Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
 
DM Party v klubu Triebwerk - 21.3.2009 - Coselweg 3, 01189 Dresden
Posláno: 9.3.2009 o 18:52   [Ignorovat]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 9.3.09

Pokud chcete vědět, jestli se v Německu konají stejně úžasné Depeche Mode party jako u nás, nepromarněte příležitost. DJ Spectrumline pro Vás jednu takovou připravil. Jako hosta si pozval DJ Spikey.
21.3.2009 se koná od 22:30 Dave Dancing soutěž, na kterou se může přihlásit každý.
Je také co vyhrát. Pro vítěze nebo vítězku jsou připraveny dva lístky na pražský koncert Depeche Mode. Pro druhé a třetí místo je přirozeně také připraveno nějaké překvapení.
Kromě toho bude z publika vybrána porota, která vyhodnotí hlasovací lístky.
Za 7 euro se můžete této akce zúčastnit.
Bližší informace získáte na http://www.myspace.com/universeoftruth.
Pokud se rozhodnete, že si nenecháte tuto párty ujít, přeji příjemnou zábavu.

Profil
 
 
Posláno: 10.3.2009 o 6:46   [Ignorovat]   [# 1]
Home
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 110
Registrovaný: 18.12.07

To že v Německu se konají velmi dobré parties již všichni víme. Však je tam také mnohem větší základna fans než kdekoli jinde. Já osobně tam jezdím cca 4 roky na akce tak vím o čem mluvím….. cool smile

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 10.3.2009 o 17:53   [Ignorovat]   [# 2]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 9.3.09

Opravdu? To jste mě potěšil. Tahle Party bude totiž moje premiéra . Třeba jsem Vás teď inspirovala a pojedete do Německa “prozkoumat nové, neznámé vody” .

Profil
 
 
Posláno: 11.3.2009 o 8:01   [Ignorovat]   [# 3]
Home
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 110
Registrovaný: 18.12.07
Petra Růžičk / 10.3.2009 o 17:53

Opravdu? To jste mě potěšil. Tahle Party bude totiž moje premiéra . Třeba jsem Vás teď inspirovala a pojedete do Německa “prozkoumat nové, neznámé vody” .

Nové neznámé vody pojedu prozkoumat velmi rád až po skončení aktuálního turné Depeche Mode. Zatím jsem byl v Dráždanech na World Violation jak v Jarní verzi v Alter Schlafthof tak v Letní verzi na hradu Konigstein. Dále jsem navštívil Lipsko a Klub Werk II. Pak jsem byl v Berlíně a nejdál zatím v Hannoveru. Zatím mým posledním snem je Hamburk a velká party konající se tam na třípatrové lodi. V rámci tohoto turné navštívím i Mnichov tak jsem zvědav na afterparty. Určitě to tam bude stát za to….. sunny

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 19.3.2009 o 21:10   [Ignorovat]   [# 4]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 9.3.09

Tak teď si připadám opravdu hloupě. Vy jste toho už projel opravdu hodně. Doufám, že se vám váš sen splní. Tuhle Party objevila moje kamarádka. Nejdřív nás mělo jet hodně, ale nakonec se to většině kamarádů nehodí. Neumím moc německy, tak se tímto vzkazem snažím nalákat více Čechů, abych si mohla v průběhu Party s někým popovídat. Doufám, že to nebude má poslední akce v Německu. Jsem moc ráda, že se se mnou dělíte o své zkušenosti.

Profil
 
 
   
 
 

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy