Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
1 z 2
1
Formule 1
Posláno: 20.4.2008 o 17:05   [Ignorovat]
Administrátor
Ikona: DeeBeeDM
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 158
Registrovaný: 27.12.07

Je tu někdo, kdo se dívá na F1?

Profil
 
 
Posláno: 30.4.2008 o 7:23   [Ignorovat]   [# 1]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 1.4.08

Pozerám sa na F1 od roku 1980.

Profil
 
 
Posláno: 8.5.2008 o 15:14   [Ignorovat]   [# 2]
Shine
Ikona: hankaver
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 137
Registrovaný: 26.11.07

Já taky koukám,protože musím   wall

Profil
 
 
Posláno: 9.5.2008 o 11:27   [Ignorovat]   [# 3]
Ice Machine
Ikona: michal.lachim
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 5.5.08
hankaver / 8.5.2008 o 15:14

Já taky koukám,protože musím   wall

Az tak? smile Ale neni to spatny, ne? grin Ferrari si to dava slusne a vzhledem k tomu, ze i letos fandim Raikkonenovi, tak si na Velky ceny nestezuju cool smirk

Profil
 
 
Posláno: 10.6.2008 o 6:23   [Ignorovat]   [# 4]
Home
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 110
Registrovaný: 18.12.07

No já fandím Hamiltonovi i když v posledním závodě v Kanadě to ted pěkně posral….

Takže Mclaren Mercedes do toho!!! Ale Robert Kubica z BMW Sauber je taky o.k.

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 10.6.2008 o 16:28   [Ignorovat]   [# 5]
Administrátor
Ikona: DeeBeeDM
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 158
Registrovaný: 27.12.07
Krieger / 10.6.2008 o 6:23

No já fandím Hamiltonovi i když v posledním závodě v Kanadě to ted pěkně posral….

Takže Mclaren Mercedes do toho!!! Ale Robert Kubica z BMW Sauber je taky o.k.

No to co Hamilton předvedl v boxech to bylo fakt “mazácký”, kam čuměl?
Škoda, Kimi byl před ním, mohl to být zajímavý konec, ale každopádně na stupních vítězů  měli možnost stát ti, kteří tam dlouuuuho nestáli a asi zase dlouho stát nebudou.
Kubicemu to přeju, je dobrej.

Profil
 
 
Posláno: 10.6.2008 o 16:29   [Ignorovat]   [# 6]
Administrátor
Ikona: DeeBeeDM
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 158
Registrovaný: 27.12.07
hankaver / 8.5.2008 o 15:14

Já taky koukám,protože musím   wall

JJ,  cheese , musíš, když jsem nakazila s tím mámu a sleduje to taky, tak proč bychom tě s Martinem nezvládli, aby si fandila taky. smash

Profil
 
 
Posláno: 11.6.2008 o 11:05   [Ignorovat]   [# 7]
Home
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 110
Registrovaný: 18.12.07
DeeBeeDM / 10.6.2008 o 16:28
Krieger / 10.6.2008 o 6:23

No já fandím Hamiltonovi i když v posledním závodě v Kanadě to ted pěkně posral….

Takže Mclaren Mercedes do toho!!! Ale Robert Kubica z BMW Sauber je taky o.k.

No to co Hamilton předvedl v boxech to bylo fakt “mazácký”, kam čuměl?
Škoda, Kimi byl před ním, mohl to být zajímavý konec, ale každopádně na stupních vítězů  měli možnost stát ti, kteří tam dlouuuuho nestáli a asi zase dlouho stát nebudou.
Kubicemu to přeju, je dobrej.

Bohužel jsem to viděl až od půlky. Každopádně je to pro naší Stáj škoda. Aspoń se to víc vyrovnalo…..

Jinak taky se mi líbí Mark Webber z Redbull Racing. Každopádně nesnesu Slavného Fernanda….

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 12.6.2008 o 19:03   [Ignorovat]   [# 8]
Shine
Ikona: hankaver
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 137
Registrovaný: 26.11.07
DeeBeeDM / 10.6.2008 o 16:29
hankaver / 8.5.2008 o 15:14

Já taky koukám,protože musím   wall

JJ,  cheese , musíš, když jsem nakazila s tím mámu a sleduje to taky, tak proč bychom tě s Martinem nezvládli, aby si fandila taky. smash

Vsadím my shoes,že vidíš prvních 10 kol a pak spíš jako špalek a probouzíš se na závěrečných 5 kol.. tak jako Martin .. wink  Hlavně,že je tv na 2 hodiny obsazená a po celém bytě slyším héén héén ...ale chraň mě ruka páně to přepnout,v tu ránu je vzhůru a hádá se,že to bedlivě sleduje confused

Profil
 
 
Posláno: 13.6.2008 o 6:12   [Ignorovat]   [# 9]
Administrátor
Ikona: DeeBeeDM
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 158
Registrovaný: 27.12.07
hankaver / 12.6.2008 o 19:03
DeeBeeDM / 10.6.2008 o 16:29
hankaver / 8.5.2008 o 15:14

Já taky koukám,protože musím   wall

JJ,  cheese , musíš, když jsem nakazila s tím mámu a sleduje to taky, tak proč bychom tě s Martinem nezvládli, aby si fandila taky. smash

Vsadím my shoes,že vidíš prvních 10 kol a pak spíš jako špalek a probouzíš se na závěrečných 5 kol.. tak jako Martin .. wink  Hlavně,že je tv na 2 hodiny obsazená a po celém bytě slyším héén héén ...ale chraň mě ruka páně to přepnout,v tu ránu je vzhůru a hádá se,že to bedlivě sleduje confused

Náhodou, já na rozdíl od Matese u toho nechrápu, héééén hééén vydržím poslouchat celý dvě hoďky. Hele, počkej, až přijedeš zase, tak na to budeme koukat spolu a uvidíš LOL

Profil
 
 
Posláno: 17.6.2008 o 5:08   [Ignorovat]   [# 10]
Shine
Ikona: hankaver
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 137
Registrovaný: 26.11.07
DeeBeeDM / 13.6.2008 o 6:12

Náhodou, já na rozdíl od Matese u toho nechrápu, héééén hééén vydržím poslouchat celý dvě hoďky. Hele, počkej, až přijedeš zase, tak na to budeme koukat spolu a uvidíš LOL

Ještě,že to dávají v neděli,kdy už musím vždycky valit domu cheese
Btw: určo mě čekej příští pátek.. :o) yes

Profil
 
 
Posláno: 17.6.2008 o 6:55   [Ignorovat]   [# 11]
Administrátor
Ikona: DeeBeeDM
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 158
Registrovaný: 27.12.07
hankaver / 17.6.2008 o 5:08
DeeBeeDM / 13.6.2008 o 6:12

Náhodou, já na rozdíl od Matese u toho nechrápu, héééén hééén vydržím poslouchat celý dvě hoďky. Hele, počkej, až přijedeš zase, tak na to budeme koukat spolu a uvidíš LOL

Ještě,že to dávají v neděli,kdy už musím vždycky valit domu cheese
Btw: určo mě čekej příští pátek.. :o) yes

No s tím jsem taky počítala, že v neděli, když se jedou závody, tak ty už musíš jet domů, ale to vůbec ničemu nevadí, protože mám nějaký závody na videu a na dvd, takže tomu neunikneš.

S pátkem počítám a moc se těším a budeme to žešit,  LOL

Profil
 
 
Posláno: 17.6.2008 o 20:05   [Ignorovat]   [# 12]
Shine
Ikona: hankaver
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 137
Registrovaný: 26.11.07
DeeBeeDM / 17.6.2008 o 6:55

No s tím jsem taky počítala, že v neděli, když se jedou závody, tak ty už musíš jet domů, ale to vůbec ničemu nevadí, protože mám nějaký závody na videu a na dvd, takže tomu neunikneš.

S pátkem počítám a moc se těším a budeme to žešit,  LOL


achich jo   sick

Profil
 
 
Posláno: 10.7.2008 o 19:02   [Ignorovat]   [# 13]
Administrátor
Ikona: DeeBeeDM
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 158
Registrovaný: 27.12.07

Koukala jsi v neděli, Hani?

Profil
 
 
Posláno: 10.7.2008 o 20:12   [Ignorovat]   [# 14]
Shine
Ikona: hankaver
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 137
Registrovaný: 26.11.07
DeeBeeDM / 10.7.2008 o 19:02

Koukala jsi v neděli, Hani?

Nekoukala cheese chrněla jsem celý den po noční a v pět jsem vypadla na další noční ..
a akorát se balím na dneska už na 7 a předposlední noční v řadě..
už si připadám jak noční můra fakt že jo,je to pěknej hnus a věř,že mi jsou formule a vůbec tv pěkně ukradený  cheese

Profil
 
 
Posláno: 9.5.2009 o 22:47   [Ignorovat]   [# 15]
The Sun And The Rainfall
HodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 7
Registrovaný: 17.4.08

Bože to neni možné- toľko depešákov sleduje F-1?
Ja som myslel, že to je len u nás na Považí každý tretí taký!
Ak je to ešte aktuálne, tak sa pridám aj ja do radov Mc´Larenu. v minulom storočí som bral formulu vážnejšie ako depeche. Nieže by som DM nebrral vážne, ale F-1 bola proste živá každý druhý weekend, DM pre chlapca z dediny (net ešte nebol) len raz v´98 aj to som sa na koncert nakoniec nedostal.
Keď odišiel Hakkinen začal u mňa úpadok Formule jeden. Vtedy som to ešte nevedel. Myslel som si, že sa to len presunulo na Kimiho. Ale už chýbal Hill, Jordan na bedni, Stewart, Prost, Arrows
už to nikdy nebolo ono.
Ako Depeche Mode- akurátže DM sa nieln mení, ale aj vyvýja. A pre mňa sa vyvíja k lepšiemu. Aj keď som si to vtedy- po ULTRA nedokázal predstaviť.

Profil
 
 
   
1 z 2
1
 
     HORY ››

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy