Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
 
Hodinky DM
Posláno: 13.3.2010 o 22:21   [Ignorovat]
Ice Machine
Ikona: Andi.k
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 2.1.10

Nevím, kam jinam tohle téma umístit, tak si dovolím rozšířit fórum i o tenhle příspěvek…
Nemáte někdo zkušenost s tím, v jaké kvalitě jsou hodinky s motivy DM, které se dají koupit za pár peněz na ebay? stojí kolem 15 dolarů, tak si nedělám iluze o kvalitě, ale jestli to má vůbec cenu kupovat… chtěla bych si něco pořídit, na ty modely od Hublota jsem jen smutně koukala…

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 15.3.2010 o 17:15   [Ignorovat]   [# 1]
The Landscape is Changing
Ikona: warťas
HodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 23
Registrovaný: 24.6.09

taky nad tím přemýšlím. Na českém aukru jsou taky DM hodinky za 800,- ...

Profil
 
 
Posláno: 15.3.2010 o 17:36   [Ignorovat]   [# 2]
Ice Machine
Ikona: Andi.k
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 2.1.10

tak na aukru jsou ty samé, co jdou koupit za těch cca 15 dolarů... asi do toho půjdu, je to pár peněz, tak jestli to mám utratit třeba za pár kelímků mého milovaného latté, nebo si pořídit tuhle parádu, tak je volba jasná...
btw. udělala jsem si pár návrhů na trička, která bych si chtěla nechat natisknout, nejdřív jsem si říkala, že to nebudu nikde dál šířit, aby se to nerozrostlo do velké objednávací akce, kterou bych nedokázala zorganizovat, ale zas nechci být takový skrblík a nemusím mít jediné tričko svého druhu, tak kdyby byl zájem… můžeme se domluvit…

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 19.3.2010 o 16:06   [Ignorovat]   [# 3]
Ice Machine
Ikona: Andi.k
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 2.1.10

Angeliko, kolik Tě ty hodinky stály? a od jakého prodejce byly? tak nevím, jestli jsi jen měla smůlu na kus, nebo jestli jsou všechny takové... :(

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 19.3.2010 o 19:41   [Ignorovat]   [# 4]
Ice Machine
Ikona: Andi.k
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 2.1.10

koukla jsem na to, myslím, že tam ani nepíšou, že by ty hodinky měly být s baterkou… ale to, že Ti tam nejde zacvaknout ten kryt, je fakt pitomý... snad se Ti to povede nějak vyřešit, je mi jasný, že to hodně mrzí... já mám vyhlednuté nějaké hodinky z Hong Kongu, taky k tomu nemám moc důvěru, píšou, že baterka tam je, ale může to mít jiný mouchy… ale zas nevím, kde jinde DM hodinky sehnat, klidně bych dala třeba tisícovku, kdybych věděla, že je to solidní výrobek, ale v žádném e-shopu jsem hodinky nenašla :(

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 20.3.2010 o 20:56   [Ignorovat]   [# 5]
Ice Machine
Ikona: Andi.k
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 2.1.10

Tak líbí se mi tyhle: v218 Depeche Mode Stainless Steel Watch Cool New NR, ty jsou z Austrálie a pak ještě tyhle: New Custom Depeche Mode Metal Band Sport Metal Watch, to je ten Hong Kong… nejradši bych si koupila aspoň patery hodinky, ale to si budu muset počkat, až na to budu mít jednou korunky…

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 21.3.2010 o 20:37   [Ignorovat]   [# 6]
Ice Machine
Ikona: Andi.k
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 2.1.10

Tak snad se Ti to podaří nějak rozumně vyřešit… A zkušenost s nějakými jinými DM věcmi na ebay nemáš? Ono se sice na tričku nebo nějakém doplňku nedá zkazit tolik jako na hodinkách, ale i tak jsem zvědavá smile  já mám teď objednanou tašku TOTU a dámské tričko Wrong, tak to snad bude OK

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 21.3.2010 o 21:33   [Ignorovat]   [# 7]
Ice Machine
Ikona: Andi.k
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 2.1.10

To je fajn, že se Ti to s těma hodinkama povedlo vyřešit, no uvidíš, až přijdou ty druhé, ale to už by musela být hodně velká smůla, aby s tím byl zas nějaký problém. Na ebay jsem nakupovala teď vůbec poprvé, tak jsem na to zvědavá, je tam takovejch věcí, co bych si chtěla koupit, ach jo smile S těma naušničkama to je veselý, hlavně že došly v pořádku smile

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 22.3.2010 o 14:49   [Ignorovat]   [# 8]
Ice Machine
Ikona: Andi.k
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 2.1.10

OK, určitě dám vědět. Díky za pokec a sdělené zkušenosti wink, měj se hezky, ahoj

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 22.3.2010 o 21:53   [Ignorovat]   [# 9]
The Landscape is Changing
Ikona: warťas
HodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 23
Registrovaný: 24.6.09
Angelika31 / 22.3.2010 o 15:19

Nemas za co, dufam, ze ti to pride v poriadku, je tam dost peknych veci , ja tam najradsej nakupujem.Mojej Lillianke som tam kupila ciernu capicku DEPECHE MODE, BODY DEPECHE MODE. Ja si na polskom ebay idem kupit nejake CD co mi este chuybaju .Pa,pa.Opatruj sa.Angelika31.

Body DM? tak to je super! Sama jsem přemýšlela, že nějaké DM bodýčko moji malé (6měsíců) vyrobím. Kdyby se ti chtělo, nahoď fotku pls. Díky

Profil
 
 
Posláno: 22.3.2010 o 22:00   [Ignorovat]   [# 10]
Ice Machine
Ikona: Andi.k
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 2.1.10

Taky jsem na ty dětský věci koukala, já to tedy ještě nemám komu koupit, ale jednou to určitě pořídím smile

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 24.3.2010 o 21:35   [Ignorovat]   [# 11]
The Landscape is Changing
Ikona: warťas
HodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 23
Registrovaný: 24.6.09
Angelika31 / 22.3.2010 o 23:39

A este som jej kupila CD DEPECHE MODE .Angelika31

Tak nevím,jestli je to dílo náhody nebo to CD fakt zabralo, ale dnešní uspávání Simči bylo rekordně rychlé. I mě to bylo příjemnější (jak jinak) než ty 1000x ohrané dětské melodie z kolotoče nad postýlkou. Manžel se řehtá ještě teď, ale prý když já Simču na DM, tak on si přetáhne Verču na Doors cheese

Profil
 
 
Posláno: 24.3.2010 o 21:58   [Ignorovat]   [# 12]
Ice Machine
Ikona: Andi.k
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 2.1.10

To dětské CD jsem neznala, je to fakt dobrej nápad!
Jinak, Angeliko, tu výbavičku jsi pořídila opravdu parádní, tak mě ještě napadá, jestli jsi náhodou dceru nepojmenovala podle písničky na PTA? Nezdá se mi, že bys to jméno vybrala náhodou smile

 Podpis 
Profil
 
 
   
 
 

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy