Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
 
Songs of faith and devotion (1993)
Posláno: 13.3.2010 o 13:11   [Ignorovat]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

Walking in my shoes, In Your Room, Rush….Higher Love patří mezi vůbec to nejlepší co kdy Depeche Mode nahráli…

 Obrázkové přílohy  depeche-mode-songs-of-faith-and-devotion.jpg
 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 11.5.2010 o 21:38   [Ignorovat]   [# 1]
Ice Machine
Ikona: Useless
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 14.1.10

Shlédnout koncert jednou nestačí... jak si k tomu jednou sednu, vydržím to spouštět donekonečna za sebou, nedokážu si ani představit jak to muselo být dokonalé, v té atmosféře, v té show… kdy Dave vzal fanynce foťák a sám pořídil pár snímků (i když už se asi nikdy nevrátil pravé majitelce grin ), když skočil do davu!!! Dala bych cokoli na světě za to, tam být! Co se týče alba, jednoznačně to nejlepší, co spařilo světlo světa (čímž neponižuji ostatní alba). Skvělá práce za neskutečně ukrutných podmínek!

 Podpis 

I´m waiting for the night…

Profil
 
 
Posláno: 12.8.2013 o 12:23   [Ignorovat]   [# 2]
The Sun And The Rainfall
Ikona: shraddha
HodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 6
Registrovaný: 25.10.12

Když jsem SOFAD slyšel poprvý, cítil jsem se hrozně zklamaný, protože jsem čekal Violatora II, víc synťáků, víc optimismu, a ona přišla rána v podobně I Feel You. Depešáci a rockeři? WTF? Pak jsem se do alba zaposlouchal víc a zjistil jsem, že je jako poklad, který čeká na objevení. Dnes považuju album za nejlepší v jejich diskografii, a to s ohledem na uvěřitelnost, na hloubku poselství. Když Martin zpívá “Oh girl, lead me into your darkness”, a do toho zní perfektně zaranžovaná smyčcová symfonie, není to jen takové plácnutí do vody, on chce opravdu uvést do temnoty. V Condemnation nezpívá Dave jen nějaký cizí příběh, on je doopravdy ten odsouzený a trpí s pýchou. Zvuky jsou, na rozdíl od Violatoru, zajímavější a přirozenější, skutečné bubny dávají albu větší život, živočišnost, dýchá to, tepe to. Flood jako producent odvedl dobrou práci a Alan se tehdy mohl vyřádit asi maximálně, co to šlo…to, že to nakonec nestačilo, už je jiný příběh. Pro nás, pamětníky, je to nostalgická doba i díky koncertu, který proběhl před dvaceti lety (fakt už to je tak dávno??) na Letné na Spartě a který neměl chybu. 10/10

 Podpis 

...and when our worlds they fall apart
when the walls come tumbling in
though we may deserve it
it will be worth it

Profil
 
 
   
 
 
‹‹ Music For the Masses (1987)      Ultra (1997) ››

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy