Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
16 z 16
16
Sounds of the Universe (2009)
Posláno: 9.12.2009 o 20:14   [Ignorovat]   [# 226]
Ice Machine
Ikona: DMan101
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 19.11.09

Vybral jsem Come back.Nemožně možně skvělá skladba!!!!!I když nemá takový rychlí rytmus jak World in my eyes z Violator tak bych řekl že silně dosahuje té úrovně co se týká kvality.A když jsem jí slyšel v live…achhhhhhhh to je energy!Ani by jsem se nedivil kdyby jí nějaký filmař zařadil do pořádného sci-fi s robotama a s ufounama.Dle mně filmový song jak vyšitý jest Come back.Song neprobádaných končin naší Universe.Jak kdybych v ní slyšel elektrizující rachot částí robotických komponentů v pohybu.Připravených vzlétnout do největších hlubin galaxií a vesmíru.A vzít nás tam….vzlétnout s nimi…

P.s.:Jak jsem už psal.Pro mně je b side albumu- a side.Všechny do jednoho vesmírný skvosty.

[ Editovat: DMan101; 9.12.2009 o 20:20]
Profil
 
 
Posláno: 13.12.2009 o 17:47   [Ignorovat]   [# 227]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 9.12.09

Hlasuju pro Come back

Profil
 
 
Posláno: 13.12.2009 o 22:37   [Ignorovat]   [# 228]
The Sun And The Rainfall
Ikona: daveinmyhead
HodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 14
Registrovaný: 15.10.09

Já po dlouhém váhání dávám WRONG..ale hned za tím následuje Fragile Tension.WRONG to je prostě síla..vždycky mě dostane.Včera jsem si po delší době dala celé album a musím říct,že zraje jako víno..čím dál lepší.Jediný song,s kterým mám problém je In Chains..ten jediný by mi na albu nechyběl..vyměnila bych ho za Ghost.

Profil
 
 
Posláno: 8.1.2010 o 21:20   [Ignorovat]   [# 229]
Ice Machine
Ikona: Stepan T
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 8.1.10

Na hudbě DM jsem prakticky vyrůstal a mám je hodně rád, nicméně se nepovažuju za hardcore fanouška.
MFTM byl jedním z prvních vinylů, které jsem si koupil za své vlastní peníze, pak následoval Violator, SOFAD bylo mé první CD. Sbírku jsem si posléze doplnil na všechna alba.  Na SOTU jsem si rád počkal a nelituju ani deluxe verze. I když...
Každé album je prostě jiné, jak atmosférou, tak zvukem a nemá smysl je srovnávat. Je možné se maximálně pozastavit nad úrovní zvuku, nápadů, údernosti, aranží.
SOTU je album na třetí poslech. Je hodně retro a člověk se do něj musí ponořit. Atmosféra vskutku není prvoplánová a chytlavá a co se aranží týče, přiznejme si, od odchodu Alana je to s nimi trochu slabší. Většinou to zachraňovali producenti (Tim Simenon udělal zvukově zajímavé Ultra, Mark Bell si pohrál s Exciterem, který měl ale velkou nevýhodu v absenci zvukových a melodických nápadů a občasné překombinovanosti). SOTU je ale jako černá díra - absolutně se není čeho chytit. Dávám zapravdu některým kritickým hlasům, že SOTU jsou mnohdy nedotažené, nedořečené, něco se nakousne a najednou opustí...skoro jako když máte před orgasmem a najednou vášeň zcela odpadne… ale právě proto je zajímavé. Vyvolává v nás něco, co je za slovy, za hudbou, za aranžemi, za analogovými synťáky. Ano, i já jsem zoufale hledal alespoň náznak skutečného “nápřahu” typu Personal Jesus, I Feel Loved nebo Rush. I mě přišlo Wrong zpočátku jako Erasure na ketaminu, říkal jsem si, že asi omylem spletli rychlost, že to je ve skutečnosti třikrát rychlejší...ale ono nic. I mě přišlo Peace natolik směšné a kýčovité, že jsem si řekl, zda to všechno není joke. A pak ty klipy. Hole To Feed - WTF? Něco tak trapného, za co jsem se nesmírně styděl, jsem už dlouho neshlédl. Fragile Tension je lepší, ale proč to proboha vypadá jako vizualizace z Winampu?
  A pak jsem se zklidnil, posadil, pořádně jsem si pročetl jejich rozhovory, několikrát se do SOTU zaposlouchal a řekl si - vždyť oni na to, chlapci, mají nárok. Dostávají se pomalu ale jistě do středních let, jejich divokost je tatam, přece nemůžu chtít, aby ve svých skoro padesáti byli bůhvíjak progresivní. Už nemají léta na to, aby dělali divočárny.
  SOTU pro mne znamená album o stárnutí, o stáří, o věcech odvrácených. Moc se o tom nemluví, ale když zjišťujete, že sil celkem dost ubývá, když je najednou pryč onen mladický zápal a kdy už víte, že nemusíte nikomu nic dokazovat, kdy ani nemůžete…najednou vidíte před sebou cestu, na jejímž konci čeká zubatá a vidíte ji dost jasně. To pak nezbývá, než ten zbývající čas nějak vyplnit. Třeba tím, že natočíte trochu jiné album…
  Ale stejně, když si pustím třeba Darkest Star, je v tom daleko větší naléhavost…

 Podpis 

“Pojďte ke kraji.”
“Možná spadneme.”
“Pojďte ke kraji!”
“Je to moc vysoko.”
“POJĎTE KE KRAJI!!”
A oni šli.
A on je postrčil.
A oni letěli.

Profil
 
 
Posláno: 4.2.2010 o 15:51   [Ignorovat]   [# 230]
Ice Machine
Ikona: Rose-DM
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 4.2.10

mě se teda SOTU líbí moc…je jasný že každej na to má jinej názor,ale já sem si tohle CD oblíbila…je to bomba yes

Profil
 
 
Posláno: 24.2.2010 o 0:39   [Ignorovat]   [# 231]
Ice Machine
Ikona: Minice
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 1.2.10

mne SOTU okouzlila uz pri prvním poslechu… smitten  (=hned jsem se zamilovala do Miles Away)
a ted jsou moje nejoblibenejsi Jezebel a Fragile Tension grin  love

ale PTA me dostala vic…. ta me znicila, SOTU mi jenom poradne namlatila :O nevim jak to lip napsat haha…

[ Editovat: Minice; 24.2.2010 o 0:51]
 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 4.3.2010 o 14:41   [Ignorovat]   [# 232]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07
Dan79 / 4.3.2010 o 14:27

Mne se od DM libi uplne vsechna alba (ne vsak vsechny pisnicky). .

A líbí se ti Somebody?

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 5.3.2010 o 10:49   [Ignorovat]   [# 233]
Home
Ikona: Beladona
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 106
Registrovaný: 10.1.08

Mně se naopak zdá, že čím déle SOTU poslouchám, tím víc mi přijde podobné PTA.

Profil
 
 
Posláno: 12.3.2010 o 13:08   [Ignorovat]   [# 234]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

Různé diskuze k SOUNDS sloučeny do této

[ Editovat: Dangerous; 12.3.2010 o 13:13]
 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 29.12.2011 o 19:53   [Ignorovat]   [# 235]
Ice Machine
Ikona: Hotel Ultra
Hodnocení
Celkem příspěvků: 2
Registrovaný: 29.12.11

Pro mě asi nejhorší album DM. (Což ale neznamená, že by bylo špatné, alespoň z hlediska obecné kvality nahrávek, co se vydávají.)

Hillier není žádný sofistikovaný producent elektronické hudby. U PTA byly aspoň silné songy, u SOTU se už nelze spolehnout ani na autorskou brilanci Gorea a Gahanovy příspěvky jsou slabé. Tady se ukazuje, jak DM chybí někdo jako byl Alan Wilder nebo producenti Flood či Simenon, kteří by podle slov producenta Excitera, Marka Bella, “udělali album za ně” - což je samozřejmě přehnané tvrzení, ale je na něm hodně pravdy. On tam není žádný velký posun od demíček, žádná velká kreativní práce s materiálem, který Gore a Gahan přinesli.

Nezbývá než doufat, že příští album bude lepší, že se Gore & Co. vykašle na ty levný synťáky a bicí automaty sehnaný přes eBay a zvolí alespoň kvalitnější zdroje zvuku. A kvalitnějšího producenta, který by za staré pány to album dodělal a dotáhnul. Ona je to totiž pěkná fuška a Gore tuhle práci nesnášel už jako mladej kluk… Bohužel, poslední nahrávka, coververze So Cruel od U2 jede v hodně podobném a snad ještě horším módu než SOTU. :-(

Profil
 
 
Posláno: 29.12.2011 o 22:05   [Ignorovat]   [# 236]
The Sun And The Rainfall
Ikona: DMcz
HodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 11
Registrovaný: 29.11.10
Hotel Ultra / 29.12.2011 o 19:53

On tam není žádný velký posun od demíček, žádná velká kreativní práce s materiálem, který Gore a Gahan přinesli.
:-(

Například tyhle dvě od Gahana se od demíček posunuly dost. Jestli k lepšímu už je jiná otázka.

demo Hole to Feed
https://www.youtube.com/watch?v=zMyGMzW1O9o
album verze Hole to Feed
https://www.youtube.com/watch?v=s56ApzonfKM

come back demo
https://www.youtube.com/watch?v=1pMpBGJXzaQ
come back album
https://www.youtube.com/watch?v=bzS4HQYd5Ak

 Podpis 

CONDEMNATION

Profil
 
 
   
16 z 16
16
 
‹‹ Violator (1990)      Speak And Spell (1981) ››

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy