Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
2 z 3
2
DM PROJEKT:  Precious things - Fanouškovské relikvie
Posláno: 11.3.2014 o 14:41   [Ignorovat]   [# 16]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07
little 33 / 11.3.2014 o 14:34

Výstřižky odevšad

“Všetko zrátané vo volkých sumách”, to je článek ze slovenského Populáru, to byl ultra hustej hudební magazín, velmi prodepešácký, a to ještě za totality…

Dobrá práce, little33! smile

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 11.3.2014 o 14:43   [Ignorovat]   [# 17]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

Mirax

 Obrázkové přílohy  mirax.png
 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 11.3.2014 o 15:01   [Ignorovat]   [# 18]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

Precious Thing v podobě plakátu, který jsem strhla v Praze na jedné autobusové zastávce Sice to není nic moc, ale pro mě to má velkou cenu.

Anna K

 Obrázkové přílohy  2014_fanproject_annak.png
 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 11.3.2014 o 20:45   [Ignorovat]   [# 19]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 5
Registrovaný: 15.1.10

Never Let Me Down Again

 Obrázkové přílohy  IMG_2462.jpg
Profil
 
 
Posláno: 11.3.2014 o 20:59   [Ignorovat]   [# 20]
Administrátor
Ikona: DeeBeeDM
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 158
Registrovaný: 27.12.07
little 33 / 11.3.2014 o 14:29

Po 20 letech….kalendář z roku 1994

Dodatečně všechno nejlepší k narozeninám sunny

Zahřálo mě u srdce, když jsem tu objevila obrázek kalendáře z roku 1994, tehdy vyšel v Halo, kreslila jsem ho tehdy po dohodě s Míšou Olexovou. Původně to měl být velký kalendář A3, měla jsem nakreslených pár měsíců, ale vzhledem k tomu, že se tenkrát nesehnalo dostatek financí na tisk, realizovaly se nakonec 2 dvoustrany do Halo. Ještě mám originály schovaný wink . Je to mazec

Profil
 
 
Posláno: 11.3.2014 o 22:25   [Ignorovat]   [# 21]
Suffer Well
Ikona: little 33
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 164
Registrovaný: 27.6.09

Dangerous: mno, dobrá práce…znáš to, když je ta práce koníčkem wink... Díky grin.

DeeBeeDM: Děkuji za přání, zahřála jsi u srdce tentokrát Ty mě grin.
            Oooo!!! Kalendář je Tvé dílo??? Všechna čest a obdiv, je super!!! To bylo tedy překvápko, co říkáš? wink

 Podpis 

Love is all I want

Profil
 
 
Posláno: 11.3.2014 o 22:37   [Ignorovat]   [# 22]
Suffer Well
Ikona: little 33
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 164
Registrovaný: 27.6.09

Triko kamaráda Petra.

 Obrázkové přílohy  triko.jpg
 Podpis 

Love is all I want

Profil
 
 
Posláno: 11.3.2014 o 22:39   [Ignorovat]   [# 23]
Administrátor
Ikona: DeeBeeDM
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 158
Registrovaný: 27.12.07

to teda bylo překvápko LOL .
Je to kus historie, vzpomínám si , že jsem ty A3 kalendáře tenkrát vezla Míše O. na sraz v 93 do Prahy do Lucerny, ještě  s 2m Dejvákem kresleným, který pak pověsili na podium. V noci, když jsme šli na vlak, tak jsme se stavili v jednom baru, totálně vyšťavený a utahaný, seděl tam nějaký Němec, ptal se, co to mám v těch deskách, tak jsem mu po přemlouvání ukázala ty obrázky. Nepamatuju si, jestli to byl tenkrát taky fanoušek, ale chtěl je koupit. Odolávala jsem dlouho, ale když mi za úvodní stránku nabízel 500,- tak to se už odolat nedalo shock . V 93 to byly velký prachy. Tenkrát jsem si říkala, nakreslím si ho znovu, ale už se tak nikdy nestalo.

Profil
 
 
Posláno: 11.3.2014 o 22:50   [Ignorovat]   [# 24]
Administrátor
Ikona: DeeBeeDM
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 158
Registrovaný: 27.12.07

našla jsem toho Dejváka, má necelý 2 metry a padlo na to asi 20 tužek tenkrát 4x formát A0. Tak tohle je asi moje relivie - 18-ti letá  smash

 Obrázkové přílohy  Figura_CB.jpg
Profil
 
 
Posláno: 12.3.2014 o 7:41   [Ignorovat]   [# 25]
Suffer Well
Ikona: little 33
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 164
Registrovaný: 27.6.09

Tak tedy…co na to říct? Jen lapám po dechu a nechápu. Nádherná kresba v neskutečném měřítku, neuvěřitelný příběh… 
Pamatuješ si ještě, jak dlouho jsi na tom dělala?

 Podpis 

Love is all I want

Profil
 
 
Posláno: 12.3.2014 o 8:17   [Ignorovat]   [# 26]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07
DeeBeeDM / 11.3.2014 o 22:50

našla jsem toho Dejváka, má necelý 2 metry a padlo na to asi 20 tužek tenkrát 4x formát A0. Tak tohle je asi moje relivie - 18-ti letá  smash

Tak tohle si samozřejmě z Lucerny 93, stejně jako tvůj kalendář v Halo pamatuji, Dášo smile Úžasná práce!

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 12.3.2014 o 8:45   [Ignorovat]   [# 27]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

A tady je ten Dejvák v Lucerně dobře vidět smile

 Obrázkové přílohy  Lucerna93.gif
 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 12.3.2014 o 11:29   [Ignorovat]   [# 28]
Home
Ikona: Beladona
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 106
Registrovaný: 10.1.08

little 33 a BeeDee: teda klobouk dolu. Teď vidím, že nejsem vůbec žádný fanoušek smile

Profil
 
 
Posláno: 12.3.2014 o 12:52   [Ignorovat]   [# 29]
Suffer Well
Ikona: little 33
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 164
Registrovaný: 27.6.09

Beladona: Na materiálno nehleď. To hlavní je v srdci. A pokud miluješ, není co řešit. A to nejen Kofolu wink

 Podpis 

Love is all I want

Profil
 
 
Posláno: 13.3.2014 o 15:42   [Ignorovat]   [# 30]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 1
Registrovaný: 14.1.14

Já se musím pochlubit nehtem :D a je tam vidět kouse prstýnku smile

 Obrázkové přílohy  DM.jpg
Profil
 
 
   
2 z 3
2
 

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy