Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
 
Depeche Mode - 101
Posláno: 2.10.2009 o 8:16   [Ignorovat]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

Diskuze o slavném filmu 101, popisujícím cestu Depeche Mode po USA v roce 1988 až po koncert v Rose Bowl

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 24.11.2009 o 17:50   [Ignorovat]   [# 1]
Ice Machine
Ikona: DMan101
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 19.11.09

Pěkná nostalgie.A vidím v tom i symboliku momentu.Momentem je to když kluci jedou v americkým kabrioletu.U řízení je Dave jako frontman.Vedle něho Martin po jeho pravé ruce jako pravá ruka Davea.A potom za Davem je Alan a vedle Andy.Typické rozložení sil.A v pararele k dnešnímu momentu kdyby jeli opět společně v kabrioletu jedno místo by bylo prázdný.Místo za Davem….Ironie osudu.

Profil
 
 
Posláno: 13.3.2010 o 15:15   [Ignorovat]   [# 2]
The Landscape is Changing
Ikona: warťas
HodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 23
Registrovaný: 24.6.09

101 mě “dokopala” k angličtině. Na VHS jsem jí sjížděla, aniž bych znala slovo anglicky. I kdyby kdy byla vydána s českýma titulkama (dabingem), stále bych si ji pouštěla bez nich, přenáší mě to zpátky do doby kdy mi bylo 12 a rozjížděla se u mě DM mánie.
101 je často srovnávána s Rattle and Hum od U2, který jsem taky viděla, co se mě týče - nesrovnatelné. DM ve 101 jsou obyčejní kluci od vedle, obyčejní, sympatičtí. Oproti tomu Rattle and Hum mi přijde arogantnější. (I když - můj názor rozhodně není objektivní grin ).
Nejde být DM fanda a nevidět 101.

[ Editovat: warťas; 13.3.2010 o 15:18]
Profil
 
 
Posláno: 10.5.2010 o 19:51   [Ignorovat]   [# 3]
The Sun And The Rainfall
HodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 6
Registrovaný: 29.3.10

Kdysy byla 101 pouštěna v telce s českýíma tytulkama.

Profil
 
 
   
 
 

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy