Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Aktuality

Depeche Mode - soutěž o vstupenky do kina

Ilustrativní: Depeche Mode - soutěž o vstupenky do kina

Berlínský amfiteátr Waldbühne (čes. doslova lesní scéna, anglicky Forest Stage) je velmi působivé místo samo o sobě. V červenci roku 2018 se zde odehrála dvě speciální vystoupení Depeche Mode, která na pomyslný filmový pás zaznamenal nehrající člen kapely, legendární holandský fotograf a režisér Anton Corbijn. Prvním Antonovým počinem z Waldbühne je filmový dokument SPIRITS In The Forest, v kterém vedle Depeche Mode hraje hlavní roli také šestice fanoušků skupiny. Tito fanoušci nemají na první pohled nic společného. Pocházejí z různých zemí, mají odlišné zázemí, povolání a záliby. Jediné co je spojuje, je jejich bezmezná láska k hudbě kapely Depeche Mode, jenž představuje jejich životní energii, něco, za čím stojí cestovat přes půl planety. A tak se ve Waldbühne na koncertě Depeche Mode setkávají fanoušci z celého světa, aby naplnili slova Martina Gorea: „V dnešním turbulentním a rozděleném světě může být hudba skutečně tou silou, která lidi spojuje.“

Film Depeche Mode “Spirits in the Forest” v kinech v ČR a SR

Ilustrativní: Film Depeche Mode “Spirits in the Forest” v kinech v ČR a SR

V této aktualitě vás budeme průběžně informovat o kinech v České republice a na Slovensku, které se 21.11.2019 zapojí do promítání celosvětové premiéry dokumentu "Spirits in the Forest".

Vydání boxu MODE je přesunuto na 24. ledna 2020

Ilustrativní: Vydání boxu MODE je přesunuto na 24. ledna 2020

depechemode.com: Při kontrole prvních MODE krabic přicházejících z výrobní linky jsme identifikovali pár míst, kde box nesplňuje naše standardy na základě prototypů, které byly schváleny, a trváme na tom, aby byly tyto problémy vyřešeny předtím než se dostanou k maloobchodníkům nebo k fanouškům.

Sdílejte zážitky (nejen ze Spirits in the Forest) s fanoušky z celého světa

Ilustrativní: Sdílejte zážitky (nejen ze Spirits in the Forest) s fanoušky z celého světa

Sdílejte zážitky (nejen ze Spirits int he Forest) s fanoušky z celého světa na Spirits Int Forest Conversation!

Představují se fanoušci z Spirits in The Forest

Ilustrativní: Představují se fanoušci z Spirits in The Forest

V následujících třech týdnech Depeche Mode na sociální síti představí postupně všech 6 fanoušků z nového dokumentu Spirits in the Forest.

Depeche Mode Víra & oddanost (nová kniha v češtině)

Ilustrativní: Depeche Mode Víra & oddanost (nová kniha v češtině)

Depeche Mode odjakživa byli nadšení hudební vizionáři. Původně nenápadná skupina, která vznikla na počátku osmdesátých let v jinak ničím výjimečném městě Basildon, se stala průkopníkem britského elektropopu. Kapela, která se záhy po vydání debutového alba musela vypořádat s odchodem svého zakladatele a autora většiny jejích písní Vince Clarkeho, si rychle získala zapálené skalní fanoušky a postupně se stala součástí hudebního mainstreamu. Dave Gahan, Martin Gore, Andrew Fletcher a Alan Wilder představili světovým arénám a stadionům temné písně o sexu, náboženství, posedlosti a smrti.

Takoví jsme byli…srazy v Belmondu a v Písku

Jaký fajn pocit, najít se ve videích starších více než 20 let... :D Srazy v Písku a v Belmondu ve videích našeho kamaráda, jedinečného Filipa Macháčka wink Pořádně prozkoumejte jeho ytb channel smile

Depeche Mode 4’33”

Skladba Depeche Mode pro projekt STUMM 433.

Promítání “Spirits in the Forest” 30.10. za účasti Antona Corbijna

Ilustrativní: Promítání “Spirits in the Forest” 30.10. za účasti Antona Corbijna

30. října proběhne v londýnském Curzon Mayfair speciální veřejná premiéra dokumentu "Spirits in the Forest" za účasti Antona Corbijna. Po promítání budou mít přítomni možnost s Antonem diskutovat a ptát se ho na různé otázky.

Z natáčení klipu Null + Void ‘Where I Wait’ featuring Dave Gahan

Ilustrativní: Z natáčení klipu Null + Void ‘Where I Wait’ featuring Dave Gahan

Režisér tohoto klipu Tim Saccenti cca dva roky po vydání klipu zveřejnil "behind the scenes" klípek.

Rock & Roll Hall of Fame 2020

Ilustrativní: Rock & Roll Hall of Fame 2020

Depeche Mode se pro rok 2020 opět objevily v nominacích hudebníků pro uvedení do Rock & Roll Hall of Fame. Doufejme, že tentokrát se fanoušci lépe zmobilizují a kapelu posunou i spolu s Kraftwerk mezi legendy, které v síni slávy už jsou.

Tracklist a náhled do MODE boxu

Ilustrativní: Tracklist a náhled do MODE boxu

No, tak co na to říkáte... MODE Tento box obsahuje 14 originálních studiových alb Depeche Mode se seznamem skladeb podle UK vydání a 63 dalších skladeb - nealbumových, B-stran singlů, bonusových skladeb z let 1981-2017 a předtím nikdy nevydanou Heroes (Highline Session Version). Všechny obaly alb byly reinterpretované s černým designem. 228-stránková kniha velikosti 7x7 "s černými pozlacenými hranami, obsahuje kompletní texty skladeb spolu s fotografiemi kapely a originálními obaly alb.

idnes: V Amnestii buší do vzpoury vězňů hudba kapely Depeche Mode

Ilustrativní: idnes: V Amnestii buší do vzpoury vězňů hudba kapely Depeche Mode

Více na stránkách idnes, viz odkaz níže.

Dnes večer bude oznámen tracklist boxu MODE

Ilustrativní: Dnes večer bude oznámen tracklist boxu MODE

Dnes by měl být dle admina dm.com oznámen tracklist nového boxu MODE. Fotografie obalu boxu níže.