Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
2 z 7
2
Live in Prague 25.6. 2009
Posláno: 2.10.2008 o 11:21   [Ignorovat]   [# 16]
Home
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 110
Registrovaný: 18.12.07

O.K. Beru na vědomí a už se nemohu dočkat….. sunny

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 2.10.2008 o 11:56   [Ignorovat]   [# 17]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

Info:
Oficiální prodej lístků začne v období  mezi 6.10. a 8.10. (tiskovka bude dvoudenní)
Lokální promotéři mají přísný zákaz začít kampaň do tiskové konference….ještě tento týden si máme užívat ticha…od příštího vypukne šílenství smile

[ Editovat: Dangerous; 2.10.2008 o 11:59]
 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 2.10.2008 o 16:01   [Ignorovat]   [# 18]
Home
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 110
Registrovaný: 18.12.07
Dangerous / 2.10.2008 o 11:56

Info:
Oficiální prodej lístků začne v období  mezi 6.10. a 8.10. (tiskovka bude dvoudenní)
Lokální promotéři mají přísný zákaz začít kampaň do tiskové konference….ještě tento týden si máme užívat ticha…od příštího vypukne šílenství smile

Pro mne začíná šílenství už ted. Obdržel jsem dnes z eventim.de zprávu o možnosti rezervovat si lístky dopředu na co nejlepší místo na vybrané koncerty v Německu a tak toho využiju….

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 5.10.2008 o 15:38   [Ignorovat]   [# 19]
Administrátor
Ikona: dmf
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 290
Registrovaný: 5.8.07

Depeche Mode “Tour of the Universe 2009”

Depeche Mode / Bratislava-Praha / Predaj listkov

S potesenim vas informujeme o skutocnosti, ze Depeche Mode v ramci
planovaneho “Tour of the Universe 2009” zahrnuli i svoje
vystupenie v Bratislave a Prahe. V pondelok, 6.10. kapela oficialne odhali
datumy a podrobnosti o turne na tlacovej konferencii v Berline za
pritomnosti medii a fanusikov.

Koncert v Bratislave sa bude konat 22.6.2009 na stadione Inter Bratislava
s kapacitou 30 000 a v Prahe 25.6.2009 na stadione Eden s kapacitou 34 000
miest. Listky na oba koncerty sa zacnu predavat 7.10.2009. Nakolko samotna
kapela vydala embargo na vsetky informacie spojene s turne a predajom
listkov, kompletne informacie budu zverejnene na depechemode.cz 7.10. o
6:00. Ostante preto naladeni a sledujte depechemode.cz / depechemode.sk
——————————————————————————————————————————————-

Lístky koncert Bratislava
https://shop.depechemode.cz/depeche-mode/22-6-stadion-inter-live-in-bratislava-tour-2009/cat_113.html
Lístky koncert Praha
https://shop.depechemode.cz/depeche-mode/25-6-stadion-eden-live-in-praha-tour-2009/cat_112.html

dm.cz/dmshop.cz

 Podpis 

DMF Team

Profil
 
 
Posláno: 6.10.2008 o 7:52   [Ignorovat]   [# 20]
Ice Machine
Ikona: sixao
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 8.9.08

Ahoj, můžete mi prosím poradit, které místo je v Bratislavě nejlepší? Nebo aspoň plusy a mínusy?  surprised Láká mě samozřejmě sektor pod pódiem, ale dostanu se tam později, i když nebudu stepovat třeba 5 hodin před bránou? Omlouvám se, jestli se ptám hloupě. Máme doma mimčo, nemůžu tomu obětovat tolik času…
Depešáčky poslouchám už dlouho, ale naživo jsem ještě neměla to štěstí. Moc bych je chtěla vidět, ale současně mám trochu obavu, jak to na koncertě vlastně probíhá.  rolleyes

[ Editovat: sixao; 6.10.2008 o 11:32]
Profil
 
 
Posláno: 6.10.2008 o 11:07   [Ignorovat]   [# 21]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 2
Registrovaný: 21.1.08

sixao> no jako uplne prvni me napadla odpoved, ze nejlepsi je uhel 8 hodin smerem k podiu (podium je cela rucicka a ty jsi ta co ukazuje osm hodin) asi tak dvanacta rada smile
kazdopadne musis vedet co chces videt a prozit…sekce pod podiem je nejlepsi pro ty, co chteji DM videt zblizka, zase ti tak utece svetelna show a projekce (kdyz tam jsou)...kazdopadne v tvem pripade bych doporucil pod podiem, prijit muzes v podstate kdykoliv…otazka je, jak to Slovaci zvladnou, protoze minule to pod podiem nezvladli a bylo tam spousty lidi, kteri vlastne nemeli pod podium ani listek…ale to je organizacni stranka veci, ktera se neda v tuhle chvili predpovedet….jinak vseobecne, pokud mas listek pod podium, dostanes se tam v pohode a bejva tam i dost prostoru proto, aby jsi se nemackala

Profil
 
 
Posláno: 7.10.2008 o 17:26   [Ignorovat]   [# 22]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 7.10.08

Ahoj, chtěla jsem se zeptat na lístečky na depešáčky:o) Četla jsem tady o té předběžné rezervaci… Co tam mám napsat, jde to vůbec ještě....? Chtěli jsme lístky do Německa, ale bohužel ta dobrá místa jsou fuč....
Prosím poradí mi někdo? Zatím jsme všechny koncerty propásli:o(

Profil
 
 
Posláno: 7.10.2008 o 17:32   [Ignorovat]   [# 23]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 7.10.08

A když už jsme u toho nejlepšího úhlu, nevíte někdo s tou Prahou? Chtěli by jsme ty lístky za 1.770,-, to by snad nemusela být špatná místa co….:o/ Jsem v tomhle hodně mimo, tak se možná blbě ptám….
Takže dík za každou radu:o)

Profil
 
 
Posláno: 7.10.2008 o 21:42   [Ignorovat]   [# 24]
Administrátor
Ikona: DeeBeeDM
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 158
Registrovaný: 27.12.07
sixao / 6.10.2008 o 7:52

Ahoj, můžete mi prosím poradit, které místo je v Bratislavě nejlepší? Nebo aspoň plusy a mínusy?  surprised Láká mě samozřejmě sektor pod pódiem, ale dostanu se tam později, i když nebudu stepovat třeba 5 hodin před bránou? Omlouvám se, jestli se ptám hloupě. Máme doma mimčo, nemůžu tomu obětovat tolik času…
Depešáčky poslouchám už dlouho, ale naživo jsem ještě neměla to štěstí. Moc bych je chtěla vidět, ale současně mám trochu obavu, jak to na koncertě vlastně probíhá.  rolleyes

Ahoj, jestli ti můžu poradit, teda nevím, jestli ti to nějak pomůže v rozhodování, ale podle vlastní zkušenosti, v Praze jít do kotle mezi domácí fanoušky, neskutečná atmosféra, kterou ti moc přeju zažít. Pak třeba do Bratislavy, koupit si lístek na sezení, užiješ si celou tu show a dobře uvidíš. Já jsem měla to štěstí, že jsem koncert při PTA tour zažila jak v kotli, tak na sezení v Bratislavě, druhý den v Budapešti taky na sezení, ale z jiného úhlu a pokaždé jsem si to užila a viděla věci, který mi před tím unikly a bylo to jiný, ale vždycky to stálo za to.

Profil
 
 
Posláno: 8.10.2008 o 0:45   [Ignorovat]   [# 25]
Administrátor
Ikona: dmf
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 290
Registrovaný: 5.8.07

—————————————————————————————————————

 Obrázkové přílohy  Tour 09.jpg
 Podpis 

DMF Team

Profil
 
 
Posláno: 8.10.2008 o 8:02   [Ignorovat]   [# 26]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 8.9.08

Ahoj, bude někde plánek rozmístění? Vůbec nevím, které lístky na sezení si mám vzít. Buď Gold nebo Platinum, ale chtěla bych vědět, kde asi budu sedět??

Profil
 
 
Posláno: 8.10.2008 o 8:08   [Ignorovat]   [# 27]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 7.10.08

Juch, tak máme lístečky na depešáčky:o) Máme za 1.770,- tak snad…... Sice nebudeme v kotli, ale na kotel uvidíme, tak to taky určitě bude mít své kouzlo…. .o)
Teď se jen modlit, aby se do toho nic nepřimotalo….:o( Ale jinak snad na viděnou v Praze čaaaau:o)))

Profil
 
 
Posláno: 8.10.2008 o 12:20   [Ignorovat]   [# 28]
Administrátor
Ikona: dmf
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 290
Registrovaný: 5.8.07

Prodej lístků na koncert v dmshopu pozastaven .
Všechny doposud učiněné obědnávky budou vyřízené do 16.10.2008

[ Editovat: dmf; 8.10.2008 o 12:22]
 Podpis 

DMF Team

Profil
 
 
Posláno: 8.10.2008 o 16:07   [Ignorovat]   [# 29]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 8.9.08

Jak pozastaven, mně ty lístky nešly koupit přes DM shop - kde je problém??? Zamluvené je mám, dle mailu,co jsem od vás dostala, jsem chtěla ulehčit práci a koupit si to a nic, není jak. Hlavně bez toho rozmístění je to vcelku naprd, tak snad se to zlepší a dodají se informace…

Profil
 
 
Posláno: 8.10.2008 o 16:15   [Ignorovat]   [# 30]
Home
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 110
Registrovaný: 18.12.07
Mia / 8.10.2008 o 16:07

Jak pozastaven, mně ty lístky nešly koupit přes DM shop - kde je problém??? Zamluvené je mám, dle mailu,co jsem od vás dostala, jsem chtěla ulehčit práci a koupit si to a nic, není jak. Hlavně bez toho rozmístění je to vcelku naprd, tak snad se to zlepší a dodají se informace…

Mě to taky nešlo tak jsem zvolil variantu č.2 která mi přišla od nich meilem…..

 Podpis 
Profil
 
 
   
2 z 7
2
 

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy