Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
 
New Order - Music Complete
Posláno: 9.10.2015 o 8:38   [Ignorovat]
Ice Machine
Ikona: indy
Hodnocení
Celkem příspěvků: 2
Registrovaný: 10.4.08

Je to tady porůznu roztroušené, takže bychom mohli zhodnotit nové album New Order

Měl jsem také trochu obavy, jaké nové album bude. Přece jen od vydání Waiting for the sirens call už uběhlo skoro 10 let! (nepočítám “dodatkové” Lost Sirens) a přitom právě “siréní” album mne zvláště neoslovilo.
Musím říct, že novinka se povedla, i když pár věcí jsem nepochytil…
Resless: klasická kytarovka pokračující v linii Regret - Crystal..
Singularity: PECKA! Ten post-punkový začátek jak z alba Movement….super věc!
Plastic: Největší odpalovák! Kvůli intru jsem málem zlikvidoval bedýnky grin
Tutti Frutti: jo na druhý poslech jsem si tuto “retro” věc docela oblíbil.
People on the High line: Mám velký problém ji odlišit od předchozí písničky…taková nudná.
Stray dog: Ok je tam Iggy, ale i tak nevím co si tom songu mám myslet.
Academic: Kdo by čekal v tomto místě vrchol alba? Úžasný rytmus, super atmosféra, jako stvořená na letní jízdu v kabriu! Pro mne osobně nejlepší věc na albu!!
Nothing but a fool: Opět post-punkové kořeny a vzpomínky na staré časy! Potěšila mne a to moc.
Unlearn This Hatred: Základní rytmus se mi nelíbí do chvíle kdy se rozjede pěkně stavěný refrén…takže smíšené pocity.
The Game: Ne není špatná, ale potřebuji ji lépe vstřebat. Každopádně taková smutnější věc.
Superheated: naopak jakoby veselý až pozitivní závěr! Pěkná, i když nejde si neuvědomit, že to vlastně nezní ani jako New Order, opravdu jakoby vypadla z alba od Killerů, ale proč ne, Brandon Flowers zpívá pěkně. 
Takže potěšení velké! Povedlo se jim vrátit, i když věk je neúprosný a na původních členech kapely je to vidět….a navíc můj oblíbenec basák Peter Hooky je také pryč...no což.... ale konečně bych se jich chtěl dočkat taky někdy v Praze!

Profil
 
 
Posláno: 9.10.2015 o 13:05   [Ignorovat]   [# 1]
Lie To Me
Ikona: dozi
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 38
Registrovaný: 11.12.09

Super zhodnocení alba indy,každým poslechem se mi líbí čím dál tím víc!Při poslechu se mi na hodně místech připomenou Electronic,projekt který měli s Pet shop boys,speciálně Plastic jako by vypadl z dílny PSB.Tutii Frutti mě připadá jako taková parodie na italo-disco,ale přicházim jí na chuť.Jen Stray dog vždycky stěží doposlouchám.Nejoblíbenější u mě Superheated,to je pecka!Hned v závěsu Plastic a Academic.

Profil
 
 
   
 
 

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy