Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
13 z 16
13
Sounds of the Universe (2009)
Posláno: 6.5.2009 o 15:19   [Ignorovat]   [# 181]
The Sun And The Rainfall
Ikona: cessna
HodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 8
Registrovaný: 6.5.09

Ty jo… já fakt nevím co máte? Já když jsem slyšela poprvé celé album tak jsem byla fakt u vytržení. Fakt se mi to líbilo. Myslím si že je to velmi vyvážené album a má vytyčený cíl oslovit nové fandy. Což je dobře. Vlastně na něm není písnička která by se mi nelíbila… A tak když tady čtu nějaké příspěvky jsem trošku vyšokovaná. Například na Playing the Angel je spoustu skladeb které jsou absolutně super ale naproti tomu jsou tam i skladby které se mi nezdají moc silné.Zato SOTU mi přijde dosti vyvážené a je také mnohem více prezentováno v mediích než PTA. Nevím ale fakt nesdílím názor že by to byl snad úpadek od minulého alba… spíše pěkné pokračování...celé myšlenky která začla u PTA.

Profil
 
 
Posláno: 12.5.2009 o 16:25   [Ignorovat]   [# 182]
Dressed In Black
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 51
Registrovaný: 5.2.08

cao, kdyby to nebyly DM tak p tomto albu ani nikdo neskoci, nuda od zacatku do konce, zadna dynamika, jen kvileni Gahana, kteremu to tam moc ani nejde, skoda, zacina doba Exciter :((

Profil
 
 
Posláno: 12.5.2009 o 19:51   [Ignorovat]   [# 183]
The Landscape is Changing
Ikona: fdm86
HodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 25
Registrovaný: 26.2.09

Tak ako po kazdem LP/CD - davam palec hore :-) ...tedy krom obdobi 1985 - 1986 The Singles/Black Celebration, to jsem je jeste nenavidel, pac je bracha poustel furt dokola. Tehdejsim velkym utrpenim/dnesni velkou laskou byla /je Shake The Disease:-) Ale tak to byva… V tom roce na podzim uz jsem je miloval a propadl..

Profil
 
 
Posláno: 13.5.2009 o 9:39   [Ignorovat]   [# 184]
The Sun And The Rainfall
Ikona: cessna
HodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 8
Registrovaný: 6.5.09
Silent / 12.5.2009 o 16:25

cao, kdyby to nebyly DM tak p tomto albu ani nikdo neskoci, nuda od zacatku do konce, zadna dynamika, jen kvileni Gahana, kteremu to tam moc ani nejde, skoda, zacina doba Exciter :((


Jednoznačně nesouhlasím…  to co tu říkáš jsou jen neodůvodněné argumenty - bláboly

Profil
 
 
Posláno: 13.5.2009 o 9:45   [Ignorovat]   [# 185]
Clean
Ikona: pampelina
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 66
Registrovaný: 30.3.09

no věc názoru,každý má na něj nárok,ale též nesouhlasím,že SOTU je nuda,je to hodně dobrá deska.Porovnávat vždy budeme s deskama předešlýma,tomu se bohužel neubráníme!!! No poradila bych jít na koncík,jelikož slyšet SOTU live je něco neskutečně euforickýho

Profil
 
 
Posláno: 15.5.2009 o 7:20   [Ignorovat]   [# 186]
The Sun And The Rainfall
Ikona: slawa
HodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 10
Registrovaný: 28.1.08

Takže konečně mám naposloucháno a můj verdikt je jasnej - album dost dobrý, rozhodně nadprůměr, ale nejvíc mi chybí bubny, nějak na ně zapomněli. Jednoznačně nejlepší peckou pro mě je Ghost na bonusech, vůbec nechápu proč ho nedali na album a velkým překvapením remix Jezebel ala Apocalyptica - fakt bomba a líbí se mi to mnohem víc než na albu.

 Podpis 

Sometimes it’s hard.. ....it’s hard to tell

Profil
 
 
Posláno: 18.5.2009 o 17:54   [Ignorovat]   [# 187]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 18.5.09

Perfectní album a perfectní skladba Perfect

Profil
 
 
Posláno: 21.5.2009 o 17:42   [Ignorovat]   [# 188]
The Sun And The Rainfall
HodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 6
Registrovaný: 21.5.09

Ahoj, jen vás chci všechny pozvat na mé stránky, kde mám hodně článků o Depeche Mode: http://jamzone.blog.cz/ Je tu i má recenze na SOUNDS OF THE UNIVERSE.
(Jsem docela čerstvý fanoušek, tak omluvte případné chyby)

Profil
 
 
Posláno: 12.6.2009 o 17:24   [Ignorovat]   [# 189]
Ice Machine
Ikona: oskarka
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 20.12.07

nečekala jsem super bombu ani podprůměrné album,čekala jsem nový album a toho jsem se dočkala.Baví mě a poslouchám ho ráda.Uši mi to překvapivě netrhá a sousedi nezvoní.....čili vpoho.

Profil
 
 
Posláno: 16.6.2009 o 12:26   [Ignorovat]   [# 190]
Ice Machine
Ikona: Luboš
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 1.4.08

Album SotU je vyvážené a skvělé, takže palec nahoru….. A mimochodem všiml si někdo že nám kluci na konci několika skladeb dali ochutnat zvuk vinylových desek a gramofonových jehel….

Profil
 
 
Posláno: 18.6.2009 o 19:46   [Ignorovat]   [# 191]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 16.6.09

Bohužel je pro mě tohle album velký zklamání. Poslední nadčasový album je
podle mě sofad. Jinak všechny ostatní jsou jen průměrný alba. Z pozdější tvorby
mě dotala jen skladba Home a fragile z pta. Ze sotu wrong a come back. Vážně se
mi to dost těžko píše jako člověku, kterej je poslouchá 20 let. Netvrdim, že je to
špatný album, depešáckej bože chraň, sám jsem v životě nic nezkomponoval.
Texty pořád zajímavý, ale vždycky mě na jejich písních fascinovali, kromě textů samozřejmě, zvuky který používali. Byli zajímavý a neoposlouchaný. To současný
analogový bzučení, zkrátka rejstříky, který se na člověka hrnou skoro z každý
nahrávky už prostě není to pravý ořechový.
Berte to jen jako můj osobní názor. Rozhodně jsem neměl v úmyslu Vám pokazit
radost z novýho alba. Taky jim pořád fandim a na koncert se už moc těšim.
Pavel Hošek

Profil
 
 
Posláno: 27.6.2009 o 21:29   [Ignorovat]   [# 192]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 27.6.09

Já osobně jsem z nového alba nadšená.....hrozně moc. Kdybych měla napsat nejlepší song, tak to nedokážu…....

Profil
 
 
Posláno: 28.6.2009 o 19:22   [Ignorovat]   [# 193]
The Landscape is Changing
Ikona: Gary
HodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 23
Registrovaný: 2.5.09

Já jsem taky pro.První poslech mě uplně uzemnil,ale v tom špatném slova smyslu,říkal jsem si-“proboha,tohle už nejsou Depeche Mode,jak je známe” Ale…..díky bohu,po několikátém poslechu se zjeví něco neuvěřitelně krásného,co tu od DM ještě nebylo.Není to rozhodně nic prvoplánového jako hity jejich největší slávy.Jak tady bylo řečeno,od dob SOFAD,je to poslechově náročnější,vyzrálé,nepřemrštěné a řekl bych na jejich VELIKOST skromě se nevnucující album.Jedním slovem….Dokonalé!!!!!!

Profil
 
 
Posláno: 29.6.2009 o 12:59   [Ignorovat]   [# 194]
Clean
Ikona: pampelina
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 66
Registrovaný: 30.3.09

co k tomu dodat? myslím,že lépe vystihnout a vyzdvihnout SOTU nelze ,jak předvedl Ringo smile)

Profil
 
 
Posláno: 29.6.2009 o 19:53   [Ignorovat]   [# 195]
The Landscape is Changing
HodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 29
Registrovaný: 29.6.09

líbí!!!!!! koncert v Praze byl super, měla jsem před sebou jen 3 lidi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mám super fotky….. a zážitek.

 Podpis 
Profil
 
 
   
13 z 16
13
 
‹‹ Violator (1990)      Speak And Spell (1981) ››

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy