Depeche Mode Czechia
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigaceDepeche Mode Czechia

Detaily o akci

Název akce Forced To Mode: 101 Shows + Lakeside X
Místo Sono Music Club, Veveří 113, Brno, Česko
Datum 3.5.2024 (Pátek)
Začátek - konec 19:00 - —
Vstupné 400 - 890 Kč
DJs DMF / Never
Facebook event pozvánka na facebook.com
Vstupenky online prodej
 

Nejlepší tribute DEPECHE MODE poprvé v Brně!

První pátek v květnu přivítá brněnské SONO centrum nejlepší tribute projekt skupiny Depeche Mode a to FORCED TO MODE, kteří zahrají legendární kompletní 101 live show z roku 1988.

V roce 2011 Forced Movement, berlínská Electrock/Indietronic skupina, založila Depeche Mode tribute project FORCED TO MODE. Ti prezentují „Tribute“ na nejvyšší možné úrovni. Forced To Mode je považována za "nejlepší světovou cover kapelu Depeche Mode" (Sonic Seducer, depechemode․de, Monkeypress...), jejíž vystoupení již bylo nadšeně přijato ve 13 zemích po celé Evropě. Mnoho koncertů, živá CD kapely zde mluví velmi jasnou řečí a dabují show F2M jako koncerty „ve své vlastní lize“. Originální hlasy a perfekcionistická pozornost ke zvukovým detailům, díky nimž jsou show F2M tak jedinečné a nezapomenutelné! To potvrzují reakce publika a tisku na vyprodaných vystoupeních. Videa pořízená na těchto koncertech skutečně mluví sama za sebe.

101 je legendární koncertní album skupiny Depeche Mode. Zaznamenává závěrečnou etapu koncertu Music for the Masses Tour a závěrečnou show z roku 1988 v Rose Bowl v Pasadeně v Kalifornii. Forcd To Mode presentují tuto show neuvěřitelně „blízko originálu“ znějící hlas a nutkání znovu slyšet všechny možné zvukové detaily a také vzácné, někdy nikdy nehrané a málo známé písně skupiny Depeche Mode. Jsou dokonale propracované a interpretované včetně velké vizuální show.

Jako speciální host vystoupí synth-popová kapela Lakeside X. Ti v loňském roce dokončili s německým producentem Danielem Myerem své čtvrté studiové album s názvem Love Disappears. Album obsahuje deset elektronikou nabitých písní. Fanouškům elektronické hudby tohle album z domácí scény můžeme jenom doporučit. Na minulém albu City Of Red Lights s Lakeside X spolupracoval jako zvukový engineer Paul Kendall, jenž se studiově podílel také na vzniku nahrávek Depeche Mode a s jejich někdejším členem Alanem Wilderem přijel v roce 2010 do Prahy desku pokřtít. Po skončení koncertů bude after party.

Vstupenky
do konce Května 2023:  400 Kč / 575 Kč / VIP 890 Kč (balkon, vlastní VIP bar, občerstvení)
na webu: roxy.cz a přes goout.net

KONTAKT: pe3vax@gmail.com
TEL: 723499816Plakát: Forced To Mode: 101 Shows, Brno, 03.05.2024

Diskuze

Diskuze neobsahuje žádny příspěvek.

Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.