stejném duchu - ovšem v jiném klubu, kde je lepší zvuk, viditelná videoprojekce a o fous více místa než v předchozím Styxu.
Za mixem : Krieger

Start : 20:00
Vstup : zdarma

 Obrázkové přílohy  mapa.jpg dm-22.8.jpg
 Podpis 

DMF Team

Profil
 
 
Posláno: 12.8.2009 o 9:24   [Ignorovat]   [# 1]
Home
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 110
Registrovaný: 18.12.07

Jen připomínám že již za 10 dní je tu 2. pokračování party zaměřenou hlavně na méně hrané věci a Béčka které nejsou běžně k slyšení na většině Depešáckých srazech. Sem tam nějaký ten hit zazní bud v Live nebo jiné special verzi za doprovodu viditelné videoprojekce. A také trocha 80tek….

Těšit se můžete i na vybrané drinky na Baru za akční ceny!!

Start: 20:00- 5:00

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 24.8.2009 o 16:18   [Ignorovat]   [# 2]
Revolution
Ikona: PHONETIX-Rob
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 304
Registrovaný: 23.12.07

Fotky 22.8.2009 ze ZP, EPF 9 1/2 a NDP:

http://phonetix.rajce.idnes.cz/22.8.2009_ZKOUSKA_PHONETIX,_ELECTRO_PRAGUE_FESTIVAL_9_1_2_NODISCO_PARTY/

 Podpis 

PHONETIX na Facebooku (940 sledujících)
Nový web PHONETIX
PHONETIX na Soundcloud (též 940 sledujících) dále PHONETIX na Bandzone .(Pro zobrazení této e-mailové adresy musíš mít zapnut JavaScript)

Profil
 
 
Posláno: 25.8.2009 o 17:03   [Ignorovat]   [# 3]
Home
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 110
Registrovaný: 18.12.07

Díky vám všem co jste v sobotu přišli za Účast!!!

Myslím že to byla vydařená party a cca 70 lidí je toho důkazem…
Jen škoda toho že tam nebyla Klimatizace což jsme všichni okusili na místě a taky to že ač jsem s klubem byl domluven že party pojede pokud budou lidi klidně do 7:00 hod. rána tak už někdy kolem 4:00 za mnou přišel Barman že jsou již unaveni a že se končí v 5:00 hod. Pokoušel jsem se je ukecat aspoń do 6:00 hod. ale marně...aspoń že dodrželi tu pátou.

Tak už ted se těším na vol.3!!!
Další info přijde časem…

P.S. Skalní fanoušci DM jistě prominou že sem tam hlavně k ránu se hrálo trošku toho Electra… cool smirk

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 25.8.2009 o 21:38   [Ignorovat]   [# 4]
Suffer Well
Ikona: Martina.MO
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 156
Registrovaný: 16.5.09

Musím říct, že je opravdu škoda, že tam nebyla klimatizace - jinak hráli jste výborně a video projekce super…  yes jen tak dál…....

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 26.8.2009 o 6:43   [Ignorovat]   [# 5]
Revolution
Ikona: PHONETIX-Rob
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 304
Registrovaný: 23.12.07

Myslím, že to byla povedená akce a nefunkční klimatizace mi ani nevadila, protože jsem se důkladně a pravidelně chladil vnitřně - pivem.  cool smirk

 Podpis 

PHONETIX na Facebooku (940 sledujících)
Nový web PHONETIX
PHONETIX na Soundcloud (též 940 sledujících) dále PHONETIX na Bandzone .(Pro zobrazení této e-mailové adresy musíš mít zapnut JavaScript)

Profil
 
 
Posláno: 26.8.2009 o 14:22   [Ignorovat]   [# 6]
Home
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 110
Registrovaný: 18.12.07
Martina.MO / 25.8.2009 o 21:38

Musím říct, že je opravdu škoda, že tam nebyla klimatizace - jinak hráli jste výborně a video projekce super…  yes jen tak dál…....

To jsem moc rád že se akce líbila. I tak se na mnoho songů nedostalo. Není divu 181 skladeb se za celý večer zahrát nedá ale každou odehranou skladbu jsem si poctivě škrtal na velkém papíru. Takže na vol.3 která se uskuteční bud v Lednu či Únoru 2010, budou mít přednost ty skladby na které se ted nedostalo…..
S největší pravděpodobností už v jiném klubu.

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 26.8.2009 o 14:24   [Ignorovat]   [# 7]
Home
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 110
Registrovaný: 18.12.07
PHONETIX-Rob / 26.8.2009 o 6:43

Myslím, že to byla povedená akce a nefunkční klimatizace mi ani nevadila, protože jsem se důkladně a pravidelně chladil vnitřně - pivem.  cool smirk

No, Roberte chladili jsme se oba ale i tak myslím že jsem tak 5 kg vypotil za tu noc… grin

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 26.8.2009 o 14:56   [Ignorovat]   [# 8]
Suffer Well
Ikona: Martina.MO
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 156
Registrovaný: 16.5.09
Krieger / 26.8.2009 o 14:22
Martina.MO / 25.8.2009 o 21:38

Musím říct, že je opravdu škoda, že tam nebyla klimatizace - jinak hráli jste výborně a video projekce super…  yes jen tak dál…....

To jsem moc rád že se akce líbila. I tak se na mnoho songů nedostalo. Není divu 181 skladeb se za celý večer zahrát nedá ale každou odehranou skladbu jsem si poctivě škrtal na velkém papíru. Takže na vol.3 která se uskuteční bud v Lednu či Únoru 2010, budou mít přednost ty skladby na které se ted nedostalo…..
S největší pravděpodobností už v jiném klubu.

Jak říkám moc se nám to líbilo (byly jsme na Vaší akci poprvé), ale bohužel kvůli vzduchu jsme nevydržely až do konce… Příště určitě přijedeme a pokud to bude v jiném klubu vydržíme do konce….  grin  grin

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 26.8.2009 o 15:10   [Ignorovat]   [# 9]
Home
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 110
Registrovaný: 18.12.07

Martina.MO:

O.K. Budu se těšit!!

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 27.8.2009 o 8:03   [Ignorovat]   [# 10]
Revolution
Ikona: PHONETIX-Rob
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 304
Registrovaný: 23.12.07
Krieger / 26.8.2009 o 14:24
PHONETIX-Rob / 26.8.2009 o 6:43

Myslím, že to byla povedená akce a nefunkční klimatizace mi ani nevadila, protože jsem se důkladně a pravidelně chladil vnitřně - pivem.  cool smirk

No, Roberte chladili jsme se oba ale i tak myslím že jsem tak 5 kg vypotil za tu noc… grin

Kdybych to věděl, tak bych si v klubu hned vedle DJů otevřel stánek na přenosné kapesní ventilátory.
Zde na této fotce je levná dětská verze za pouhých 99,- Kč , dražší DM verze v luxusním černém provedení s mrkajícím Gahanem za 299,- Kč se právě vyrábí v jedné nejmenované asijské zemi…  cool smile

 Obrázkové přílohy  p1070625_th.jpg
 Podpis 

PHONETIX na Facebooku (940 sledujících)
Nový web PHONETIX
PHONETIX na Soundcloud (též 940 sledujících) dále PHONETIX na Bandzone .(Pro zobrazení této e-mailové adresy musíš mít zapnut JavaScript)

Profil
 
 
Posláno: 29.8.2009 o 8:29   [Ignorovat]   [# 11]
Revolution
Ikona: PHONETIX-Rob
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 304
Registrovaný: 23.12.07

Davide a plánujete na tuto skvělou akci příště nějakou “oficiální” afterparty nebo zahřívací party???

 Podpis 

PHONETIX na Facebooku (940 sledujících)
Nový web PHONETIX
PHONETIX na Soundcloud (též 940 sledujících) dále PHONETIX na Bandzone .(Pro zobrazení této e-mailové adresy musíš mít zapnut JavaScript)

Profil
 
 
Posláno: 29.8.2009 o 17:54   [Ignorovat]   [# 12]
Home
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 110
Registrovaný: 18.12.07
PHONETIX-Rob / 29.8.2009 o 8:29

Davide a plánujete na tuto skvělou akci příště nějakou “oficiální” afterparty nebo zahřívací party???

Zahřívací party radši ne, ale afterparty se dá domluvit vždycky…. cheese

 Podpis 
Profil
 
 
   
 
 

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy