Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Aktuality

Kanadský krasobruslař Nicolas Nadeau předvedl volnou jízdu na Depeche Mode

Ilustrativní: Kanadský krasobruslař Nicolas Nadeau předvedl volnou jízdu na Depeche Mode

Mladý kanadský krasobruslař Nicolas Nadeau - v roce 2016 stříbrný na MS juniorů - předvedl v lednu na národním kanadském mistrovství volnou jízda na výběr skladeb nejúžasnější kapely všech dob...Enjoy!

Skladba The Sinner In Me zazněla v dětské show na BBC

Ilustrativní: Skladba The Sinner In Me zazněla v dětské show na BBC

Asi nejlepší skladba z Playing The Angel The Sinner In Me zněla v dětské show Blue Peter na BBC. Pořad můžete shlédnout na odkazu níže, Depeche Mode jsou slyšet od 17:30. Ke sledování potřebujete britskou IP.

Koncertní film Global Spirit Tour

Ilustrativní: Koncertní film Global Spirit Tour

Šéf a producent společnosti Trigger Happy Productions Ralf Schmerberg, která společně s britskou Black Label Production, stojí za chystaným koncertním filmem Antona Corbijna, dal krátkou ukázkou na svůj instagram.

Dave a Jen pozdravují z Los Angeles

Ilustrativní: Dave a Jen pozdravují z Los Angeles

Dave a jeho manželka Jennifer si užívají zaslouženou dovolenou a odpočinek v Los Angeles,

Paul A. Taylor o procesu vytváření artworku pro nové Singles boxy

Ilustrativní: Paul A. Taylor o procesu vytváření artworku pro nové Singles boxy

Paul A. Taylor na oficiálním Instagramu Depeche Mode hovoří o přípravě nového grafického zpodobnění slavných obalů Depeche Mode pro aktuální Singles boxy.

Mute vydává STUMM433

Ilustrativní: Mute vydává STUMM433

Společnost Mute Records vydává speciální box STUMM433, a to v rámci projektu MUTE 4.0 (1978 > TOMORROW). Tento box bude obsahovat interpretaci hudebního výtvoru Johna Cageho 4'33". Toto dílo je také nazýváno "Čtyři a půl minuty ticha." Více než 50 umělců (včetně Depeche Mode, Yann Tiersen, Liars, Silicon Teens, Irmin Schmidt) z Mute Records předvede své vlastní uchopení tohoto tématu včetně vizuálu.

Kniha o Depeche Mode v roce 2020?

Ilustrativní: Kniha o Depeche Mode v roce 2020?

V roce 2020 by měla být údajně vydána kniha o Depeche Mode na níž se v současnosti pracuje. Je možné, že by se mělo jednat o knihu z dílny samotné kapely a Antona Corbijna.

Koncertní film doplní dokument o fanoušcích

Ilustrativní: Koncertní film doplní dokument o fanoušcích

Vypadá to, že koncertní záznam z Waldbühne bude doplněn minimálně dalším dokumentem o fanoušcích Depeche Mode. Vyplývá to ze stránek .crew-united.com. Zatím je v obsazení zapsán jediný fanoušek: Dicken Schrader, kterého ostatní fanoušci DM dobře znají díky neoficiálnímu videu k John The Revelator či díky jeho skupině DMK, v které se svými dětmi přezpívává slavné skladby Depeche Mode.

V interaktivním filmu Black Mirror: Bandersnatch zní New Life

Ilustrativní: V interaktivním filmu Black Mirror: Bandersnatch zní New Life

Na skvělý sci-fi seriál Black Mirror navazuje NETFLIX aktuálně vydaným interaktivním filmem Bandersnatch. Fanouška Depeche Mode potěší i to, že ve filmu je slyšet skladba New Life!

Love In Itself.2 and Live Tracks vydáno digitálně v Hi-res

Ilustrativní: Love In Itself.2 and Live Tracks vydáno digitálně v Hi-res

Vedle vydání vinylových boxů, jejichž součástí jsou i digitální verze skladeb ke stažení, se snad začnou objevovat také čistě Hi-res vydání singlů Depeche Mode. První vlaštovkou je Love In Itself.2 and Live Tracks.

PF 2019

Ilustrativní: PF 2019

Další oběh naší chaosem zmítané planety kolem nejbližší hvězdy je téměř uzavřen a rok 2018 pomalu končí. Jaký byl? No z depešáckého pohledu byl báječný. Aby nebyl, když hned v jeho prvním měsíci jsme již pojedenácté přivítali Depeche Mode v naší nádherné metropoli, a to šest týdnů před 30. výročím vůbec prvního vystoupení Depeche Mode v Praze v roce 1988!

Krásné Vánoce přeje tým depechemode.cz

Ilustrativní: Krásné Vánoce přeje tým depechemode.cz

Depeche Mode završili tento rok monumentální Global Spirit Tour a tak se dá očekávat v následujícím roce jejich minimální aktivita. Zdá se ale, že by se členové měli snad o rok setkat, aby začaly plánovat další hudební epochu, kterou oslaví 40 výročí existence.

Skladba It´s No Good ve filmu Aquaman

Ilustrativní: Skladba It´s No Good ve filmu Aquaman

Nový filmový blockbuster o komiksovém hrdinovi Aquaman obsahuje milé překvapení pro fanoušky Depeche Mode. Skladba z desky Ultra It´s no good zde zní v remixu bývalého člena Nine Inch Nails Charlie Clousera.

Dokument z roku 1988 o koncertu DM ve Východním Berlíně

Ilustrativní: Dokument z roku 1988 o koncertu DM ve Východním Berlíně

Německá televize MDR bude vysílat reprízu dokumentu o prvním koncertě Depeche Mode ve Východním Německu 7.3.1988, a o tehdejší atmosféře.

Dave na letišti v San Francisco

Ilustrativní: Dave na letišti v San Francisco

Anthony Delucrezia potkal Dave Gahana na letišti v San Francisco. Nechyběla ani společná fotografie.