Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Detaily o akci

Název akce DM B-Sides Ghost Party
Místo Futurum Music Bar, Zborovská 7, Praha, Česko
Datum 20.6.2020 (Sobota)
Začátek / konec 16:00 / 23:00
Program

Depeche Mode v roce 2020 slaví 40 let existence. A jak jinak to oslavit, než s jejich hudbou? Vydali 14.alb, přes 250 písní, a odehráli více než 1300 koncertů. Za jednu běžnou DM party se nestihne zahrát ani třetina jejich diskografie. Proto jarní akci vždy věnujeme méně hraným a zapomínaným srdcovkám. Hudba s videoprojekcí po celý večer : klipy, živáky, TV shows, rehearsals, studio sessions, atd... Menší prostor věnujeme související hudební scéně (Oceán / synthpop / darkwave / EBM...)

Vstup: 150,- (prodej na místě)

InfoPlakát: DM B-Sides GHOST PARTY

Diskuze

Uživatel: Krieger

Krieger      1   9. červen 2020 o 13:33

Milí přátelé, máme zde finální podobu akce.
Abychom dodrželi nařízení vlády, rozhodli jsme se udělat akci jako “odpolední session” od 16:00 - 23:00 hod. Trochu to připomene pradávné časy DM srazů “přes den” (KD Ládví apod.)
Dají se v tom najít i výhody. Dejte si jídlo dřív, a místo před-partyové hospody pojdte rovnou k nám. Večer stihnete ještě běžné spoje domů, a na neděli stihnete i spánek.
Tak proč to jednou nezkusit takhle?
Těšíme se na vás !


Uživatel: NMDH

NMDH      2   9. červen 2020 o 16:02

Proč neudělat party venku?


Uživatel: NMDH

NMDH      3   10. červen 2020 o 5:19

Korošmejd, který zde je a ještě dlouho bude je průser a každý se chová a bojuje tak, jak cítí. Někdo se chytne médií, někdo vlastním rozumem, někdo na to dlabe. Já jedu jen a jen svým pocitem a tak si říkám to samé, co jsem preferoval před koronávštěvou. Nesahám na nic, na co nemusím. Nechodím tam, kam nemusím. Stejně tak, že nechápu zbytečné otevření bazénů a kin, protože jsem si jist, že bez toho každý může ještě pár měsíců být, tak považuji za blbost jít do klubu. Ano, někdo je mladší a doma už leze po zdi a potřebuje ven, ale to je pak na každém, jak se rozhodne a jak se v případě problémů potom zachová. Ohledně dovolené jsem zrušil v Březnu zajezd. K dnešnímu dni mě cestovka asi 3x napsala, ať jedu, dala neskutečnou slevu, říkám neskutečnou a k tomu dali pár řádků, jak to tam je úžasné, bezpečné a vlastně se nic neděje. Už jsem jim musel odp razantněji, aby mě přestali otravovat a zaměřili se na ovce, které pojedou především díky ceně. Závěr? Nemyslím to zle, to určitě ne, ale říkám si, jestli je DM párty a ještě v letním měsíci nutná. Snad budu pochopen v dobrém…..


Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.