Depeche Mode Czechia
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigaceDepeche Mode Czechia

Detaily o akci

Název akce Forced To Mode: Some Great Reward Tour Special + Lakeside X
Místo Roxy, Dlouhá 33, Praha, Česko
Datum 2.5.2024 (Čtvrtek)
Začátek - konec 18:00 - —
Vstupné 400 - 890 Kč
Facebook event pozvánka na facebook.com
Vstupenky online prodej
 

Nejlepší tribute DEPECHE MODE zahraje v Praze 40 let starý Some Great Reward!

Začátkem května přivítá pražská ROXY nejlepší tribute projekt skupiny Depeche Mode a to FORCED TO MODE, kteří zahrají legendární Some Great Reward. Show z roku 1984 která bude obsahovat kompletní playlist z tohoto turné plus speciální hudební překvapení.

V roce 2011 Forced Movement, berlínská Electrock/Indietronic skupina, založila Depeche Mode tribute project FORCED TO MODE. Ti prezentují „Tribute“ na nejvyšší možné úrovni. Forced To Mode je považována za "nejlepší světovou cover kapelu Depeche Mode" (Sonic Seducer, depechemode․de, Monkeypress...), jejíž vystoupení již bylo nadšeně přijato ve 13 zemích po celé Evropě. Mnoho koncertů, živá CD kapely zde mluví velmi jasnou řečí a dabují show F2M jako koncerty „ve své vlastní lize“. Originální hlasy a perfekcionistická pozornost ke zvukovým detailům, díky nimž jsou show F2M tak jedinečné a nezapomenutelné! To potvrzují reakce publika a tisku na vyprodaných vystoupeních. Videa pořízená na těchto koncertech skutečně mluví sama za sebe.

Some Great Reward je legendární album skupiny Depeche Mode, které zaznamenalo obrovský úspěch a obsahuje například všem známé hity People Are People, Master And Servant nebo třeba jemnou Somebody. Playlist koncertu bude plný hitů Depeche Mode z období 1981 – 1985 stejně jako tomu bylo na tomto památném turné. Forcd To Mode presentují tuto show neuvěřitelně „blízko originálu“ znějící hlas a nutkání znovu slyšet všechny možné zvukové detaily a také vzácné, někdy nikdy nehrané a málo známé písně skupiny Depeche Mode. Jsou dokonale propracované a interpretované včetně velké vizuální show. Jako speciální bonus bude i návrat do současnějších pisní. Proto také název Some Great Reward Tour Special.

Jako speciální host vystoupí synth-popová kapela Lakeside X. Ti v loňském roce dokončili s německým producentem Danielem Myerem své čtvrté studiové album s názvem Love Disappears. Album obsahuje deset elektronikou nabitých písní. Fanouškům elektronické hudby tohle album z domácí scény můžeme jenom doporučit. Na minulém albu City Of Red Lights s Lakeside X spolupracoval jako zvukový engineer Paul Kendall, jenž se studiově podílel také na vzniku nahrávek Depeche Mode a s jejich někdejším členem Alanem Wilderem přijel v roce 2010 do Prahy desku pokřtít. Po skončení koncertů bude after party.

Vstupenky
do konce května 2023: 400 Kč / 575 Kč / VIP 890 Kč (balkon, vlatní bar a občerstvení)
na webu: roxy.cz a přes goout.net

KONTAKT: pe3vax@gmail.com
TEL: 723499816Plakát: Forced To Mode: Some Great Reward Tour Special, Praha, 02.05.2024

Diskuze

Uživatel: Michaela 146

Michaela 146      1   30. září 2023 o 14:12

A zde oslavíme kamarádky narozeniny smile


Uživatel: muzumbura

muzumbura      2   28. únor 2024 o 22:36

Prodám 1 vstupenku na vyprodaný koncert sk. Forced To Mode (One Caress Tour), který se koná 6.3.2024 v Drážďanech. (Parkhotel Dresden). https://www.facebook.com/events/949144399492917
Na koncert bohužel nemohu jet, jsem po operaci. Přenechám za původní cenu 35 euro.


Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.