Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
 
Anketa
Koho jste volili?
Zemana 3
Karla 5
Celkový počet hlasujících: 8
Pokud chcete hlasovat, musíte být přihlášen jako člen
Prezidentské volby 2013
Posláno: 26.1.2013 o 21:53   [Ignorovat]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

Koho jste volili? A proč?

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 26.1.2013 o 22:05   [Ignorovat]   [# 1]
Suffer Well
Ikona: little 33
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 164
Registrovaný: 27.6.09

Vím, že to bylo off topic. Začala jsem o politice docela schválně, abych přebila hoooodně blbé kecy od SONG… Ale nelituju. Díky za založení tohoto wink.

 Podpis 

Love is all I want

Profil
 
 
Posláno: 26.1.2013 o 22:16   [Ignorovat]   [# 2]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07
little 33 / 26.1.2013 o 22:05

Vím, že to bylo off topic. Začala jsem o politice docela schválně, abych přebila hoooodně blbé kecy od SONG… Ale nelituju. Díky za založení tohoto wink.

to little 33: úplně v pohodě...já jsem nejprve začal reagovat na tvůj politický post také politickým komentářem, ale potom jsem si řekl, že si opravdu nebudeme kazit Delta Machine topic…ad názory od song, každý má právo na nějaké, to je demokracie...chovejme se vyspěleji než naši politici wink

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 27.1.2013 o 0:27   [Ignorovat]   [# 3]
Home
Ikona: Ringo
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 116
Registrovaný: 30.10.12

ok, jelikoz jsem od detstvi zpolitizovany, nemuzu se k tomuto tematu nevyjadrit:-)

Mozna vetsinu tady znechutim, ale pokud uz to ctete, doctete do konce, at pochopite, jakou genezi prochazel muj nazor.

Prvni vec - v prvnim kole jsem volil Franze. Kdyz jsem dostal listky, vyhodil jsem vsechny az na dva. Zemana a Franz. Proc Zemana? Zemana jsem sledoval dlouho uz od doby, kdy zacal vyskakovat na Klausovu vladu. Vzhledem k tomu, ze jsem volic pravice, dival jsem se na Zemana kdysi jako na magora. Nicemene me prekvapoval docela trefnymi bonmoty, kterymi v diskusich umel utrit Klause jak maslo na chleba a rikal jsem si, ten clovek nebude zadny blbe. Ale s kecama o spalene zemi to fakt prehanel. Pak ale prisla oposmlouva a ja si tehdy rikal, jak pekne vybehli s temi malymi vyderaci, kteri kdakali nesmysly o tom, ze 8 je nekdy vice nez 40. To jeste nikdo netusil, jake korupcni prostredi se s touto dohodou rozjede. Co slo k plusu Zemanovi ovsem je to, ze on si neukradl ani kacku, zato jeho kamosi v cele se Sloufem, Kavanem, Svobodou, Grossem a dalsimi to rozfofrovali, co to slo. Zda to Zeman vedel nebo ne ponecham historii, at to posoudi a odhali.
Proc jsem nakonec sel zvolit Franze - byl to prakticky protestni hlas proti politikum, kteri tu zemi dovedli tam kam dovedli a byl to protestni hlas proti nestoudne amnesii vyhlasenou Klausem - politikem, ktery spolecne se Zemanem predstavoval politiku 90. let.

Druha vec - v druhem kole jsem si rikal, co ted. Zeman a Schwarzenberg. Preci nemuzu volit knizete, ktery je uz prilis star, neni mu rozumet a navic je spjat se stranou TOP09, ktere nepreji nic jineho nez rychly zanik. Clovek uzce spojeny s Kalouskem a Bakalou. Mel jsem jasno, ze mi zbyva jen Zeman. Nasledne se jeste rozhorela ta manie kolem Karla a jeho podporovaci ji pojali jako vymyvani mozku nerozhodnutym a zostuzovanim tech, kteri podporuji Zemana (nevzdelanci, blbci, komunisti, STBaci a mafiani). K tomu jeste kazde noviny honorovaly Karla a me se to silne pricilo. Jako pravicovy volic bych nemel vahat, ale vahal jsem a mel jsem to 60:40 pro Zemana. Jednak mi prisel citelnejsi, je to skely retor, podle vseho si nenakradl, neni spjat s touto silenou vladou, kterou nelze nazvat pravicovou ani ve vtipu a jednak jsem se s nim nazorove silne shodoval. Jeho vzory jsou Margaret Tatcherova a hlavne Winston Churchill, chtel by Izrael v NATO, nemazlil by se s muslimskymi teroristy, neuznal by Kosovo atd. Oproti tomu Karel podepsal smlouvu Acta, uznal Kosovo a prilis podleza Bruselu. Kdyz jsem si udelal ruzne volebni kalkulacky, tak mi to vychazelo nazorove obvykle 40% pro Zemana a -45% pro Schwarzenberga. Vypadalo to, ze jsem rozhodnut.

Treti vec - cim vice se volba blizila, tim jsem byl nerozhodnejsi. Sledoval jsem vsechn debaty a v nich nezklamali ani jeden az do momentu, kdy se vytahly Benesovy dekrety. Od te chvile se zacala zumpa lit proudem. Zeman se chytre zeptal aSchwarzenberg nevhodne odpovedel. Jak to myslel tusil kazdy, ale zvolil fakt blba slova. Cim vice spiny mohl Zemanuv volebni tym na Karla vytahnout, tim vice zacal Zeman chybovat, protoze pouzival jako argument blaboly, ktere mu nakukal jeho volebni tym a nejmene ve 4 pripadech se ukazalo, ze rekl Zeman cirou lez a jeste k tomu z te sorty zumpy a hnoje.

Ctvrta vec - me rozhodovani bylo cim dal vice nerozhodne. Zeman se zacinal zastitovat podporou znamych osobnosti, ktere to ovsem druhy den poprely a to mi zavanelo silne nechutne. Jedine, co to vyrovnavalo, byli Karlovi nechutni fanaticti fanousci, kteri mi byli schopni vynadat do bolsefviku nebo socek jen za to, ze jsem nekde napsal, jeste nevim, zatim spise Zeman. Spiny pribyvalo a byt za Karlem stal Bakala, a Kalousek, Zeman ma stale sve pratele Sloufa, Zbytka a Kavana. co je lepsi? Nic.

Pata vec - den voleb. Byt se o moralce neda mluvit v pripade ani jednoho kandidata, byt se ji fandove Schwarzenberga strasne radi zastituji, stalo prede mnou dilema, kdo byl ferovejsi. Pred tim nez jsem vyrazil k urne jsem se docetl na netu dalsi vec - Zeman zneuzil v kampani Franze, ktery ice rikal, ze bude volit Zemana, ale nidke nevyjadril nejakou podporu ve smyslu, ze by si jej Zeman mohl dat na svuj plakat vedle Fishera jako dva podporovatele. Tohle byla posledni kapka.
Vhodil jsem do urny hlas Karlovi Schwarzenbergovi, protoze vedl kampan feroveji (on osobne, ne jeho zfanatizovani fans, kteri mi prisli nechutni stejne jako krivarny Zemanova volebniho tymu). Navic jsem si polozil zakladni otazku - bude nas svet vice respektovat s Karlem nebo se Zemanem? Odpoved je zrejma a jasna.

Kdyz jsem sel od urny, stale ve me drimala otazka, nemel jsem to preci jen hodit Zemanovi? Neni spise tohle touha naroda, mit tam nekoho, kdo zmirni to socialni napeti, ktere produkuje tato vlada? Ale hlavou mi bleskla myslenka, Karel hodil listek bez obalky, ma jej tedy neplatny. Tak co, jako ze jej tam hodil za me a ja mu tam hodil ten jeho hlas a tim se to srovna. Vlastne jsem k tem volbam nemel jit vubec, doted nejsem rozhodnuty co je lepsi nebo horsi, ale volby povazuji za svou obcanskou povinnost, takze jsem jit musel:-)

Vysledek volby je takovy, jaky si prali obcane, tudiz jej respektuji a budu Zemana uznavat jako hlavu statu, dle toho, jak se bude chovat. Takze ja to nakonec vidim pozitivne. Prima volba prezidenta klapla, budme radi za tuto moznosta respektujme, co zvolili lide. Svet se nehrouti, netreba se kvuli tomu veset ci byt zoufali. Tohle si setreme na dobu, kdyby lidi fakt zvolili nejakeho diktatora komouse nebo fasouna. Nic takoveho se nestalo. Jen proste vyhral clovek, ktereho nekteri maji radi, jinym neni po chuti. V nasich osobnich zivotech to nezmeni vubec nic.

Profil
 
 
Posláno: 27.1.2013 o 8:33   [Ignorovat]   [# 4]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

to Ringo: Je to radost, že aspoň někdo -  po celé té zfanatizované “voličské základně” Karla (ty lidi si mysleli, že se jedná o reality show a Karel bude nová superstar, velmi mu tím ublížili) a křiváckého týmu Miloše - kdo to má v hlavě v pořádku a dovede myslet vlastním mozkem, není ovečka, která musí bečet se stádem, ale přemýšlí...s tvým postem se já osobně mohu naprosto ztotožnit…

Téměř nic k tomu nedoplním, jen že jsem si během kampaně a voleb vzpomněl, jak jsem oba kandidáty výrazně zaznamenal na přelomu 80. a 90. let…
Zeman zazářil o pár měsíců dříve než před Sametovou revolucí, kdy stále neoblomnému režimu vysvětlil, že pod bolševikem jsme se dostali z 10. místa ve světě na 40. to byl odvážný kousek, všechna čest http://www.ceskatelevize.cz/ct24/exkluzivne-na-ct24/62717-jisty-prognostik-si-dovolil-kritizovat-komunisticke-hospodarstvi/

Karla jsem si dobře pamatoval, jak jako kancléř prezidenta Havla, na náměstí v Bratislavě 1991 za skandování „Dosť bolo Havla“, chodil z jedné strany podia na druhou a kynul davu, pravděpodobně v domnění, že dav provolává Havlovi slávu…působilo to více směšně než úsměvně, ta Karlova zmatenost…až létající vajíčka jej vyvedla z omylu…

Kandidáti Zeman i Schwarzenberg - nebo chcete-li: Bamberg, Olovo, Slonková, Kalousek, Bakala, TOP09, Zelení, amnestie, Šlouf, KSČ 68, KSČM, Dejdar, dekrety, Svěrák…byli naprosto rovnocení...jen za Miloše se z mého pohledu lze trochu více stydět…ale to jsme si v zemi, kde prezident krade pera, vyhlašuje si amnestii pro radost svou i svých přátel, už mohli dávno zvyknout…
Snad se za 5 let objeví někdo, kdo dá zapomenout na tyhle figurky, které sledujeme již od 90. let…někdo plný energie a v rozumném věku, jehož názory a chování nebudou zatížené posledními sakra divokými 20 lety…

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 27.1.2013 o 9:09   [Ignorovat]   [# 5]
Home
Ikona: Ringo
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 116
Registrovaný: 30.10.12

Dangerous: presne tak, je treba, aby prisla nova generace, ktera nejen ze nebude za sebou tahnout spinu z 90. let, ale take z tech 40. let komunistickeho marasmu. Tihle lide budou vzdy zatizeni nejakym dogmatem a misto abysme sledovali temata jednotlivych politiku, tak se porad resi, kde se namocili nebo s kym spolupracuji, jestli to nejsou STBaci, komousi, nebo nahodou lobisti a mafiani. Otazkou je, kolik generaci budeme potrebovat na to, abysme si mohli byt jisti, ze nevolime komunistu nebo porevolucniho mafiana.

Jinak co tahle volba udelala s lidma je silene, v jedne diskusi na jednom serveru prisel clovek, o kterem jsem si vzdyckymyslel, zeje to pragmatik a pohodar, a ten se tam rozcilil, ze odjakziva si mysli, ze lidi jsou vetsinou blbc i a debilove a v tehle zemi obzvlaste a ze rezignuje na veskerou cinnost, kterou pro lidi delal, protoze pro debily, kteri zvolili Zemana nehodla delat vubec nic. Takze se ten clovek vlastne ukazal jako arogantni namysleny nabubrely buran, ktery si mysli, ze on sam je nejchytrejsi. Kdyz jem mu napsal, ze vlastne muze byt rad, ze vyhral clovek jeho razeni, tak me navztekany zaradil k tem debilum. Nechapu, kde se v lidech bere takova polarizace a proc se to vsechno proste nebere sportovneji. Vyhral souper, pogratuluji a jede se dal, ne?

Profil
 
 
Posláno: 27.1.2013 o 12:24   [Ignorovat]   [# 6]
The Landscape is Changing
Ikona: OU751DER
HodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 22
Registrovaný: 25.9.11

eternal: si mě předběhla! Ten pán zná hodně, ve třech větách řekl nejvíc.

Profil
 
 
Posláno: 27.1.2013 o 15:43   [Ignorovat]   [# 7]
Revolution
Ikona: DoMunug
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 1866
Registrovaný: 8.6.12

@little 33: Dík (song) wink


Má omluva letí taktéž za včerejší OT… Pardon teda…
Doufám, že kibicové z diskuze těch pět postů přežilo bez větších kardiackých či střevních potíží grin grin grin


K politické situaci řeknu toliko, že je mi z naší krásné ČR nemile smutno. Uvidíme za 4 roky, počítám, že zas bude přehršel adeptů... V současné situaci už by se měly zklidnit emoce a holt to přijmout jako fakt… Na druhou stranu, třeba to nebude tak zlé, jako za VK. Těžko predikovat. Já bych si přál, abych mohl být a každý z nás byl, hrdý na svého prezidenta. A to nyní rozhodně nejsem…

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 27.1.2013 o 19:38   [Ignorovat]   [# 8]
Suffer Well
Ikona: little 33
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 164
Registrovaný: 27.6.09

eternal: Ale co já? Má maličkost opravdu nemá šanci se dostat do pánského klubu wink. Tak to musíte se mnou vydržet VY zrovna TADY grin grin grin.

DoMunug: Psala jsem Ti přes profil soukromou zprávu. Dorazila v pořádku? 

Doufala jsem, že po 10 letech budu na prezidenta hrdá, stejně jako Ty. Takže jsme odsouzeni k čekání.

 Podpis 

Love is all I want

Profil
 
 
Posláno: 27.1.2013 o 20:27   [Ignorovat]   [# 9]
Revolution
Ikona: DoMunug
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 1866
Registrovaný: 8.6.12

@little 33:
Je mi líto, ale má schránka zde na fóru zeje prázdnotou hmmm Mám tu nějaké mouchy, občas mi nefunguje upload obrázků... Chtělo by to zafixovat, tobě fungují SZ s ostatními?

Policy Of Truth smile

//EDIT\\
@little 33:
SZ asi nefungují, poslal jsem ti to…
Možná to bude chtít poladit v profilu. Zatrhnout něco jako povolit soukromé zprávy…

//EDIT 2\\
@little 33:
Aha, tak vidíš. Já bych býval řekl, že to ani neodešlo… Zkus tu zkušenost popsat do topicu o tomto fóru…
Ať nám zas nevynadaj, že tu spamujem grin

 Obrázkové přílohy  image.jpg
 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 27.1.2013 o 21:11   [Ignorovat]   [# 10]
Suffer Well
Ikona: little 33
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 164
Registrovaný: 27.6.09

Kdysi to nefungovalo, asi to nefunguje dodnes. Zkus i Ty poslat nějaký cvičný text mě a uvidíme.

 Podpis 

Love is all I want

Profil
 
 
Posláno: 27.1.2013 o 21:53   [Ignorovat]   [# 11]
Suffer Well
Ikona: little 33
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 164
Registrovaný: 27.6.09

Došlo to! Ale mě to nefunguje, nejde odeslat odpověď, prostě je to mrtvé ať kliknu na Odeslat nebo Uložit. Tak nevím, kde soudružka dělá chybu… :-(

 Podpis 

Love is all I want

Profil
 
 
Posláno: 27.1.2013 o 22:49   [Ignorovat]   [# 12]
Home
Ikona: Ringo
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 116
Registrovaný: 30.10.12

Nebudme pesimisti, treba budeme mile prekvapeni:-) Dneska jsem od jakesi osobnosti cetl (ted nevim jestli to byl politolog ci kdo), ze je to vlastne spravedlivy vyvoj, protoze Havel, Klaus a Zeman byli vlastne nejvetsi polistopadove osobnost, presne v tom poradi, v jakem nastoupili na hrad.

Akorat se ted jen modlit, ze nebudou nasledovat Spidla, Gross, Paroubek a Topolanek. To bych fakt emigroval:-) Trochu se tech kandidatu za dalsich pet let bojim vice nez tedkom Zemana:-)

Ale je fakt, zej e proste skoda,ze to nakonec nebyl ten Karel, protoze vice sanci uz mit v zivote vzhledem k veku nebude.

Profil
 
 
Posláno: 27.1.2013 o 23:43   [Ignorovat]   [# 13]
Suffer Well
Ikona: Michaela 146
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 165
Registrovaný: 7.1.10

to Ringo: Já tě potěším, souhlasím s tebou ve všech bodech co si napsal výše, já to vnímám úplně stejně, mám na to stejný názor jako ty smile

 Podpis 

“Dlouholetá přátelství mají tu výhodu, že už si mnohé odpustila.”
Goethe

Profil
 
 
   
 
 
‹‹ DM sraz v Belmondu      Silikonové náramky ››

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy