Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
14 z 16
14
Sounds of the Universe (2009)
Posláno: 29.6.2009 o 19:54   [Ignorovat]   [# 196]
The Landscape is Changing
HodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 29
Registrovaný: 29.6.09

nemáte někdo lístky na stání pod podiem do Prahy na leden 2010?????? sháním tel. 737554206

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 30.6.2009 o 7:32   [Ignorovat]   [# 197]
Clean
Ikona: pampelina
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 66
Registrovaný: 30.3.09

jo je beznadějně vyprodáno,už jenom čtyřstovky na tribuně,těsně před koncertem se objeví spousta lístku na aukru a nebo těsně před koncíkem překupníci smile 
Jinak Blava i Pha bezva,úžasný koncíky a zážitek do konce života , opravdu kluci předvedli ohromujicí  výkon

Profil
 
 
Posláno: 6.7.2009 o 8:34   [Ignorovat]   [# 198]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 29.5.09

Je to pecka.Prostě pecka.Pořád dokola si jí člověk pouští a čím víc tak je lepší a lepší!!!!!!!

Profil
 
 
Posláno: 21.7.2009 o 10:08   [Ignorovat]   [# 199]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

Sounds of the Universe Complete Instrument List
Hardware Synths, Modern
Chimera Synthesis BC16
Dave Smith Instruments Prophet ’08
L.L. Electronics Rozzbox 2
Spectral Audio ProTone
Studio Electronics MIDIMoog and SE-1X
Vermona PerFourMer

Hardware Synths, Vintage
Akai AX-60
ARP 2600 (3), Axxe, and Odyssey
Casio CZ-101
Crumar Spirit
Elektron SidStation
EML Electrocomp 400/401
EMS VCS3, Synthi AKS, and Vocoder 3000
Korg MS-20, MS-10, Minikorg 700s, 900PS Preset Synthesiser, Poly-800, Kaosillator
Moog Minimoog
Octave-Plateau Voyetra 8
Oberheim Matrix 12, Matrix 6R, and Matrix 1000
Paia Oz
Roland SH-03, SH-09, SH-101, Juno 6, Alpha-Juno, System 100 modular, RS-09, JX-8P with PG-800 programmer, and Jupiter-6
Sequential Circuits Prophet-600, Pro-One and Multi-Trak
Steiner-Parker Synthacon
Suzuki Omnichord
Yamaha CS-5 and CS-30

Analog Modular Synths
Modules from Analogue Solutions, Analogue Systems, Blacet, Cwejman, Cyndustries, Doepfer, Harvestman, Livewire, Metasonix, STG Soundlabs, and VoxGlitch

Drum Machines, Modern

Akai MPC1000 with JJ-OS operating system
Elektron MachineDrum SPS-1UW
JoMox XBase 888 and MBase01
MFB-502

Drum Machines, Vintage
Ace Tone Rhythm Ace FR-3, FR-7M and CR-7030
Boss DR-55
Korg KR-55B and MiniPops
Hammond Auto-Vari 64
Seeburg Select-a-Rhythm
Sequential Circuits DrumTraks,
Roland CR78 CompuRhythm, TR-330, TR-505, TR-606, TR-66 Rhythm Arranger, TR-707, TR-727, and TR-808.
Univox JR-5
Yamaha MR-10


Hardware Sequencers
ARP 1621, Korg SQ10, Roland 100m, EML Electrocomp 400/401, Analogue Solutions Oberkorn, Electro-Harmonix Clockworks, Yamaha CR-30 (in-built 8-step sequencer), FutureRetro Revolution

Software Sequencers and Hosts
Pro Tools, Logic, Ableton Live, Numerology, Renoise, Reason, Max/MSP

Soft Synths
MDA DX10, FXpansion Orca, Emagic Choir, Arturia Minimoog V and CS-80 V, NI Reaktor
Ableton: Operator, Analog, Tension, Orchestral Collection, Sampler
Sonic Charge: mTonic, Synplant

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 21.7.2009 o 11:13   [Ignorovat]   [# 200]
The Landscape is Changing
Ikona: Gary
HodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 23
Registrovaný: 2.5.09

Ty krabe,toho je,kdybych tak ještě věděl co to všechno je!!!! Pak že je to jednoduché,nahrát si nějaké album.Já umím akorád něco málo na klávesy a s klávesama,ale ze zbytkem no ......Zelený dráteček…červený dráteček…...jéééé čudlík…..
......a dalších tisíc čudlíků.......a bylo by vymalované!!!! smile

Profil
 
 
Posláno: 13.10.2009 o 0:45   [Ignorovat]   [# 201]
Ice Machine
Ikona: Smells
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 23.12.08

Bohužel i toto album mě přesvědčilo,že to DM měli po Ultra zabalit.
Exciter já osobně považuju za nejhorší co zatím DM vydalo.Playing the angel ve mě vzbudil marnou naději,že DM jde opět se svými alby nahorů a proto jsem se docela na Sounds Of The Universe těšil.
Upřímě řečeno nic nudnějšího jsem již dlouho neslyšel.Nezaujala mě ani jedna písnička a při poslechu jsem se vyloženě nudil.Všechny songy mě splívají v jedno skoro hodinu trvající kňourání.
Kde je energie z dob MFTM,Violatoru,SOFD ?? Chápu,že pánové mají už svoje léta,ale vydat tohle ?? Za to bych se opravdu styděl.
Bez Wildera to jde s DM od desíti k pěti.
Pro šťouraly chci podotknout,že DM poslouchám asi od roku 1991 a je to moje srdeční kapela.Když si pustím jakýkoliv jejich starší album tak mě i po letech běhá mraz po zádech,takže nejsem žádnej prudič co sem na forum přišel vysír*t.Jsem jen nespokojený posluchač a fanoušek DM před jejich pádem do hlubin.

Profil
 
 
Posláno: 18.10.2009 o 16:30   [Ignorovat]   [# 202]
I Want You Now
Ikona: David
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 61
Registrovaný: 2.11.07
Smells / 13.10.2009 o 0:45

Nezaujala mě ani jedna písnička a při poslechu jsem se vyloženě nudil.Všechny songy mě splívají v jedno skoro hodinu trvající kňourání.

Wrong mi teda rozhodně nesplývá
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=L2GaCnAiuvo[/youtube]

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 20.10.2009 o 22:56   [Ignorovat]   [# 203]
The Sun And The Rainfall
Ikona: daveinmyhead
HodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 14
Registrovaný: 15.10.09

Já jsem vlastně díky SOTU totálně propadla DM..od svých 12 let jsem tak nějak DM vnímala,ale nijak jsem to neprožívala..ale jednou takhle jdu po městě a najednou z obchodu hrají WRONG,to mě tak vzalo,že jsem tam okamžitě vešla a koupila CD…od té doby jsem absolutně propadla DM..zdá se mi,že už je to na léčbu smileSjíždím denně Violator,SOFAD,PTA..atd atd atd.Nakoupila jsem všechny DVD a doháním celých 25 let DM.Takže nakonec vlastně na SOTU ani nezbývá čas:)ale mám tam svá želízka..Fragile Tension,Wrong,Come Back(studio version),Jezebel…jedu na koncert do Vídně i do Prahy a heslo zní “Reach out and touch Dave” smilesmile:)

Profil
 
 
Posláno: 21.10.2009 o 9:16   [Ignorovat]   [# 204]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

daveinmyhead: wow! to je skvělé, že DM tohle dokáží i v roce 2009!

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 21.10.2009 o 21:10   [Ignorovat]   [# 205]
The Landscape is Changing
Ikona: fdm86
HodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 25
Registrovaný: 26.2.09

to smells: “...ale vydat tohle ?? Za to bych se opravdu styděl.”

A dokázal bys vydat alespoň něco? ...nebo Tvá věta v překladu znamená “styděl bych se za to, co vlastně ani neumim…”? Nevim, bohužel nechápu… grin Jinak pochopitelně nesouhlasím s vetšinou Tvých slov grin

Profil
 
 
Posláno: 31.10.2009 o 15:29   [Ignorovat]   [# 206]
The Landscape is Changing
Ikona: bitter apple
HodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 22
Registrovaný: 25.6.09

to smells: do hlubin jsi evidentně spadnul Ty.. a zdá se, že není cesty zpět… adios!!!

Profil
 
 
Posláno: 31.10.2009 o 17:07   [Ignorovat]   [# 207]
Ice Machine
Ikona: Smells
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 23.12.08

Asi ano. Jen jsem vyjádřil svůj názor na poslední alba DM.
Mě se prostě nelíbí.Nebudu se už více rozepisovat. grin
Adios DM friends

Profil
 
 
Posláno: 3.11.2009 o 17:58   [Ignorovat]   [# 208]
The Landscape is Changing
HodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 27
Registrovaný: 2.3.09

daveinmyhead:můžu se zeptat kolik je ti teď?:) mě je 14 teprv:) ale DM tak nějak znám asi 4 roky ... a taky extreme závislost:D akorat ja uz toho naposlouchal dost:) znám nazpaměť vše včetně b-stran atd :D

Profil
 
 
Posláno: 3.11.2009 o 18:07   [Ignorovat]   [# 209]
The Landscape is Changing
HodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 27
Registrovaný: 2.3.09

Smells:promiň že to jako mladý člověk říkám,ale lidi jako ty tady na fóru DM jen pošpiňují ... (ač tvrdíš,že jsi DM fanoušek…) např. mě se líbí snad úpe všechny songy od DM neznám žádnou co by mě prostě nudila ... jasně existujou takový který nemusím ae furt jsou to povedený písničky ... a ty tu místo toho abys aspoň DM projevil trochu úcty za jejich téměř 30 let vynikající práce ... jen to znevažuješ a ostatním tu asi vadíš ... promiň ...

Profil
 
 
Posláno: 3.11.2009 o 19:07   [Ignorovat]   [# 210]
Ice Machine
Ikona: Smells
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 23.12.08

oki. Takže navrhuji přejmenovat název vlakna z “Líbí nebo nelíbí Sounds of the Universe?” na “Všem se nám líbí Sounds of the Universe a těm kterým ne tak sem nepište!”
Teď vážně.Všem se zde na foru omlouvám za to,že jsem projevil svůj nazor na SOTU a ostatní alba,která se mě osobně nelíbí.
Specialně pro DmBoy. Ano jsem DM fanoušek již 18 let a hrdě se k tomu hlasím.Promiň,že ti to tak napíšu,ale donutils mě k tomu svýma pochybovačnejma řečma typu: “(ač tvrdíš,že jsi DM fanoušek…)“a “lidi jako ty tady na fóru DM jen pošpiňují” Já na rozdíl od tebe poslouchám DM 18 let což ty nejsi ani na světě !!! Ty možná za rok přejdeš k Black Eyed Peas nebo nějaké podobné novodobé sračce,ale já starý alba DM budu poslouchat a vychutnávat si i za 20 let,tak prosím nezpochybňuj moje fanouškovství !!!

Profil
 
 
   
14 z 16
14
 
‹‹ Violator (1990)      Speak And Spell (1981) ››

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy