Depeche Mode Czechia
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigaceDepeche Mode Czechia

The Anchoress vzdala hold DM v coveru “Enjoy The Silence”

The Anchoress vzdala hold DM v coveru “Enjoy The Silence”

Nejnovější obal doprovází videoklip režírovaný JJ Eringou a je scénickou rekonstrukcí původního videa, které v roce 1990 vydala skupina Depeche Mode a jehož autorem je Anton Corbijn.

Nejnovější obal doprovází videoklip režírovaný JJ Eringou a je scénickou rekonstrukcí původního videa, které v roce 1990 vydala skupina Depeche Mode a jehož autorem je Anton Corbijn.V rozhovoru pro NME Davies o nové písni a videoklipu řekl: “Všichni jsme se těšili na novou píseň: Když mi JJ navrhl, abychom se pokusili o láskyplnou rekonstrukci původního videoklipu k písni ‘Enjoy The Silence’ od Depeche Mode záběr po záběru, zdálo se mi, že to dokonale odpovídá záměrům projektu. “Koncept alba spočíval v tom, že jsem využil své producentské a aranžérské schopnosti a vrátil se ke klasickým písním, abych posluchače vyzval k novému přemýšlení o nich.“Původní video mělo mnohem působivější rozpočet na cesty, než jsme měli my, ale díky vynalézavosti režiséra JJ Eringa… se nám podařilo v podstatě přiblížit každému záběru z původního videa Antona Corbijna. Polovina byla natočena na DIY zeleném plátně v obývacím pokoji mého manažera, zatímco druhá polovina byla natočena guerillovým stylem po místní krajině. Možná jsem se dočkal několika divných pohledů, když jsem se celý den promenádoval v sametovém županu a s korunkou!”

Cover je nejnovější z nového alba Davies “Versions”, které vyšlo dnes (6. října) a na kterém předělala deset písní od umělců jako Manic Street Preachers, The Cure, Nirvana, Nico nebo Halsey.

Nejnovější cover doprovází videoklip režírovaný JJ Eringou a je scénickou rekonstrukcí původního videa, které v roce 1990 vydala skupina Depeche Mode a jehož autorem je Anton Corbijn.

V rozhovoru pro NME Davies o nové písni a videoklipu řekla: “Všichni jsme se těšili na novou píseň: Když mi JJ navrhl, abychom se pokusili o láskyplnou rekonstrukci původního videoklipu k písni ‘Enjoy The Silence’ od Depeche Mode záběr po záběru, zdálo se mi, že to dokonale odpovídá záměrům projektu. “Koncept alba spočíval v tom, že jsem využil své producentské a aranžérské schopnosti a vrátil se ke klasickým písním, abych posluchače vyzval k novému přemýšlení o nic.

“Původní video mělo mnohem působivější rozpočet na cesty, než jsme měli my, ale díky vynalézavosti režiséra JJ Eringa… se nám podařilo v podstatě přiblížit každému záběru z původního videa Antona Corbijna. Polovina byla natočena na DIY zeleném plátně v obývacím pokoji mého manažera, zatímco druhá polovina byla natočena guerillovým stylem po místní krajině. Možná jsem se dočkal několika divných pohledů, když jsem se celý den promenádoval v sametovém županu a s korunkou!”


7. říjen 2023 o 15:07 • Dangerous • Aktuality a novinkyDiskuze (0) •

Diskuze

Diskuze neobsahuje žádny příspěvek.

Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.