Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
O webu depechemode.cz


Stránky Depeche Mode Cz vznikly v červenci 1995 jako odezva rozvoje internetu a možnost snadnějšího šíření aktivit oficiálního fanklubu kapely Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku. Kromě aktivit zde byly propagovány parties a srazy pořádané fanklubem a rovněž zde byla uveřejňovaná elektronická verze jedinečného FC-zin-u Halo, který byl vydáván více než deset let.

Od počátku byly stránky v povědomí na webové adrese dmfriends-silence.cz. To se v srpnu 2004 změnilo a stránky začaly fungovat na současné doméně depechemode.cz.

Rok 2007 přinesl potřebu postavit reprezentativní stránky, které budou zodpovídat současným standardům. Proto se právě teď nacházíte na poslední verzi stránek, které znamenají značný posun k interaktivitě s návštěvníkmi a umožňují vytvářet vlastní komunitu. Vzniklo vlastní diskuzní fórum, možnost zasílat komentáře k článkům a mnoho jiných vymožeností pro vzájemnou komunikaci mezi fanoušky.

Propojení Depeche Mode Friends s hudebním nakladatelstvím Mute Records, později s EMI Czech Republic a v této době s Sony music / BMG a dalšími DM stránkami - depechemode.sk slučuje fanoušky v Česku a na Slovensku více než kdykoli před tím a zaručuje spolehlivý zdroj informací o kapele a její aktivitách.

Když máš chuť a energii psát pro tento web, dej nám o sobě vědět a napiš nám.

Majitelem stránek je i nadále fanklub Depeche Mode Friends, který zabezpečuje i obsah stránek.