Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
15 z 16
15
Sounds of the Universe (2009)
Posláno: 3.11.2009 o 19:41   [Ignorovat]   [# 211]
The Sun And The Rainfall
Ikona: daveinmyhead
HodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 14
Registrovaný: 15.10.09

to DMboy: tak to já bych ti mohla dělat mámu(ha ha),je mi 32,ale myslím,že i my důchodci můžeme totálně zblbnout,nééé????

to Smells: já bych to zase tak neprožívala,já si myslím,že každý si může psát názory jaký chce..problém bude v tom,že jsi to vyjádřil dost agresivně.. “to bych se styděl vydat”..“po Ultra to měli zabalit”..muselo ti být jasný,jaký přijdou reakce.

Profil
 
 
Posláno: 4.11.2009 o 13:30   [Ignorovat]   [# 212]
Clean
Ikona: pampelina
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 66
Registrovaný: 30.3.09

to Smells:  beru tvůj názor na vědomí,ale musím ti oponovat .Tvé výroky byly dost nešťastně napsány,pokud to tak opravdu cítíš,tak to je mi líto,že tě to dohnalo až k tomu co jsi napsal.
Jen dost dobře nechápu (18 let fanouškem?) tvou útočnost !!! “to bych se styděl vydat” no moc by mě zajímalo co jsi dokázal v oblasti muziky ty…? můžu poprosit to zveřejnit?

Dále bych ti poradila se znovu zaposlouchat do alb po éře ULTRA,znovu dokola je zkus si pouštět , v různých myšlenkových stavech ,v různém prostředí,čase a sám sobě pak přiznáš,že tvé výroky,které jsi zde předvedl byl jen výplod (v době kdy si to psal) pohnuté mysli.
Přeju ti příjemný poslechový zážitek smile
P.S.:ještě poradím jednu drobnost:) Nevnímej album jako celek,je potřeba si poslechnout skladbu po skladbě a přeskakuj z alba na album dám př. Macro-udělej si rozbor a přejdi třeba na Comatose ,pak třeba na In chains .. a uvidíš ,že to pak uvidíš z jiné perspektivy smile) a ve výsledku pak dospěješ k názoru,že na tom a tom albu jsou zajimavé věcičky….

Díky

Profil
 
 
Posláno: 4.11.2009 o 14:12   [Ignorovat]   [# 213]
Ice Machine
Ikona: Smells
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 23.12.08

Pampelina:Věř mi,zkoušel jsem to. Pro mě už to nejsou DM.

[ Editovat: Smells; 4.11.2009 o 14:15]
Profil
 
 
Posláno: 4.11.2009 o 14:19   [Ignorovat]   [# 214]
Clean
Ikona: pampelina
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 66
Registrovaný: 30.3.09
Smells / 4.11.2009 o 14:12

Pampelina:Věř mi,zkoušel jsem to. Pro mě už to nejsou DM.

ULTRA je jedna ze silnějších desek DM,uznávám tongue wink .Ale rozhodně stojím za svým názorem,že desky po ní jsou taky zajímavé a rozhodně nestojí za takovou agresivní kritiku bigcry .
Ale nehodlám tě napadat,je to prostě věc názoru a každý na to má právo smash

Profil
 
 
Posláno: 4.11.2009 o 14:25   [Ignorovat]   [# 215]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07
Smells / 4.11.2009 o 14:12

Pampelina:Věř mi,zkoušel jsem to. Pro mě už to nejsou DM.

sorry, ale to potom není problém DM….. oni nehrají na zakázku pro jednoho člověka smile


Depeche Mode si posledními alby opět upevnili a zvýšili svou fanouškovskou základnu, jistě, už nikdy nebude tolik fanoušků jako než vyšlo SOFAD, po kterém zavrhlo kapelu mnoho “starých” depešáků, ale i když mám hlavně k současné live podobě DM výhrady, lze říci, že tahle kapela, opět začíná prožívat další nejlepší léta své kariéry..

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 4.11.2009 o 14:31   [Ignorovat]   [# 216]
Clean
Ikona: pampelina
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 66
Registrovaný: 30.3.09

LOL

Dangerous / 4.11.2009 o 14:25
Smells / 4.11.2009 o 14:12

Pampelina:Věř mi,zkoušel jsem to. Pro mě už to nejsou DM.

sorry, ale to potom není problém DM….. oni nehrají na zakázku pro jednoho člověka smile


Depeche Mode si posledními alby opět upevnili a zvýšili svou fanouškovskou základnu, jistě, už nikdy nebude tolik fanoušků jako než vyšlo SOFAD, po kterém zavrhlo kapelu mnoho “starých” depešáků, ale i když mám hlavně k současné live podobě DM výhrady, lze říci, že tahle kapela, opět začíná prožívat další nejlepší léta své kariéry..


LOL  smash  kiss

Profil
 
 
Posláno: 6.11.2009 o 10:00   [Ignorovat]   [# 217]
The Landscape is Changing
Ikona: fdm86
HodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 25
Registrovaný: 26.2.09

“Pro mě už to nejsou DM.”
to smells: Já za těmito slovy vidím kouzlo, nenahraditelsnost a jednu z podstat Depeche Mode smash Stále přicházejí s něčím novým a semtam to někdo nezkousne a odpadne… Opakuje se to léta… Ale která píseň je opravdu “depešácká”??? A která ještě je? Která už není? Jak na jejich tvorbu uceleně nahlížet a čím ji pojmenovat, když s každým novým CD jdou jiným směrem? A jakým půjdou další alba? Myslím, že až na samém konci můžeme říct, jací DM byli, protože jejich chuť k inovaci a vůbec novým věcem je dráždivě nepředvídatelná...

Profil
 
 
Posláno: 6.11.2009 o 19:40   [Ignorovat]   [# 218]
Ice Machine
Ikona: Smells
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 23.12.08

fdm86: samožřejmě máš pravdu.Jestli chtějí DM vydávat nová alba,nemohli zvukově zůstat v roce 80.Upřimně řečeno zvuk alba Speak & Spell zní už opravdu úsměvně.DM jsem měl rád i pro to,že byli jedineční a i když bych byl DM analfabet a znal jednu písničku od nich,tak kdybych slyšel jinou okamžitě bych poznal,že jsou to DM.
To je právě to co mě v nových albech chybí a obzvlášť v Exciteru.Song I feel loved by s klidným srdcem mohla zaspívat Madonna a znělo by to stejně “dobře”.Jediná pisnička na albu Exciter co ve mě tento pocit nevyvolává je Freelove.
Takto bych si představoval moderní kabát DM.
Toto samozřejmě platí i pro další jejich novější alba,kde se najde jedna,dvě pisničky,které aspoň vzdáleně připomínají DM.

[ Editovat: Smells; 6.11.2009 o 19:44]
Profil
 
 
Posláno: 23.11.2009 o 22:21   [Ignorovat]   [# 219]
Ice Machine
Ikona: DMan101
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 19.11.09

Zřejmě se budu opakovat již jsem to psal na fóru chybí mi promakanost dynamických prvků které byli na albech DM za působení Alana.Hutné kovové zvuky jsou kde tam.Kovové jsou i nyní ale znějí v porovnání s Violator jak hrkátka.Nechci kritizovat Martina.On to dělá tak jak mu to momentálně nejlépe jde.Važme si toho.A to netvrdím ironicky.Oproti tomu co bylo a je na Violator a na SOFAD zaostávají DM albumi od Ultra.Pro mně je Home -co hrají bez Alana -snad nej skladba.Já mám lidi porád takový mezipocit že skladby které si napíše sám pro sebe Martin jsou víc do sebe než ty do kterých mu nakafraj nynější producenti DM.SOTU je o tom že si sednete k analogovému syntáku příklad vytvoříte 2 zvuky a dáte dohromady a vznikne třetí.Přidáte bicí a je to.Ve fruity loops se toho dá dělat!Že by příští album byl z produkce Fruity loops?Zajímavé jméno pro producera.O tisícnásobně by znělo lépe jméno producera ALAN WILDER.Anebo budiž at si tam přizvou Kraftwerk.Já si myslím že je to prachobyčejné uklidnování se že je to jiný album než co já vím jaký předcházející.Pro mně jsou tam 4 světlé momenty.Wrong,Fragile tension, Jezebel,Come back snad nejvíc.A nic víc nic mín.Sorry.Nezpívá Dave Come back to me Alanovi?Alane slyšíš Davea.Poslechni ho!

[ Editovat: DMan101; 23.11.2009 o 23:03]
Profil
 
 
Posláno: 25.11.2009 o 13:20   [Ignorovat]   [# 220]
Ice Machine
Ikona: DMan101
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 19.11.09

Moc hezký Ringo.Psychologický rozbor lidí kterým se líbí SOTU a kterým se nelíbí.A ty víš co já si myslím když to nenapíši?A i když to napíši jak víš že je to adekvátní?A jak víš co si budou myslet fandové DM o SOTU za několik let?Ano každý máme svůj názor a proto tady i debatíme.Ale připisování negativismu a dětinství lidem kterým se až tak nepozdává new album je povrchní.Jestliže si myslíš že je na albumu ta hutná hmota skladeb která byla na Violator a na SOFAD je to tvůj názor a nebudu ti říkat že se zbitečně uklidnuješ.Každý album DM je sám za sebe.A i já sám za sebe říkám že bez rukopisu Alana to nikdy nebude ono.A to bez nostalgie.Martin má jiný styl skládání hudby než Alan.Doplnovali se navzájem s Martinem.A bez Alana mi tam chybí ta hudební masa zvuků a efektů.A jak je možné že Alan i ted dokáže v Recoil udělat svoje prvky a nevykrádá se?Dej dohromady 2 zvuky vznikne třetí.Ale musím uznat že B strana je lepší.Není třeba lidem říkat že album je perfetní když si to nemyslí všichni kteří mají názor že je to jen dobrý.Ale jsem přesvědčen že ještě přijde i perfektní.DM forever!

Profil
 
 
Posláno: 25.11.2009 o 13:38   [Ignorovat]   [# 221]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

Alan Wilder že se nevykrádá? SubHuman obsahuje dokonce prvky vykrádající SOFAD! OMG! Zbožňuji fanoušky Alana Wildera a myslím, že on sám z nich má největší srandu.

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 25.11.2009 o 13:41   [Ignorovat]   [# 222]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07
Smells / 6.11.2009 o 19:40

“.Jediná pisnička na albu Exciter co ve mě tento pocit nevyvolává je Freelove.
Takto bych si představoval moderní kabát DM.
.

Jo co člověk to názor, pro mne třeba jedna z nejunylejších skladeb vůbec , a pokud by takhle vypadal moderní kabát DM, já bych rozhodně nebyl jejich fanouškem.

[ Editovat: Dangerous; 25.11.2009 o 13:46]
 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 25.11.2009 o 15:14   [Ignorovat]   [# 223]
Ice Machine
Ikona: Smells
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 23.12.08

Dangerous: Jasně to je ono každýmu se líbí něco jinýho.Mě se prostě alba Exciter a víš nelíbí.Freelove jsem vypíchla jako nejpovedenější song z celýho alba z mého pohledu.
Jinak souhlasím se vším co napsal ” DMan101 “
Od odchodu Alana šli DM do sr*ček.

[ Editovat: Smells; 25.11.2009 o 15:17]
Profil
 
 
Posláno: 25.11.2009 o 16:45   [Ignorovat]   [# 224]
Ice Machine
Ikona: DMan101
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 19.11.09

Ajajaj!To chce klid a pustit si DM!Já nebrečím za Wilderem.Nad rozlitým mlíkem to nemá cenu.Když to rozlitý mlíko už neslízne nikdo.Dm si vystačí i v trojce v pohodě.Ale jejich hudba během 14let mně dovedla k tomu že předtím jsem nic jiného neposlouchal ale dnes je toho rozhodně víc co se mi líbí i když se to nevymiká stylu DM.Ano člověk se mění a není to o tom že s Wilderem anebo bez.Je to o hudbě DM.Bez Wildera ale s dynamikou.

Profil
 
 
Posláno: 9.12.2009 o 19:51   [Ignorovat]   [# 225]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 9.12.09

Konecne zase super deska

Profil
 
 
   
15 z 16
15
 
‹‹ Violator (1990)      Speak And Spell (1981) ››

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy