Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
4 z 16
4
Sounds of the Universe (2009)
Posláno: 1.4.2009 o 10:59   [Ignorovat]   [# 46]
The Landscape is Changing
Ikona: d.stripped
HodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 17
Registrovaný: 19.12.07

to ADMIN: děkuji za “lišáckou” odpověď. stars

Profil
 
 
Posláno: 1.4.2009 o 11:02   [Ignorovat]   [# 47]
The Landscape is Changing
Ikona: d.stripped
HodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 17
Registrovaný: 19.12.07

to DMboy: dík za připomenutí ohledně hlasování - už jsem si to naspal do kalendáře. Doufám, že ty dvě čůzy shodíme shora dolů přímo na drž....ky!!!
Takže do toho, black swarm! rifle

Profil
 
 
Posláno: 1.4.2009 o 11:46   [Ignorovat]   [# 48]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07
d.stripped / 1.4.2009 o 10:59

to ADMIN: děkuji za “lišáckou” odpověď. stars

no, nevím co tedy přesně myslíš, ale zdroj nahrávky, která je na netu není kvalitní (128k (16KHz lowpass).
a na víc tam samozřejmě chybí outro wrong, ale písně sami o sobě nejsou fake.

Jde o to, že všichni novináři a pár dalších po celém světě, kteří to poslouchali v předstihu, to slyšelo v této komprimované streamové verzi. Můj názor je, že i když teď známe všechny skladby z regulérního alba, čeká nás ještě pořádné překvapení až si pustíme album z CD.

[ Editovat: Dangerous; 1.4.2009 o 12:18]
 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 1.4.2009 o 12:41   [Ignorovat]   [# 49]
The Landscape is Changing
HodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 27
Registrovaný: 2.3.09

jakmile jsem si po recenzi pustil ´sounds´ a poslouchal jsem corrupt,rikal jsem si:kde je ten wrong na konci?sem si myslel ze ten kousek z W mi nekde zanikl v te hudbe a uniklo mi to:D ja po tom outru v corrupt tak patral:D
to d.stripped:ty dve čůzy tento tyden konci mensi konkurence bude MOZNA ta miley cyrus a mozna naky ty novinky…i kdyz myslim ze ten ufnukanek inglesias se nedostane ani do prvni pulky xD

Profil
 
 
Posláno: 1.4.2009 o 12:48   [Ignorovat]   [# 50]
The Landscape is Changing
Ikona: d.stripped
HodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 17
Registrovaný: 19.12.07

to ADMIN: no vidíš, jak jsi se hezky rozpovídal…to jsem chtěl - pořád tam “někde vzadu” na nás nahlížiš jako Velký bratr a teď konečně člověk vidí kloudné slovo.
Jinak - mě nebyla po chuti taková ta mezírka v Jezebel…Někdo to vtipně popsal jako ” vstup na Amigu do druhého levelu”.
Každopádně děkuji za komunikaci a vysvětlení. Taktéž ti děkuji za to,co pro nás děláš. Myslím, že to není jednoduché. Chce to asi hodně “srdce”,co??

Profil
 
 
Posláno: 1.4.2009 o 13:48   [Ignorovat]   [# 51]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07
Nuklhoff / 1.4.2009 o 13:30
Dangerous / 1.4.2009 o 11:46
d.stripped / 1.4.2009 o 10:59

to ADMIN: děkuji za “lišáckou” odpověď. stars

no, nevím co tedy přesně myslíš, ale zdroj nahrávky, která je na netu není kvalitní (128k (16KHz lowpass).
a na víc tam samozřejmě chybí outro wrong, ale písně sami o sobě nejsou fake.

Jde o to, že všichni novináři a pár dalších po celém světě, kteří to poslouchali v předstihu, to slyšelo v této komprimované streamové verzi. Můj názor je, že i když teď známe všechny skladby z regulérního alba, čeká nás ještě pořádné překvapení až si pustíme album z CD.

To Dangerous - Já jen pevně doufám, že máš pravdu.
Ta hodnocení, co jsem četl výše, mi přijdou jako od lidí, kteří znají předchozí DM pouze z vyprávění........
Tohle album mi přijde velmi nepovedené a “nedepešácké” , hlavně, právě výše vyzdvihované, vysoké polohy gahanova hlasu, chvílema spíš jekot, mi nahnal husí kůži.
I z předešlé tvorby DM jsem vždycky husinu měl, ale úplně jiného typu…..
Kdo mě zná, ví, že za DM bych dejchal, více jak 20 let jsou mojí nedílnou součástí, ale tohle….?

Já ti to věřím, po zvukové stránce bude na CD určitě mnohem lepší.
co se týká Gahanových poloh hlasu, mně se líbí jak je dokáže během písní měnit, s jedinou výjimkou a to je fistule v Peace, to je pro mne trochu nestravitelné, ale chápu, že on sám tím chtěl něco dokázat. 

Myslím, ale že nemůžeme chtít, aby Depeche Mode kopírovali sami sebe, a oni to naštěstí nedělají, Sounds není žádný Violator 2 nebo dokonce Exciter 2 to jsou naprosté hlouposti, je to samorostlé výborné album, jen potřebuje posluchače ochotné mu naslouchat.
Počkej na finální produkt na CD a nekaž si DM posloucháním poor quality leaku co je na netu..

Dangerous

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 1.4.2009 o 14:23   [Ignorovat]   [# 52]
Dressed In Black
Ikona: PETR
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 46
Registrovaný: 8.2.08

To vite ze se tesim na delu box hlavne kdyz sem slysel ukazku ghost tak se docela tesim i na tech 5 skladeb takze furt me nervy drou jak blazen ale nedalo se to vydrzet je to strasne dlouhy LOL  Ja se tesi to neni mozny uz aby to tu bylo. Ta deska se opravdu povedla je to zajima deska hodne jak to rict prostorova jako vesmir taky se rozpina do nekonecna jako DM a Sounds of the universe naposled sem mel takovou husy kuzi poslechem SOFAD a violatoru fakt se povedla a je dobre ze se neopakujou at si rika kdo che co chce A jezebel je taky dobra uz dlouho sem neslysel hodne dobrou gorovku a tahle je uzasna jednoducha a v tom byla jejich krasa smile a davam zapravdu Dangerousovi je to tak musi se do nej clovek zaposlouchat a vychutnat ja mam perfekti sluchatka a tak slysim kazdy detail.

Profil
 
 
Posláno: 1.4.2009 o 15:02   [Ignorovat]   [# 53]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

to Nuklhoff: ano, máš pravdu, pokud má skladba mít hitové ambice, měla by tě oslovit i z tranzistoráku, ale….před pár dny sem četl rozhovor s Gahanem, a ten říkal, že dřív byli nuceni dělat hitové singly, které jim pak vyčnívali z desky a koncepce alba, jednou že to neudělali na Black Celebration a Daniel Miller se málem zděsil, a že je opravdu rád, že význam singlů naštěstí rapidně poklesl, proto konečně mohou udělat album, které je konzistentní a koncepční..když se pořádně zaposloucháš do atmosféry alba Sounds of the Universe, tak myslím že dojdeš k tomu, že je podobně sevřené, celistvé a tak zvláštně impozantně odtažité od okolního světa, jako bylo právě Black Celebration…

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 1.4.2009 o 15:09   [Ignorovat]   [# 54]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

a co se týče zvuků v pozadí atd…nebýt mnohovrstevnosti Songs of Faith and Devotion, tak sem tu desku po dvou posleších v 93 zahodil…jenže sem ji dal šanci, i když na prvních pár poslechů byla I feel you jen variace na Personal, Walking variace na Enjoy a zbytek alba tak nějak nevýrazný, Higher Love hrozně utahaná, Mercy in you s divným koncem, Judas ostuda, a po poslechu Condemnation a Get Right With Me sem se ptal jak sem na tohle mohl čekat 3 roky? Tohle přece nejsou žádní Depeche Mode, na co gospel, vždyť jsou k smíchu!! Jenže potom sem do toho alba začal postupně pronikat, objevovat atmosféru In your room, energii Rush atd.. a dnes patří Songs of Faith and Devotion mezi mojich 5 nejoblíbenějších alb vůbec..

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 1.4.2009 o 15:53   [Ignorovat]   [# 55]
Home
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 110
Registrovaný: 18.12.07

Tak toto je pěkně a výstižně napsáno….. smash

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 1.4.2009 o 16:34   [Ignorovat]   [# 56]
Dressed In Black
Ikona: PETR
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 46
Registrovaný: 8.2.08

To dangerous: Jasna vec s tim Black Celebration pro me velice dobra deska. Je velice zvlastni a hodne ponurna moc teh hitu tam neni. Co se tice SOTU tak nazoru tu probehlo spoustu i mych je zbytecne znovu rozvadet nevim cim to ale asi sem si zvikl na DM bez hitu komercnych hitu jedina pisen ktera me v TV po personal Jesus chytne je ted Wrong coz se hodne divim. Je zvlastni ze gorovo pisne mi nak nesli do noty krome somebody na ni mam hezky vzpominky a qoustion of lust s toho sameho duvodu ale jezebel me chytil hned me se libi ten prechod jak by tam tu skladbu nekdo ukous je to asi ve 2 min jo a mam to jen ja nebo je to oficialne takhle sem se chtel zeptat?

Profil
 
 
Posláno: 2.4.2009 o 3:58   [Ignorovat]   [# 57]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 2.4.09

Líbí!!!!:o)

Profil
 
 
Posláno: 2.4.2009 o 7:05   [Ignorovat]   [# 58]
Ice Machine
Ikona: RHOman
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 2.4.09

Tohle není komerční album, kde se děla závěr po prvním poslechnuti. Samozřejmě všem se líbit nebude, tak jak je to v životě normální (a nejen názorem na hudbu), ale jsou to stále DM. Každým albem jiní a stalé se stejným rukopisem.

Profil
 
 
Posláno: 2.4.2009 o 7:13   [Ignorovat]   [# 59]
Ice Machine
Ikona: RHOman
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 2.4.09
Dangerous / 1.4.2009 o 15:09

a co se týče zvuků v pozadí atd…nebýt mnohovrstevnosti Songs of Faith and Devotion, tak sem tu desku po dvou posleších v 93 zahodil…jenže sem ji dal šanci, i když na prvních pár poslechů byla I feel you jen variace na Personal, Walking variace na Enjoy a zbytek alba tak nějak nevýrazný, Higher Love hrozně utahaná, Mercy in you s divným koncem, Judas ostuda, a po poslechu Condemnation a Get Right With Me sem se ptal jak sem na tohle mohl čekat 3 roky? Tohle přece nejsou žádní Depeche Mode, na co gospel, vždyť jsou k smíchu!! Jenže potom sem do toho alba začal postupně pronikat, objevovat atmosféru In your room, energii Rush atd.. a dnes patří Songs of Faith and Devotion mezi mojich 5 nejoblíbenějších alb vůbec..

Jak kdybych to psal sám grin úplný souhlas! DM není komerční album, které se hodnotí po prvním poslechu.

Profil
 
 
Posláno: 2.4.2009 o 7:34   [Ignorovat]   [# 60]
Home
Ikona: Pavel.Z
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 117
Registrovaný: 28.3.09

Sounds of the Universe patří mezi moje top alba od DM uz dnes, jsem rozhodlej objednat si delux box set, nebýt toho uniku na internetu, tak bych si to asi neobjednal, takhle vim dopredu, ze je to skvele album smile

Profil
 
 
   
4 z 16
4
 
‹‹ Violator (1990)      Speak And Spell (1981) ››

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy