Depeche Mode Czechia
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigaceDepeche Mode Czechia

Detaily o akci

Název akce FORCED TO MODE
Místo MeetFactory, Ke Sklárně 3213/15, Praha 5, Česko
Datum 12.5.2023 (Pátek)
Začátek - konec 19:00 - 04:00
 

Nejlepší tribute Depeche Mode poprvé v Praze! Druhý pátek v květnu přivítá pražské umělecké centrum MeetFactory nejlepší tribute projekt skupiny Depeche Mode a to Forced to Mode. V roce 2011 Forced Movement, berlínská Electrock/Indietronic skupina, založila Depeche Mode tribute project FORCED TO MODE. Ti prezentují tribute na nejvyšší možné úrovni. Forced To Mode je považována za "nejlepší světovou cover kapelu Depeche Mode" (Sonic Seducer, depechemode․de, Monkeypress...), jejíž vystoupení již bylo nadšeně přijato ve 13 zemích po celé Evropě. Mnoho koncertů, živá CD kapely zde mluví velmi jasnou řečí a dabují show F2M jako koncerty „ve své vlastní lize“. Originální hlasy a perfekcionistická pozornost ke zvukovým detailům, díky nimž jsou show F2M tak jedinečné a nezapomenutelné! To potvrzují reakce publika a tisku na vyprodaných vystoupeních. Videa pořízená na těchto koncertech skutečně mluví sama za sebe.

Je to jedinečně energické a živé vystoupení. Neuvěřitelně „blízko originálu“ znějící hlas a nutkání znovu slyšet všechny možné zvukové detaily a také vzácné, někdy nikdy nehrané a málo známé písně skupiny Depeche Mode. Jsou dokonale propracované a interpretované včetně velké vizuální show. Repertoár tří hudebníků z Berlína nyní zahrnuje přes 100 písní Depeche Mode ze všech desetiletí legendárních agličanů. Pražský koncert bude tak průřezem jejich dosavadní tvorby.

FORCED TO MODE jsou: Matthias Kahra – Kytara, Thomas Schernikau – Klávesy, Christian Schottstädt - Zpěv

Jako speciální host vystoupí synth-popová kapela Lakeside X. Ti v letošním roce dokončili s německým producentem Danielem Myerem své čtvrté studiové album s názvem Love Disappears. Album obsahuje deset elektronikou nabitých písní. Fanouškům elektronické hudby tohle album z domácí scény můžeme jenom doporučit. Na minulém albu City Of Red Lights s Lakeside X spolupracoval jako zvukový engineer Paul Kendall, jenž se studiově podílel také na vzniku nahrávek Depeche Mode a s jejich někdejším členem Alanem Wilderem přijel v roce 2010 do Prahy desku pokřtít.

 

special guest Lakeside X

Vstupenky: MeetFactory

O úvodní DJ set se postará FILIP DTA a jeho DECONSTRUCTION TIME AGAIN VINYL SET. Po skončení koncertů vám budou hrát DJs ŠKODIS & PE3VAX.

www.meetfactory.cz/en/program/detail/pe3vax-uvadi-forced-to-modePlakát: FORCED TO MODE Praha

Diskuze

Diskuze neobsahuje žádny příspěvek.

Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.