Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
9 z 23
9
Co právě posloucháte?
Posláno: 2.12.2015 o 11:04   [Ignorovat]   [# 121]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

Dnes:

Nine Inch Nails - Things Falling Apart

https://www.youtube.com/watch?v=mrnI2SlHK5I

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 3.12.2015 o 18:46   [Ignorovat]   [# 122]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 3
Registrovaný: 21.10.15

Nedávno jsem na youtube objevil německého dark wave gothic zpěváka co si říká BLUTENGEL.Co se týče image,tak se s ní nemaže.Písně Asche zu Asche a nebo Save our Souls rozhodně stojí za poslech.

Profil
 
 
Posláno: 3.12.2015 o 20:18   [Ignorovat]   [# 123]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

NIN - HURT

https://www.youtube.com/watch?v=g0bZtf5MCzY

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 4.12.2015 o 10:33   [Ignorovat]   [# 124]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

Machine, Machine, Machine, Delta Machine…;-)

Kraftwerk - The Man Machine (live)

https://www.youtube.com/watch?v=Mkd7LbQnfIQ

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 4.12.2015 o 15:11   [Ignorovat]   [# 125]
Home
Ikona: Ringo
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 116
Registrovaný: 30.10.12

u téhle skladby mi včera v Praze vlhly oči, pořád jsem tak nějak pomrkával a snažil se mimickými svaly zabránit tomu, abych regulérně ronil slzy:

https://www.youtube.com/watch?v=GaSA2mjcmIk&feature=share

Profil
 
 
Posláno: 5.12.2015 o 9:50   [Ignorovat]   [# 126]
Suffer Well
Ikona: Michaela 146
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 165
Registrovaný: 7.1.10

Koncert Kraftwerk je prvotřídním zážitkem, který se vryje pod kůži. Tohle se nedá srovnávat s jiným koncertem, ten 3D efekt to celé ještě více umocňoval…přiznám se, že stejně jako Ringo jsem měla slzy na krajíčku dojemné, výborné album The Man Machine a výborná věc The Robots…
https://www.youtube.com/watch?v=Yu3RLqzhE4g

 Podpis 

“Dlouholetá přátelství mají tu výhodu, že už si mnohé odpustila.”
Goethe

Profil
 
 
Posláno: 5.12.2015 o 12:26   [Ignorovat]   [# 127]
Home
Ikona: Ringo
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 116
Registrovaný: 30.10.12

Pár slov ke koncertu Kraftwerk v Praze 3.12.2015. K dokonalému vizuálnímu a hudebnímu zážitku mohu říci, že já Kraftwerk vlastně ani nesrovnávám s klasickými hudebními kapelami jako je Depeche Mode, Camouflage, New Order, De/Vision a další, protože Kraftwerk je naprosto vymykající se zábava a zážitek, nejde to srovnávat s ničím jiným. Je to ryzí krystalické umění a jsou v tomhle nedostižní a nepřekonatelní. V nápadech, technologii, vizionářství, pokroku a v audiovizualizaci jim všichni stále dýchají na záda, což samozřejmě není zase žádná ostuda. Být za Kraftwerk je čest, obzvláště pro ty, kteří jdou v jejich šlépějích a nějak se jim přiblíží (DM, OMD, Camouflage, De/Vision, New Order, Human League, Wolfsheim a jiní). U Kraftwerku je prostě ten nápad, který neměl nikdo jiný, nesrovnatelné s klasickými kapelami, kdy člověk přijde obdivovat své oblíbené hity a frontmana. Kraftwerk jsou prostě o něčem jiném. Jsou různé druhy zábavy, knížky, filmy, turistika, sport, hudba a….Kraftwerk:-) Tolik k dilematu, zda byl koncert Kraftwerk lepší než koncert Depeche Mode či koncerty dalších kapel:-)

Profil
 
 
Posláno: 5.12.2015 o 18:15   [Ignorovat]   [# 128]
Walking In My Shoes
Ikona: Marek Raška
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 82
Registrovaný: 12.12.09

Michale obdivuji jak to umíš krásně podat, skvěle napsáno. Jen dodám, že Kraftwerk není můj šálek kávy:-)

Profil
 
 
Posláno: 5.12.2015 o 20:54   [Ignorovat]   [# 129]
Home
Ikona: Ringo
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 116
Registrovaný: 30.10.12

Vím Marku, že to není tvůj šálek kávy, nicméně věřím, že kdybys tam byl, tak by sis to užil taky;-) On ten Kraftwerk a jejich hudba je taky hodně o tom čase. Prostě si to pustit, sednout si k tomu a vnímat každý ten zvuk, uvědomovat si tu dokonalost toho soundtracku k jednotlivým vymoženostem vyspělé sivilizace, ať jde o auta, vlaky, roboty, počítače nebo sportovní událost Tour De France.


Neboj, DM považuji taky za génia, jejich zvukový industriálek v období CTA a SGR je rovněž nedostižný, posunuli to zase kousek dále co se týče klasické popmusic (v tom nejlepším slova smyslu). Fakt to není vůbec o tom, kdo je lepší a kdo koho překonal. Jsou to úplně jiné dimenze.

Profil
 
 
Posláno: 5.12.2015 o 22:28   [Ignorovat]   [# 130]
Suffer Well
Ikona: Michaela 146
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 165
Registrovaný: 7.1.10

Naprostý souhlas s Ringem, Kraftwerk live je neopakovatelný a celoživotní zážitek, lepší jak sex grin Na koncert Kraftwerk jsem ochotna jet i do Německa.
Netuším kde stál Ringo, já jsem stále na posledním ochoze nad pódiem, měla jsem perfektní výhled, kousek ode mne stál Petr Kučera s Oceánu zdravil tam přátele a říkal, že jede s nahrávacího studia.

 Podpis 

“Dlouholetá přátelství mají tu výhodu, že už si mnohé odpustila.”
Goethe

Profil
 
 
Posláno: 5.12.2015 o 22:39   [Ignorovat]   [# 131]
Suffer Well
Ikona: Michaela 146
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 165
Registrovaný: 7.1.10

Ještě jednu věc mám na srdci, touto cestou bych velice ráda poděkovala Otovi za zprostředkování lístku na koncert smile

 Podpis 

“Dlouholetá přátelství mají tu výhodu, že už si mnohé odpustila.”
Goethe

Profil
 
 
Posláno: 5.12.2015 o 22:54   [Ignorovat]   [# 132]
Home
Ikona: Ringo
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 116
Registrovaný: 30.10.12

Byl jsem přímo pod pódiem, hned naproti Ralfovi, na FB jsem dával své fotky, kdyby chtěl někdo mrknout;-) Jsou veřejné, tak se můžete kouknout na můj timeline - Michal Hromek

Profil
 
 
Posláno: 5.12.2015 o 23:10   [Ignorovat]   [# 133]
Suffer Well
Ikona: Michaela 146
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 165
Registrovaný: 7.1.10

Ringo, já jsem tam dorazila asi kolem půl sedmé a byla před fórem velmi dlouhá fronta, tak již ta šance stát pod pódiem nebyla :-(
Na tvé fotografie se ráda podívám smile

 Podpis 

“Dlouholetá přátelství mají tu výhodu, že už si mnohé odpustila.”
Goethe

Profil
 
 
Posláno: 5.12.2015 o 23:20   [Ignorovat]   [# 134]
Home
Ikona: Ringo
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 116
Registrovaný: 30.10.12

My jsme tam šli taky až v půl sedmé, ne-li později, pod pódium se dalo v pohodě projít.

Profil
 
 
Posláno: 6.12.2015 o 7:21   [Ignorovat]   [# 135]
Walking In My Shoes
Ikona: Marek Raška
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 82
Registrovaný: 12.12.09

Ringo o 5.12.2015 o 20:54: zase jsi to skvěle vystihl, možná kdyby jsem měl víc toho času a důkladně se do nich zaposlouchal, tak by mě chytli. Ale víš sám, že s tím časem to u mě je hodně špatné, tak jsem rád, když mi zbyde na poslechnutí muziky, kterou mám rád. Samo že může někdo namítnout, že to je jen má chyba a asi to tak bude. Ale raději jdu do toho, co mě chytne za pačesy hned na první dobrou, než bych se složitě proposlouchával hudbou, ke které sice chovám velký respekt, ale nepřináší mi to potěšení, které od ní čekám.

Ad srovnávání: mě se na tom postu právě moc líbilo, jak jsi to tak pěkně popsal, že se na ty Kraftwerky díváš, jako na samostatnou jednotku, že je nesrovnáváš s ničím jiným. Víš moc dobře, že já sám srovnávání přímo nesnáším a proto jsem rád, když někdo napíše názor, který vlastně vystihuje podstatu mého pohledu na hudbu. Prostě se snažím nahlížet na jednotlivé interprety a kapely, jako na samostatné jednotky.

Profil
 
 
   
9 z 23
9
 

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy