Depeche Mode Czechia
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigaceDepeche Mode Czechia

Vytvořil Anton Corbijn plagiát?

Vytvořil Anton Corbijn plagiát?

K Depeche Mode vizuální stránka patří, ať si nevěřící Tomášové, či muzikáloví Jidášové říkají co chtějí. Vizuál DM = Anton Corbijn. Jenže teď se zvedají hlasy, že poslední práce Toníka pro DM, tedy videoklip a projekce k My Favourite Stranger je plagiát. Co říkáte vy??


3. říjen 2023 o 14:38 • Dangerous • Aktuality a novinkyDiskuze (6) •

Diskuze

Uživatel: Kubec

Kubec      1   4. říjen 2023 o 7:35

Hovorim, ze Anton Corbijn uz davnejsie vyhorel a nevie sa posunut dalej. Asi je na to sam, predpokladam, ze spolupraca s kapelou v tejto veci viazne, pretoze jej pozostalym dvom clenom je to asi jedno. Takto sa mi to javi.


Uživatel: memmor

memmor      2   4. říjen 2023 o 8:13

Já se nepřestávám divit, jak jsou fans DM nevděčný a pořád nad něčím pindaj. Klip GA je super, WT točil jinej režisér, dokument z Mexika vzniká pod taktovkou uznávaného mexického režiséra, vznikají super věci jako Vinegar hill sessions, super album MM, BBC záležitost s orchestrem, spousta koncertů...ale pindat se bude pořád a na všechno. Jsou líný, nic je nezajímá atp. Proboha proberte se už! Vždyť jim je přes 60 a dělaj toho víc než když předtím. U alba Violator nevyšel ani živák!!! Klobouk dolů před nimi kolik toho ještě dávají - jen to promo a živé vystoupení s tím spojené musí bejt náročný!


Uživatel: Federman

Federman      3   4. říjen 2023 o 11:49

Nevím, ten klobouk mi přijde dost úplně jinej.


Uživatel: The Revelator

The Revelator      4   4. říjen 2023 o 15:20

memmor: Nezaměňuj prosím nevděčnost s určitou mírou náročnosti či schopností dívat se na věci kriticky – jsou to úplně jiné věci.


Uživatel: Kubec

Kubec      5   5. říjen 2023 o 7:19

ad The Revelator: Ano, presne tak! Kazdy fanusik, ktory si kupuje hudbu svojej skupiny, ma pravo sa vyjadrit aj kriticky, vsak za to poctivo plati.


Uživatel: fanda

fanda      6   5. říjen 2023 o 16:11

Zdá se, že to je opravdu okopírované. Ani nevím jestli mi to vadí. Já jsem také poměrně kritický člověk a mám rád, když se věci vždy dělají pořádně, naplno a nebo raději vůbec. Jsem kritický, ale vděčný, to se nějak nevylučuje. Já jsem velmi spokojen se současnou aktivitou DM děním okolo nich. Mimořádně se těším na dokument z Mexika. Určitě to není příklad DM, kteří už mají na lecos nárok, ale mnoho umělců by se mělo chovat trochu jinak s uvědoměním si faktu, že jejich fanoušci jsou také jejich chlebodárci , bez kterých by si mohli zpívat možná u pásu ve fabrice. Že je život hvězd náročný je jasné, ale takový si vybrali a mají za to většinou královsky zaplaceno.


Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.