Depeche Mode Czechia
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigaceDepeche Mode Czechia

Detaily o akci

Název akce Depeche Mode Global Spirit Tour - Official After Party
Místo Roxy, Dlouhá 33, Praha, Česko
Datum 24.5.2017 (Středa)
Začátek - konec 22:00 - 05:00
 

Tradičně po koncertu Depeche Mode v Praze již několik let pro Vás Depeche Mode Friends pořádá Afterparty a ani tentokrát o tuto akci nepříjdete.

Party se bude konat v prostorách pražského klubu Roxy, kapacita je více než 1000 návštěvníků. Klub je dvoupatrový a členitý, kromě taneční plochy jsou zde místa, kde můžete v klidu posedět a popovídat si, třeba právě o proběhlém koncertě. Vedle hlavní stage je zde další, menší stage, se samostatným barem a DJ, tedy: 2 stage - 2 DJ´s.

Doufáme, že se přijdete po koncertě pobavit. Chceme Vás tímto dopředu upozornit, abyste neotáleli se zajištěním vstupenek, které jsou již v prodeji.

Klub Roxy

Jak se dostanete do klubu Roxy:

1. Z  Eden Arény metrem  A, nástupní stanice Strašnická do stanice Můstek, přestup na linku metra B do stanice Náměstí Republiky.Z metra výstup směr Revoluční, cca po 200m ulicí Revoluční vlevo do ulice Dlouhá a po 100 m se nachází klub Roxy.

2.Tramvajová zastávka Slavia směr zastávka Dlouhá třída. Linkou číslo 6 cca 30 min. A vlevo z tramvajové zastávky do ulice Dlouhá a po 100 m se nachází klub Roxy.

 

Klub Roxy

It's been a tradition for Depeche Mode Friends to Organise after-parties for DM gigs in Prague in May gig will be no exception to this rule Established.

 


Zvětšit mapuPlakát: Depeche Mode Global Spirit Tour - Official After Party

Diskuze

Uživatel: 1988

1988      1   26. březen 2017 o 16:12

Tak koncert se blíží, pár víkendů a je to opět zde.
Jaké máte každý své přání co by měli zahrát?


Uživatel: 1988

1988      2   28. březen 2017 o 7:40

57 dní, to je fakt za pár. To už budeme znát z 98% setlist grin
Mě se líbil z jejich posledního tažení ve Skotsku,krásně na sebe navazoval, jen mě nějak vadí verse A Pain. Při posledním tour se mě moc živě libila, ale stačí to…. Už bych ji rád slyšel ofiko, ale nějak se jim to zalibilo a Davidovi se u toho dobře tančí grin
Jinak že by od vydání písně vynechali Q..of time? !?!? No jsem zvědav.


Uživatel: Pelanka

Pelanka      3   15. květen 2017 o 15:09

Zdravím vespolek, pls nevíte, v kolik začíná koncert DM? Všude čtu, že od 16 je vstup na stadion, ale tak brzo tam určitě být nemusím. Díky moc! Jo a afterparty to jistí!  I just can’t get enough :-D


Uživatel: harry74

harry74      4   15. květen 2017 o 16:57

Pocitej cca 19:45 - 20:00.Doporucuji byt tak 18:30 pred branou!Pozdeji radeji ne,minule to par stovek lidi odskakalo a nevideli zacatek!!!A stejne musis nasat tu atmosferu,takze ti to rychle utece!!! grin


Uživatel: 1988

1988      5   15. květen 2017 o 17:08

Pelanka:
Dej si pálenku a uvidíš grin asi tvůj prga koncert, když zjišťuješ takové věci. Hele já jsem takovej nedočkavec,že chodiím tak na 17h max. Mrknu na fanoušky, suvenýr,dám klobásku a jdu se zařadit…... Uteče to jako sviňa a než se rozkoukám, tak je třetí song grin zásadně odcházím před poslední písní a tu užívám z druhé strany stadionu,ať jsem blizko ke vchodům.
Díky dvoum písním, které mě naprosto neberou a ukončují koncert, odejdu v ještě lepším pohybu, než jít s finálním davem. To mám už zasebou grin má to i výhodu, že vždy na After jsi mezi prvníma a máš tam dobrej flek grin a když znáš dobrou cestu z koncertu na After, tak ještě lépe grin


Uživatel: Pelanka

Pelanka      6   15. květen 2017 o 17:20

Prga jako první? nerozumím hantýrce těch mladejch grin) ale jejich koncertu mám za sebou víc, vždyť je to srdcovka..a ač by se mohlo zdát, dám si raději dvandu než pálenku :-D Jen už mi
taky není “náct”, takže být v 16 na stadioně, pak ještě ve 23 na afterparty..mám obavy, abych to dala smile)
Vidím to tedy asi na tu 18.. A to je fakt na afterparty pak takovej úprk?? grin


Uživatel: 1988

1988      7   15. květen 2017 o 17:27

První myšleno v nadsázce grin
After jak kdy,ne že byl uprk ze stadionu,ale při Univers v O2 bylo after myslím někde na Míráku a šel jsem před poslední písní na taxi a nechápal jsem,kolik tam je už lidí.
Ale je to vše už moc let a tak se mohu plést, ale myslím, že to bylo v Metru,nebo jak se ten podnik jmemuje.
Dnes jsem po dlouhé době poslouchal koncerty od vzniku do 85 a je to krása. Především 84 rok je grandiózní grin


Uživatel: Pelanka

Pelanka      8   16. květen 2017 o 18:42

Jsem nikdy na after nebyla, buď doprovod neměl nepochopení nebo jsem byla sama už hotová po koncertě, takže letos premiéra..Koncerty jsou super, ale právě na parties pak toho člověk uslyší mnohem víc. A když se povede zvuk a je to paráda. Mmch.  když kámoška kdysi na jedné after byla, dorazili tam i chlapci a prý se dotkla Gora!! smile) To asi teď nehro, co smile)


Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.