Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
 
SOTU světelné tyčky pro Depeche 14.1.2010 - Diskuze
Posláno: 15.12.2009 o 10:03   [Ignorovat]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

SOTU světelné tyčky pro Depeche 14.1.2010

1) Lightsticks během Hole to Feed
2) Královské koruny během Enjoy The Silence…

[ Editovat: Dangerous; 16.12.2009 o 13:24]
 Obrázkové přílohy  depechesoundx.jpg
 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 15.12.2009 o 12:03   [Ignorovat]   [# 1]
Home
Ikona: Beladona
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 106
Registrovaný: 10.1.08

kordi: tak to je škoda s tím lightshopem. A co kontaktovat přímo organizátora koncertu a nebo o2 arénu, jestli by tam nezřídili nějaký stánek?

Profil
 
 
Posláno: 15.12.2009 o 16:29   [Ignorovat]   [# 2]
Dressed In Black
Ikona: PETR
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 46
Registrovaný: 8.2.08

Varianta kordi je skvela ono stem korunkama behem ETS byl trochu chaos vsichni budou rozjety kdo bude mit cas se starat o korunku je lepsi kdyz se tam nahrnou s korunkama na hlave bude tam banda kralu coz bude hezke nehlede na to kdyby neko napdlo si vzit rovnou kostým krále s toho klipu :D tycinky na wrong sedi je to durazna pisen takze by to bylo dobre HTF je sice dobra. Ale ja si myslim ze ty tycky budou svitit dýl než jen par minut otatázkou zustavá co s tim prodejem chtelo by skusit jak rika beladona zeptat se na organizatory koncertu nebo o2 arenu jestli by stanek nepovolili ale neda se na to spolihat takze by to chtelo nake alternativni řešeni. NEvim co ale bylo by dobre mit zalozni takzvany plan b protoze pokud by o2 arene ani poradatele nehli prstem tak by cele nase prekvako bylo v Pr… A mel bych jednu prosbu mohla by náka dobra duse udelat solidni nahravku s o2 areny ja nebudu mit love na koncik tak aspon abych videl jak vse dopadlo popr. naky kvalitni fotky pokud mozno ze vsech skladeb byl bych velice vdečný strašně mě totiz mrzi ze tam nepojedu :(

Profil
 
 
Posláno: 15.12.2009 o 19:12   [Ignorovat]   [# 3]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 4
Registrovaný: 19.5.09

30 CM TYČKY JSOU SUPER

Profil
 
 
Posláno: 15.12.2009 o 21:25   [Ignorovat]   [# 4]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 20.5.08

Ked som sa tak zacital do vasej diskusie o tycinkach, neda mi nezareagovat smile Je to dobry napad, ked si tak predstavim mavajuce ruky pocas NLMDA s tycinkami smile Hole To Feed sa mi zda ale (aj v spojeni s projekciou) farebnejsia skladba nez Wrong.
Cela hala rozsvietena do roznych farieb (to je nieco ine ako mobily) musi byt velmi pekne.. tak vam to teda prajem, nech sa podari. Zaujimavy napad wink

[ Editovat: Zero202; 16.12.2009 o 9:02]
Profil
 
 
Posláno: 16.12.2009 o 13:22   [Ignorovat]   [# 5]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

Takže jste vybrali variantu:

1) Lightsticks během Hole to Feed
2) Královské koruny během Enjoy The Silence…

Děkuji Kordi za skvělý nápad se světelnými tyčkami, teď je už na nás všech to šířit všude možně...via FaceBook a další sociální sítě. ..Přes média apod. Takže do toho. Dám to jako článek na hlavní stranu, odtamtud můžete přebírat informaci…

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 17.12.2009 o 20:08   [Ignorovat]   [# 6]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 4
Registrovaný: 7.12.09

Nechcete to teda někdo rozšířit na tom facebooku? Já osobně nevím, jak se to tam zakládá.

Profil
 
 
Posláno: 17.12.2009 o 23:52   [Ignorovat]   [# 7]
Ice Machine
Ikona: kordi
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 23.6.09

tak to dávám ještě sem, založila jsem tu stránku na facebooku tak to šiřte: https://www.facebook.com/pages/Akce-pro-Depeche-Mode-Praha-1412010/224377807632?v=app_2373072738#/pages/Akce-pro-Depeche-Mode-Praha-1412010/224377807632?v=wall

 Podpis 

2003 Paper Monsters: Prague, Bratislava
2006 Touring The Angel: Bratislava,  Liepzig
2009/10 Tour Of The Universe: Bratislava, Paris, Vienna, Prague, Lodz, Lodz

Profil
 
 
Posláno: 4.1.2010 o 15:16   [Ignorovat]   [# 8]
Ice Machine
Ikona: kordi
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 23.6.09

Před Vánoci jsem obeslala také několik rádií. Dnes přišla z jednoho odpověď:


Dobrý den,

ve středu 6. ledna věnujeme Depeche Mode ranní hudební rubriku Třikrát z Proglasu (zazní tam tři skladby ze Sounds Of The Universe). Do průvodního textu mohu zapracovat text vašeho mailu.

S pozdravem

Milan Tesař
Radio Proglas (hudební redakce)
2hudba.proglas.cz3

 Podpis 

2003 Paper Monsters: Prague, Bratislava
2006 Touring The Angel: Bratislava,  Liepzig
2009/10 Tour Of The Universe: Bratislava, Paris, Vienna, Prague, Lodz, Lodz

Profil
 
 
Posláno: 10.1.2010 o 18:34   [Ignorovat]   [# 9]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 3
Registrovaný: 16.9.08

Ahoj všici, mám drobnej dotaz k té megaakci co se chystá na DM ve čtvrtek.Nebude někdo z vás nebo nevíte o někom,kdo bude prodávat před halou ty lightsticky?Nechci trhat partu a nevím,kde bych je v Brně sehnala (někdo víte?),tak jsem si říkala,že třeba před koncertem je seženu.Dík za info. Už se strašně těšim,už za 4 dny:-)

Profil
 
 
Posláno: 10.1.2010 o 18:58   [Ignorovat]   [# 10]
Suffer Well
Ikona: Martina.MO
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 156
Registrovaný: 16.5.09
condemnation / 10.1.2010 o 18:34

Ahoj všici, mám drobnej dotaz k té megaakci co se chystá na DM ve čtvrtek.Nebude někdo z vás nebo nevíte o někom,kdo bude prodávat před halou ty lightsticky?Nechci trhat partu a nevím,kde bych je v Brně sehnala (někdo víte?),tak jsem si říkala,že třeba před koncertem je seženu.Dík za info. Už se strašně těšim,už za 4 dny:-)

mrkni sem http://ptakovinyzlatarybka.blog.cz/galerie/helium-lightsticky

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 10.1.2010 o 19:58   [Ignorovat]   [# 11]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 3
Registrovaný: 16.9.08

Díky moc,blízkost Cejlu mě trochu vyděsila,ale mrknu se tam.

Profil
 
 
Posláno: 11.1.2010 o 8:33   [Ignorovat]   [# 12]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 4
Registrovaný: 19.5.09

http://www.lightshop.cz/z/svitici-tycinky-lightstick-tyc-koncert-15x250.htm
tohle je vpraze

Profil
 
 
   
 
 

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy