Depeche Mode Czechia
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigaceDepeche Mode Czechia

Z fotogalerie


Aktuální srazyO webu depechemode.cz


Historie webu 1995 - 2023

Stránky Depeche Mode Cz vznikly v červenci 1995 jako odezva rozvoje internetu a možnost snadnějšího šíření aktivit oficiálního fanklubu kapely Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku. Kromě aktivit byly na webu propagovány DM parties a srazy pořádané fanklubem a rovněž byla uveřejňovaná elektronická verze jedinečného FC-zinu Halo, který byl vydáván více než deset let.

Od počátku byly stránky v povědomí na webové adrese dmfriends-silence.cz. To se v srpnu 2004 změnilo a stránky začaly fungovat na současné doméně depechemode.cz. Původní stránky na doméně depechemode.cz úspěšně provozoval Marek Fábry, ale dále už nechtěl v projektu pokračovat.

Rok 2007 přinesl potřebu postavit verzi stránek, které budou zodpovídat tehdejším webovým standardům. Tato verze stránek přinesla posun k interaktivitě s fanoušky a umožnila vytvářet vlastní aktivní depešackou komunitu. Vzniklo diskuzní fórum, možnost zasílat komentáře k článkům a mnoho jiných vymožeností pro vzájemnou komunikaci mezi fanoušky.

Propojení Depeche Mode Friends s hudebním nakladatelstvím Mute Records, později s EMI Czech Republic a v této době s Sony music / BMG a dalšími DM stránkami - depechemode.sk slučuje fanoušky v Česku a na Slovensku více než kdykoli před tím a zaručuje spolehlivý zdroj informací o kapele a její aktivitách.

Když máš chuť a energii psát pro tento web, dej nám o sobě vědět na e-mailu .(Pro zobrazení této e-mailové adresy musíš mít zapnut JavaScript).

Od června 2023 sa majitelem a správcem stránek stala společnost Caleydon s.r.o., která zabezpečuje jejich provoz o budoucí rozvoj.

Pro rok 2024 sa připravují nové stránky.

Redakce depechemode.cz

Josef Kubík alias Dangerous - aktuality, články, překlady, moderátor diskusí
Gabriel Schwardy alias Gabriel - aktuality, moderátor diskusí, technická podpora a vývoj webu