Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
 
Výzva českému a slovenskému Black Swarm
Posláno: 11.6.2009 o 14:17   [Ignorovat]
The Sun And The Rainfall
HodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 7
Registrovaný: 17.4.08

BLACK SWARM V SRDCI EURÓPY

Koncert sa nám blíži a ktovie, či budeme mať ešte niekedy možnosť vychutnať si našich bohov takto live. Udalosti posledného roku nám ukázali- nielen pri Davovi- že to nikdy nie je isté a musíme si vážiť každú príležitosť. A naplno si ju užiť!

Vždy ma mrzelo, keď som videl pred koncertmi tak úžasných ľudí, ako ste Vy všetci, Čiernoodenci v Čechách aj na Slovensku, a len tak akosi náhodne sme sa stretávali tesne pred koncertom do malých, na koncerte navzájom sa prekrikujúcich skupiniek. Určite doba pred internetom mala svoje čaro a tie pocity nevedomosti a objavovania nepoznaného už nikdy nebudú tak krehké a krásne zároveň, ale čo keby sme využili konečne aj druhú stránku tohto informačného donedávna sci- fi?

Vytvorme skutočný organizovaný Black Swarm!
Čo tým myslím? Keď cestovať inak ako autom, tak spoločne busmi organizovanými Depechemodefriends, vlakom v pár spoločných vozňoch, na ktoré skúpime miestenky iba my, a zahalíme ich celé do čiernej. (Nemusí to byť nutne jeden vlak, ak niekomu vyhovuje ísť neskorším) Potom spoločný pochod na koncert- to sa môžu už pridať aj tí s autami.
No a nakoniec prežiť atmosféru v kotli ako jeden čierny tvor- vymyslieť bláznivé veci, čo sa nikdy skupinke 10-20 kamarátov nepodaria. Napr. skandovať aj niekoľko minút po koncerte, vyvolávať nielen DM, ale aj samotného Martina, a hlavne Davida. A viete si predstaviť atmosféru, keby sme všetci pred 1. prídavkom začali hulákať AN DRJUUU FLEČR! Hm? Ja si to predstaviť viem. A je to pekná predstava. Ale sám so svojou partiou to nikdy nedokážem. Na to sa musíme spojiť všetci.
A kto vie? Možno bude ešte jedno tour. A možno Blue-ray s jeho záznamom bude práve od nás…
Ale to nieje podstatné. Hlavne chcem, aby ste vedeli, že mňa nikdy nebavilo štvať mŕtveho koňa, ako sa hovorí. Takže, keby sme boli v chladnom Rakúsku, takýto članok by som nepísal.
Ale Vy STE schopní dokázať úžasné veci, ako ste ma viacerí mnohokrát presvedčili. Horúca slovanská krv je niečo iné, že?
Nepodstrkujem nikomu svoje názory. Naopak bude to otvorená vec, na ktorej sa môžu podielať svojimi nápadmi všetci, čo majú záujem.
Wrong!

Profil
 
 
Posláno: 15.6.2009 o 21:40   [Ignorovat]   [# 1]
Suffer Well
Ikona: Martina.MO
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 156
Registrovaný: 16.5.09

Výzva pro DM fans:  http://black-swarm.wz.cz

 Obrázkové přílohy  swarm01.jpg
 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 15.6.2009 o 23:04   [Ignorovat]   [# 2]
The Sun And The Rainfall
HodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 7
Registrovaný: 17.4.08

Super, Sinus to dotiahol do konca! Dúfam, že sa pridáte viacerí aj s tým skandovaním DM po koncerte
See You on TOUR!!!!

Profil
 
 
Posláno: 16.6.2009 o 9:06   [Ignorovat]   [# 3]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07
Devotee / 15.6.2009 o 23:04

Super, Sinus to dotiahol do konca! Dúfam, že sa pridáte viacerí aj s tým skandovaním DM po koncerte
See You on TOUR!!!!

Myslím, že by bohatě stačilo začít skandovat Depeche Mode, k tomu by se mohli přidat i lidi, kteří tuhle výzvu na netu číst nebudou (těch bude cca 33.000) A v okamžiku kdy malá skupinka začne We are here…nikdo dál už tomu pořádně nebude rozumět…proto navrhuji všem pořádně se naučit texty skladeb a koncert začít klasickým Depeš mód..

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
   
 
 

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy