Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
4 z 23
4
Dave Gahan - foto
Posláno: 1.1.2013 o 21:49   [Ignorovat]   [# 46]
Revolution
Ikona: DoMunug
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 1866
Registrovaný: 8.6.12

Dave a ženy II

 Obrázkové přílohy  image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg
 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 4.1.2013 o 14:49   [Ignorovat]   [# 47]
Revolution
Ikona: DoMunug
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 1866
Registrovaný: 8.6.12

Dave na rande wink

 Obrázkové přílohy  image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg
 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 4.1.2013 o 15:03   [Ignorovat]   [# 48]
Revolution
Ikona: DoMunug
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 1866
Registrovaný: 8.6.12

Dave in leather.

 Obrázkové přílohy  image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg
 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 4.1.2013 o 15:08   [Ignorovat]   [# 49]
Revolution
Ikona: DoMunug
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 1866
Registrovaný: 8.6.12

Soulsaver Dave

 Obrázkové přílohy  image.jpg
 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 7.1.2013 o 11:58   [Ignorovat]   [# 50]
Revolution
Ikona: DoMunug
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 1866
Registrovaný: 8.6.12

Kdyby se nová deska náhodou jmenovala “HEAVEN” - mohl by obal vypadat podobně wink

 Obrázkové přílohy  image.jpg
 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 7.1.2013 o 12:30   [Ignorovat]   [# 51]
Suffer Well
Ikona: little 33
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 164
Registrovaný: 27.6.09

Zajímalo by mě, jakého psa měl Dave na vodítku…. DoMunugu, nemáš tu fotku celou??

 Podpis 

Love is all I want

Profil
 
 
Posláno: 7.1.2013 o 21:28   [Ignorovat]   [# 52]
Revolution
Ikona: DoMunug
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 1866
Registrovaný: 8.6.12

@little33:
Nemám. Bohužel ne smile

Mám Dejva jen s tímto hafíkem. Že by šlo o stejného???

 Obrázkové přílohy  image.jpg
 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 7.1.2013 o 21:39   [Ignorovat]   [# 53]
Suffer Well
Ikona: little 33
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 164
Registrovaný: 27.6.09

:-D Paráda, líbí se mi, že hafan je v barvě páníčka, aby nenarušoval image.
Dííííky!!!

Ještě dotaz k fotce se šrámem na tváři…co to? Kdy to? Proč to? Víš podrobnosti?

 Podpis 

Love is all I want

Profil
 
 
Posláno: 7.1.2013 o 22:31   [Ignorovat]   [# 54]
Revolution
Ikona: DoMunug
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 1866
Registrovaný: 8.6.12

@little33:
Nemáš zač. Akorát ta hnědá mu to lehce kazí tongue laugh

Foto, které tě zajímá by mělo pocházet pravděpodobně z roku 1995 - 1996. Kdyžtak mě někdo opravte. To byla zlá doba. Tehdy měl Dave “zástavu srdce” a to foto je plus minus z té doby. Přesněji by se mělo jednat o moment kdy Dejva po nějakém takovém excesu odvážel manazěr kapely z výslechu na policii v LA. No hrůza… Jediné, co na tom bylo dobré, že už tehdy měl Dave u sebe Jenny. Říká se to. Dnes jeho třetí ženu smile Však jsou tu taky spolu na fotkách… Kdyby někdo nevěděl třeba, Jennifer hraje s Dejvem ve videu k Suffer Well wink

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 7.1.2013 o 23:01   [Ignorovat]   [# 55]
Suffer Well
Ikona: little 33
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 164
Registrovaný: 27.6.09

Jasně, Suffer Well miluju. Jak klip, tak song. Já jen že to krvavé foto jsem nikdy nikde neviděla a ani o něm neslyšela. Díky grin.

Ještě když tu tak vykecáváme, ráda bych se vyjádřila k Tvému vánočnímu dárku pro nás, ženy z FC DF, ehm, ehm. Snaha byla, DoMunugu, to je obrovské plus. Obávám se ale, že jsi se asi netrefil přímo do “holčičího” vkusu. Obávám se, že netušíš, že něžné pohlaví (v drtivé většině) netíhne k okázalým či lascivním gestům směřujícím do rozkroku muže. O moc větší váhu mají fotky, ze kterých lze vyčíst tajemno a erotično jen z náznaků. Taky v případě nahoty to tak nefunguje. Osobně (dámy, prosím, doplňte mne - opravte mne) než “Dave nahoře bez”  preferuji vestičku na holém těle, povolené knoflíčky u košile, a třeba i výše přítomné foto - tepláky a tílko na zpoceném těle v posilovně - je skvělé a vyzařující náboj samce… 
A to ani nezmiňuju tu novou parádní reklamu na “Der Golf - Das Auto” grin . Pár vteřinových střihů, lišácký úsměv a… nedovedu si představit ženskou, která by se nenechala svézt grin grin grin

 Podpis 

Love is all I want

Profil
 
 
Posláno: 7.1.2013 o 23:14   [Ignorovat]   [# 56]
Revolution
Ikona: DoMunug
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 1866
Registrovaný: 8.6.12

Fajn. Tak je to trochu sexistické, ale neumím si představit, že by to Daveho gesto resp. póza byla určena mužům grin Ale díky za feedback - opravím to, aby to “hrálo”

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 7.1.2013 o 23:21   [Ignorovat]   [# 57]
Suffer Well
Ikona: little 33
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 164
Registrovaný: 27.6.09

Jasně, k mužům neeee grin.
Už se těším na opravu!

 Podpis 

Love is all I want

Profil
 
 
Posláno: 8.1.2013 o 23:47   [Ignorovat]   [# 58]
Suffer Well
Ikona: Michaela 146
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 165
Registrovaný: 7.1.10
little 33 / 7.1.2013 o 23:01

Jasně, Suffer Well miluju. Jak klip, tak song. Já jen že to krvavé foto jsem nikdy nikde neviděla a ani o něm neslyšela. Díky grin.

Ještě když tu tak vykecáváme, ráda bych se vyjádřila k Tvému vánočnímu dárku pro nás, ženy z FC DF, ehm, ehm. Snaha byla, DoMunugu, to je obrovské plus. Obávám se ale, že jsi se asi netrefil přímo do “holčičího” vkusu. Obávám se, že netušíš, že něžné pohlaví (v drtivé většině) netíhne k okázalým či lascivním gestům směřujícím do rozkroku muže. O moc větší váhu mají fotky, ze kterých lze vyčíst tajemno a erotično jen z náznaků. Taky v případě nahoty to tak nefunguje. Osobně (dámy, prosím, doplňte mne - opravte mne) než “Dave nahoře bez”  preferuji vestičku na holém těle, povolené knoflíčky u košile, a třeba i výše přítomné foto - tepláky a tílko na zpoceném těle v posilovně - je skvělé a vyzařující náboj samce… 
A to ani nezmiňuju tu novou parádní reklamu na “Der Golf - Das Auto” grin . Pár vteřinových střihů, lišácký úsměv a… nedovedu si představit ženskou, která by se nenechala svézt grin grin grin

to little 33: přesně tak… trefné velmi trefné grin

 Podpis 

“Dlouholetá přátelství mají tu výhodu, že už si mnohé odpustila.”
Goethe

Profil
 
 
Posláno: 27.1.2013 o 16:32   [Ignorovat]   [# 59]
Revolution
Ikona: DoMunug
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 1866
Registrovaný: 8.6.12

Dave Gahan.

 Obrázkové přílohy  image.jpg
 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 27.1.2013 o 16:41   [Ignorovat]   [# 60]
Revolution
Ikona: DoMunug
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 1866
Registrovaný: 8.6.12

Joanne & Dave

 Obrázkové přílohy  image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg
 Podpis 
Profil
 
 
   
4 z 23
4
 

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy