Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
 
DEPECHE MODE - ENJOY THE CELEBRATION II.  Olomouc 28.8.08
Posláno: 30.7.2008 o 17:26   [Ignorovat]
Administrátor
Ikona: dmf
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 290
Registrovaný: 5.8.07

Přesne po 365 dnech se do Meex Clubu vrací legendární party pro všechny příznivce legendárních DM,Erasure,Alphaville,Camuflage,New Order,Bros,Aha a dalších. Za mix se po dlouhé době postaví dj Choruno,odborník na tématiku uvedených hudebních těles. Věřte nám,že se máte na co těšit! Připravte se na jedinečnou atmosféru! Jako vždy nebude chybět projekce koncertů, soutěže o CD a další vychytávky. Ve čtvrtek 28.srpna se na všechny DM fans těšíme v Meex Clubu!!!!

 Podpis 

DMF Team

Profil
 
 
Posláno: 31.7.2008 o 8:20   [Ignorovat]   [# 1]
Home
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 110
Registrovaný: 18.12.07

No tak to jsem zvědav kolik pravověrných fans se tam asi tak sejde ve čtvrtek??
Když většina lidí jde v pátek do práce? Proč to neuděláte v sobotu?
Na srazy v Olmíku vzpomínám jen v dobrém a je škoda že tam byla pořádná akce někdy v roce 2004.

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 31.7.2008 o 20:57   [Ignorovat]   [# 2]
Ice Machine
Ikona: oskarka
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 20.12.07

ctvrtek je uplne na pytel.A navic,uz to nedelaj lidi jako byl Vladan.Party v Ucku byly super.Tady tyhle kluby jako je Mexx me nejak neberou.Ale je to skoda,kez by probehlo to co byvalo

Profil
 
 
Posláno: 18.8.2008 o 21:11   [Ignorovat]   [# 3]
Administrátor
Ikona: dmf
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 290
Registrovaný: 5.8.07

Hálo jde někdo na tuto party ....

 Obrázkové přílohy  DepecheMode.jpg
 Podpis 

DMF Team

Profil
 
 
Posláno: 21.8.2008 o 10:26   [Ignorovat]   [# 4]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 21.8.08
oskarka / 31.7.2008 o 20:57

ctvrtek je uplne na pytel.A navic,uz to nedelaj lidi jako byl Vladan.Party v Ucku byly super.Tady tyhle kluby jako je Mexx me nejak neberou.Ale je to skoda,kez by probehlo to co byvalo

Dobrý den,
věřte že mě velmi mrzí že Vás kluby jako Meex “neberou”. Snažíme se v tomto krásném a jedinečném prostoru nabídnout party pro nejrůznější klientelu a věřte že právě DM party v minulém roce patřila ve čtvrtek mezi nejnavštěvovanější. Tím chci ještě jednou poděkovat všem DM fans kteří byli a budou přítomni i letos.
RP

Profil
 
 
Posláno: 21.8.2008 o 10:35   [Ignorovat]   [# 5]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 21.8.08
Krieger / 31.7.2008 o 8:20

No tak to jsem zvědav kolik pravověrných fans se tam asi tak sejde ve čtvrtek??
Když většina lidí jde v pátek do práce? Proč to neuděláte v sobotu?
Na srazy v Olmíku vzpomínám jen v dobrém a je škoda že tam byla pořádná akce někdy v roce 2004.

Dobrý den. V roce 2004 jsem společně s DM fan clubem Brno pořádal velkou party na Envelopě v Olomouci. Myslím že návštěvnost 800 spokojených hostů byla minimálně pro mě velkým zadostiučiněním. Na Vaši otázku proč je párty ve čtvrtek Vám odpovím jednoduše: Pokud bychom ji udělali kterýkoli den o víkendu příjdeme o velkou část klienteli kterou jedinečná hudba těchto kapel prostě nezajímá. Mnohem radši věnujeme samostatný večer a odměníme nádherným zážitkem všechny ty kterí přijdou prožít nezapomenutelnou atmosféru.
http://meex.partymedia.cz/thumbnails.php?album=16
Předpokládám že si jako ortodoxní fanoušek jistě vezmete v práci volno a my se budeme těšit na Vaši návštěvu. Budeme se těšit.
RP

Profil
 
 
   
 
 

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy