Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
 
Spirit
Posláno: 21.12.2016 o 20:59   [Ignorovat]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

vše k nové desce DM

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 21.12.2016 o 21:00   [Ignorovat]   [# 1]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

Spirit bude pravděpodobně překvapení pro fanoušky i pochybovače
https://www.depechemode.cz/aktualita/gahan-spirit-bude-pravdepodobne-prekvapeni-pro-fanousky-i-pochybovace/

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 21.12.2016 o 21:01   [Ignorovat]   [# 2]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

Depeche Mode natočili klip pro singl Revolution s Corbijnem
https://www.depechemode.cz/aktualita/depeche-mode-natocili-klip-pro-singl-revolution-s-corbijnem/

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 17.3.2017 o 8:56   [Ignorovat]   [# 3]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 1
Registrovaný: 17.3.17

Přátelé a kamarádi,
DM poslouchám od roku 1988 a mohu říct, že touto muzikou žiju já i moje rodina. Těšíme se na každé nové CD a na další koncert v ČR. Nejsem příznivcem nějakých chatu resp psaní na internetu, ale poslech nového CD DM Spirit mě donutil se zde zaregistrovat a vyjádřit své pocity po poslechu tohoto nového počinu. To, že je ovlivněn dějem ve světě je sice hezké a možná dnes i módní, mě nijak nebere, protože slovům nerozumím. To, že umřel D.Bowie, což možná skupinu zasáhlo, mě taky nebere, protože to vnímám pouze jako strátu legendárního muzikanta a skladatele, ale jeho muzika mi niokdy nic neříkala. Shrnu-li to, CD je směs muziky ovlivněná D.Bowiem a Soulsalvers, možná se zajímavými texty, ale s muzikou DM, kterou všichni známe a milujeme, to nemá zcela nic společného. Jsem velmi smutný a říkám si, proč i naši DM musí ,,komerčně” skládat texty a muziku změnit k nepoznání ? Vždyť i nezarytí DM posluchači při poslechu DM písničky v rádiu poznali, že to jsou ti depešáci, jejichž muzika a vokály jsou nezaměnitelný.... bývalo. S rodinou se budeme těšit na koncert, kde uslyšíme i staré nahrávky a budeme moci dát ruce nahoru a ,,pustit naplno stěrače”.... Mějte se všichni fajn P.Truhlář

Profil
 
 
Posláno: 21.3.2017 o 7:18   [Ignorovat]   [# 4]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 3
Registrovaný: 28.3.13

Pro mě nejkrásnější album DM, temné, silné, plné nádherných barev a zaujatého zpěvu.

Profil
 
 
Posláno: 21.3.2017 o 21:02   [Ignorovat]   [# 5]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 3
Registrovaný: 1.4.13

.... prostě zase Boží...

God save the DM grin

 Podpis 

Pepino DM.(Pro zobrazení této e-mailové adresy musíš mít zapnut JavaScript)

Profil
 
 
   
 
 

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy