Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
 
Texty a překlady
Posláno: 20.7.2009 o 14:21   [Ignorovat]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

http://www.depechemode.cz/skupina/texty/

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 22.7.2009 o 16:15   [Ignorovat]   [# 1]
Lie To Me
Ikona: Godmy
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 31
Registrovaný: 3.7.09

Někdo si s tím dál dost práce ;) To třeba ocenit…
Jinak jsou některé překlady otevřené k diskusi, kdyby se třeba někomu něco nezdálo ?

Profil
 
 
Posláno: 23.7.2009 o 6:15   [Ignorovat]   [# 2]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07
Godmy / 22.7.2009 o 16:15

Někdo si s tím dál dost práce wink To třeba ocenit…
Jinak jsou některé překlady otevřené k diskusi, kdyby se třeba někomu něco nezdálo ?

Ahoj,
k překladům k Sounds of the Universe můžeš vkládat komentáře.
Překlady starších alb není moje práce, přesto, pokud máš nějaké návrhy na lepší překlady, tak sem s nima, můžeš je vkládat přímo sem do tohoto auditka. Každá aktivita pro fanoušky DM je vítána.

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 25.7.2009 o 15:30   [Ignorovat]   [# 3]
Lie To Me
Ikona: Godmy
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 31
Registrovaný: 3.7.09

Myslím, že v SOTU se najdou spíš jen více méně subjektivní detaily nevýznamné, při jak kterém prečtení....
Nějaké úpravy by si možná zasloužily ty u některých těch starších alb, ale to jak říkaš neřešíme smile

Jinak dík za odpověď.

Profil
 
 
Posláno: 15.8.2009 o 3:33   [Ignorovat]   [# 4]
Lie To Me
Ikona: Godmy
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 31
Registrovaný: 3.7.09

Tedy nakonec jsem si všechny texty prošel při jednom delším poslechu a našel jsem i některé věci, kde by se podle mě hodilo významově něco jiného… ale není jich moc. Uvedl jsem to k jednotlivým písním.

Jinak podle mě je to kvalitní a nekrátká práce - a samozřejmě to beru vše jen jako svůj názor/interpretaci a nechtěl bych kritizovat někoho, kdo si s tím dal více zabrat, než já wink

Profil
 
 
Posláno: 17.8.2009 o 13:08   [Ignorovat]   [# 5]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07
Godmy / 15.8.2009 o 3:33

Tedy nakonec jsem si všechny texty prošel při jednom delším poslechu a našel jsem i některé věci, kde by se podle mě hodilo významově něco jiného… ale není jich moc. Uvedl jsem to k jednotlivým písním.

Jinak podle mě je to kvalitní a nekrátká práce - a samozřejmě to beru vše jen jako svůj názor/interpretaci a nechtěl bych kritizovat někoho, kdo si s tím dal více zabrat, než já wink

Velmi zajímavé, díky moc!

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 28.8.2009 o 18:10   [Ignorovat]   [# 6]
Home
Ikona: IvanaS
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 120
Registrovaný: 26.6.09

Některý překlady písní jsou podle mě dost zavádějící a nevyjadřují přesný význam textu, za všechny Waiting for the nigt.  Ale já si s tim práci dávat nebudu, takže díky i tak tomu, kdo se tomu věnoval :o)

 Podpis 

Nothing´s Impossible

Profil
 
 
Posláno: 26.10.2009 o 14:36   [Ignorovat]   [# 7]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 30.7.09

Waw, dobra pracicka, diiikes, toto mi chybalo, preklad najnovsieho albumu smile. Po anglicky sice viem, tak, zeby som textom mala rozumiet, ale predsa len niekedy mam pocit, ze Martin pise niekedy tak skryto, opisne, takze dakujem, ze niekto to jeho “skryto” vytiahol smile).

Profil
 
 
   
 
 

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy