Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




Články: Nejnovější příspěvky

Uživatel: Arokis

Ukázky demosnímků éry Delta Machine  

Arokis       24. září 2021 o 10:09

Hodně mě překvapila skladba My little universe jakou prošla změnou. Vím, že to bylo i někde v rozhovoru při vydání alba, že skupina nebyla spokojená, jak song zní. Nakonec Ch. Berg přišel s finální verzí a upravil song na minimalistickou verzi grin Jinak u ostatních songů mi přijde, že Dave dema jsou po hudební stránce jiné než finální verze a u Martinových demů je ten hudební rukopis zachován a doplněn o nové zvuky smile


Uživatel: Ultramaraton

Depeche Mode se scházejí v Santa Barbara  

Ultramaraton       24. září 2021 o 5:40

Ať to dopadne jakkoliv, tak ať kluci hlavně dělají to co cítí a dělají hudbu jak ji cítí a nenechají se vykolejit, třeba komentáři od vyhořelých individuí, kteří si léčí své mindráky na lidech, díky kterým cítí alespoň nějaké emoce… A pokud třeba náhodou vydají nějakou tu novou desku, třeba i poslední, tak ať je baví a naplňuje i když třeba nebude jak jejich předešlé a budou se v ní mísit jejich dosavadní zkušenosti i mimo DM… A pokud oznámí, že je to konec, tak díky kluci, za skvělou práci smile


Uživatel: M100480

Depeche Mode se scházejí v Santa Barbara  

M100480       23. září 2021 o 12:57

To jsem nezachytil, pokud to tak je, tak snad se domluví a něco společně pod hlavičkou DM vytvoří. Martin se stále hudebně posouvá dál od “DM stylu” svými osobními minimal projekty a Dave zase do své intimní roviny zpěvu.
Tak snad si oba do šuplíku právě složili ty depešácké songy a nálady ...


Uživatel: Pavel.Z

Depeche Mode se scházejí v Santa Barbara  

Pavel.Z       23. září 2021 o 11:23

To není jen dovozování dle fotek z instagramu smile o srazu DM hovoří  i lidi z okolí  DM zasvěcení , tak uvidíme. Třeba se sejdou a řeknou si, že už to nemá  cenu a budou se věnovat dětem (Martin)


Uživatel: M100480

Depeche Mode se scházejí v Santa Barbara  

M100480       23. září 2021 o 9:33

Zatím se klaním ke kolegům, jež jsou skeptičtější, přece jen může být i mediální sraz k Metallica albumu v LA (ze San Francisca to není i pro kapelu daleko), či Soulsavers, kde byly informace o novém albu ke konci roku 2020 ...

Takže otevřu extra lahev až bude fotka ze studia ...


Uživatel: M100480

Dave Gahan Nothing Else Matters  

M100480       23. září 2021 o 9:25

Dave se s věkem začíná cítit lépe ve vodách jež tato verze prostě vystihuje. Včera jsem poslouchal 2015 LA koncert Soulsavers a mělo to být na 1 - 2 skladby se sluchátky - a nakonec jsem oddaně poslouchal celý koncert.

Stále více preferuji aktuální Davea styl, polohy hlasu, stále více ho vidím jako znamenitého zpěváka, který snad až nyní poznává co jeho hlas dokáže. A tato rovina mi u něj sedí. Klidně by mohl začít zpívat předělávky šansonů v malých klubech na okraji Paříže.

Toto pojetí Nothing je právě okrajové, nehitové a tak to i od něj beru. Líbí se mi jeho jiný přístup. Jasně, lepší na první dobrou je např. pojetí Miley Cyrus, jež se hodí do skladby jako by do ní patřila od začátku.

Sám mám raději jiné skladby od Metallicy, celá alba Master, And Justice i Black Album, ale Nothing je Nothing ... Když teď pár dnů zpět dávali na Artu S&M 2 koncert, tak první bylo: ty jo, Metallica na Artu? a poté jen zapnutí zesíku, repráky a výhoda velké obrazovky a poslech. A nemít v setlistu Nothing (jasně že aranžmá od Kamena je ještě víc extra), tak to není koncert Metallicy.

Jen Lars se mi zdá, že bubny už tak nestíhá a nejlépe mu je, když stojí, paličkami mlátí Zildjian (používá je?) a má vyplazený jazyk :-D Takový Trujillo naopak paří jak v Suicidal Tendencies.


Uživatel: Shout

Depeche Mode se scházejí v Santa Barbara  

Shout       22. září 2021 o 23:00

Hovorí sa tomu absťák…


Uživatel: Federman

Depeche Mode se scházejí v Santa Barbara  

Federman       22. září 2021 o 21:11

No to jsou úžasné zprávy. Co dodat. Přeji hodně štěstí při výběru producenta a invenční atmosféru pánové.


Uživatel: MARTIN BORTL

Depeche Mode se scházejí v Santa Barbara  

MARTIN BORTL       22. září 2021 o 19:18

HALELUJA!TO TO ALE TRVALO!!!DOUFAM A VERIM,ZE TO BUDE STAT ZATO…!!!!!


Uživatel: Pavel.Z

Dave Gahan Nothing Else Matters  

Pavel.Z       22. září 2021 o 12:30