Depeche Mode Czechia
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigaceDepeche Mode Czechia

Justin Hawkins k Before We Drown: To je důvod proč jsou nejlepší!

Justin Hawkins k Before We Drown: To je důvod proč jsou nejlepší!

Do pr*ele, to je důvod, proč jsou nejlepší, komentuje hardrocker Justin Hawkins z The Darkness nový singl Depeche Mode Before We Drown.

hat do you
Jsem velkým fanouškem Depeche Mode. Vydali novou píseň s názvem "Before We Drown" a myslím, že je to jedna z nejlepších věcí, které jsem od nich za poslední dobu slyšel. Klasičtí Depeche Mode.


11. únor 2024 o 16:34 • Dangerous • Aktuality a novinkyDiskuze (11) •

Diskuze

Uživatel: Constructor

Constructor      1   13. únor 2024 o 18:38

Pronest neco takoveho o ‘Before we drown’...Ten chlapec nema smysl pro melodii.


Uživatel: Herrer

Herrer      2   13. únor 2024 o 19:40

Constructor: Co je na BWD špatného? Možná taky nemám smysl pro melodii…


Uživatel: Pavel.Z

Pavel.Z      3   14. únor 2024 o 5:43

Nevím kdo je Justin Hawkins, ale má pravdu ten pán.


Uživatel: Grangers

Grangers      4   14. únor 2024 o 8:16

Co by asi pronesl Sam Hawkins?


Uživatel: Pavel.Z

Pavel.Z      5   14. únor 2024 o 10:12

Grangers: Jsem to ale nezdvořák! Chtějí mě skalpovat a já jim nemám na hlavě co nabídnout.


Uživatel: Grangers

Grangers      6   14. únor 2024 o 11:24

Kdo si vystačí se smyslem pro humor,ten pro melodii už zas tak řešit nemusí.Zvlášť když se mu(mně moc) to líbí.


Uživatel: Grangers

Grangers      7   14. únor 2024 o 11:30

Mimochodem,ten kořeň vypadá ja Hawkins zamlada.Sam.


Uživatel: Constructor

Constructor      8   15. únor 2024 o 14:20

Herrer: Na jedné straně máme geniálního skladatele Martina Goreho na straně druhé skvělého interpreta a velmi VELMI průměrného (ne)skladatele Dave Gahana , který má již po 20 let potřebu svými ‘skladatelskými’ pokusy přispívat do tvorby (narušovat tvorbu) DM třeba i na úkor Goreových skladeb. a to až 3 skladbami. Nevím proč to Martin toleruje, co je mezi nimi za ‘deal’, apod. Nevím jaký přesně má Dave hudební znalosti či instrumentální dovednosti, ale jeho skladatelská přístup má značně ‘nemuzikální’ výzor (promiň Dave). koneckonců i Alan Wilder se nechal slyšet někdy v polovině 80-tých let, že dave má možná tendenci přispívat svou tvorbou, ale ale podle něj (Alana) si není jist, jelikož je schopen předkládat své skladby jen ve velmi hrubé podobě, jelikož nehraje na žádný nástroj. jestli se Dave touží skladatelsky realizovat, bylo by fajn to nechat na jeho další projekty a tvorbu pod značkou DM přenechat opravdovým skladatelům.
Co se týká konkrétního alba Memento Mori, skladby Vagging tongue a before we drown jsou ty nejfádnější, nejslabší písně na albu. Žádnou spásou pro Daveho nejsou ani jeho kámoši, spoluautoři Gordeno a Eigner.  Pravda, pod Vagging tongue je podepsán i Gore. Jak ale uvedl sám dave, Martin přidal ‘jen’ část harmonie (asi, aby vůbec byla průchozí přes jeho hudební senzory),  jinak se jedná především o jeho skladbu (no, není se ovšem moc čím chlubit). Dále mi nejde do hlavy, jak si mohl dave prosadit všechny své skladby z alba, aby byly vydány jako single. To jsme to ještě neměli a s ohledem na o mnoho lepší Goreho autorské skladby na albu (to jest všechny) je to pro mě jev naprosto nepochopitelný a rád bych se dozvěděl, co za tím je. Uznávám ‘Speak to me’ je velmi dobrá skladba, ale kdo všechno je pod ní taky autorsky podepsaný, že jo? Nutno říct, že James Ford (na rozdíl od předchůdce Hillera) produkcí povýšil co mohl, ale kde nic není, zpravidla ani produkce nebere. 
No a názor, že ‘Before we drown’ je to nejlepší od DM za dlouhou dobu. A že tohle jsou Ti klasičtí DM. Je s ohledem na ostatní skladby DM nehorázný blábol hodný opovržení. Který vypovídá o autorovi tohoto blábolu možná víc, než by on sám chtěl.


Uživatel: renegade

renegade      9   15. únor 2024 o 20:20

No a názor, že ‘Before we drown’ je to nejlepší od DM za dlouhou dobu. A že tohle jsou Ti klasičtí DM. Je s ohledem na ostatní skladby DM nehorázný blábol hodný opovržení. Který vypovídá o autorovi tohoto blábolu možná víc, než by on sám chtěl.

Rozmohl se nám tu v naší kotlině takový nešvar. Někdo má na něco jiný názor než já = je to blábol hodný opovržení smile

Já sice s pánem taky nesouhlasím, ale chápu, že to tak někdo může vnímat, a přijde mi zcela zbytečné se nad tím rozohňovat. Tisíc lidí, tisíc chutí...


Uživatel: Constructor

Constructor      10   15. únor 2024 o 23:47

renegade: Já se nerozohňuju. Jen odpovídám na dotaz Herrerovi.


Uživatel: gonokok

gonokok      11   16. únor 2024 o 8:05

Jediný,co je tu velmi VELMI (pod) průměrného,je Constructor jako “fanoušek” DM.


Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.