Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
 
Vaše zážitky z Tour of The Universe
Posláno: 9.6.2009 o 8:00   [Ignorovat]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

Do tohoto auditka pište své zážitky nebo klidně i reporty z cest za Depeche Mode, z jejich koncertů v rámci Tour of the Universe

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 3.7.2009 o 8:39   [Ignorovat]   [# 1]
Clean
Ikona: pampelina
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 66
Registrovaný: 30.3.09

Ahoj fans,

no letos jsem celkem byla zatím na třech koncertech.Jako první koncertní zastávka bylo Lucembursko (koncert warm up) pro mě asi jeden z nejzajímavějších díky tomu,že jsem stála v první řadě u podia přímo naproti mikrofonu Davea a měla ho 2 metry nadosah.Konsternujicí  zážitek,výborné fotky ,prostě parádní zážitek.Další zastávka Bratislava,též u podia,ale již asi tak 8 řada .I přes tento smutný fakt a to,že celý koncert propršelo,tak opětovně úžasný zážitek.V pořadí třetím koncertem se stala Praha-famozní,ohromujicí,bezkonkurenční,strhujicí,masivní .Tak bych shrnula pražský Eden.Tentokrát jsem měla lístek na obyčejné stání,ale můžu říci,že jsem si to ten večer užila více,než kdybych stála přímo u podia,měla jsem možnost vidět pořádně celou videoprodukci a musím konstatovat,že Anton odvedl vynikajicí prác.Smekám i.Nejlepší projekce jakou kdy měli za svou kariéru (jen můj názor).Díky tomu,že jsem nestála přímo pod podiem,tak jsem si koncert jako takový v globalu užila na 200%.Při živém poslechu Little soul či Home v podání Martyho ,padám na kolena a nestydím se napsat,že mi ukápne vždy slza.
Doufám,že tyto koncerty nebyly moje poslední a těším se na další úžasnou show.
Přeju všem do dalších koncertů úžasné zážitky smile))

Profil
 
 
   
 
 

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy