Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
 
Exciter (2001)
Posláno: 13.3.2010 o 13:21   [Ignorovat]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

Martin prožívá skladatelský blok, Dave naopak má mnoho nápadů, ale nemá odvahu s nimi přijít a skupině je předvést…přesto vzniká intimní album, které je kritikou vychváleno do nebes..fanoušky považováno za neúspěšné...vedle pilotního singlu Dream on stojí za připomenutí taneční I feel Loved a především pro mnohé z příznivců, předzvěst lepších zítřků ...I Am You….

 Obrázkové přílohy  Depeche Mode - Exciter.jpg
 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 16.3.2010 o 11:19   [Ignorovat]   [# 1]
The Landscape is Changing
Ikona: warťas
HodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 23
Registrovaný: 24.6.09

Hudebně - poslechnu si ji, i když ne tak často jako jiné, ale to je tím, že Exciter si nemůžu pustit kdykoliv v jakékoliv náladě - na rozdíl od ostatních alb. Je to pro mě deska do slunečných dnů, kdy je mi bezstarostně, tanečně, nic neřeším, nad ničím nepřemýšlím…
Každopádně v době svého vydání pro mě Exciter znamenal hrozně moc. A to tím, že to byl příšlib do budoucna. Výsledek toho, že to kluci nevzdali a že jedou dál.

Profil
 
 
Posláno: 28.3.2013 o 13:59   [Ignorovat]   [# 2]
The Sun And The Rainfall
Ikona: Aleš Rada
HodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 12
Registrovaný: 28.3.13

EXCITER ze všech alb mám nejméně rád,ale pustit si freelove a zavřít oči je fajn

Profil
 
 
Posláno: 12.8.2013 o 12:49   [Ignorovat]   [# 3]
The Sun And The Rainfall
Ikona: shraddha
HodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 6
Registrovaný: 25.10.12

Exciter je velmi nedoceněné album. Zvukově pokročilo opět dále, než Ultra, a myslím si, že Mark Bell byl jako producent skvělá volba, chtělo to ale taky někoho, kdo trochu ukočíruje Martinovy výstřelky. Jím zpívané písničky jsou zde jednoznačně asi nejslabším článkem alba, jakmile jsem zaslechl jen “I heard a rumor…” nebo “Comatose almost”, pomyslel jsem si jen “A jéje, Martin má krizi středního věku, která se projevuje ve tvůrčí prázdnotě”.
Na druhou stranu tu jsou i šperky typu “I Am You”, “Shine” anebo hutná kupředujdoucí, jednoznačně taneční “I Feel Loved”. Freelove vynikla až když si jí dal do parády Flood, osekal na maximum všechny zbytečné zvukové fíčury a nechal jen to, co je podstatné, atmosféra. Zde je singlová verze jednoznačně lepší, než LP verze (oproti tomu třeba In Your Room ze SOFAD je jako singl jaksi…nefungující, totálně se ztratila ta naléhavost a temnota). Škoda, že tehdy Dave ještě nenašel odvahu přijít se svými nápady, možná by byl Exciter ještě zajímavější.

 Podpis 

...and when our worlds they fall apart
when the walls come tumbling in
though we may deserve it
it will be worth it

Profil
 
 
Posláno: 14.8.2013 o 13:18   [Ignorovat]   [# 4]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 5
Registrovaný: 11.8.13

Sice je tohle album patří k nejnovější tvorbě. Moc se mi líbí a jsem rád, že DM nezakrněli.
Můj nej song z toho alba. :D
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=wmcrpNOUhv8[/youtube]

Profil
 
 
   
 
 
‹‹ Ultra (1997)      Playing the Angel (2005) ››

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy