Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
11 z 23
11
Co právě posloucháte?
Posláno: 14.5.2016 o 21:46   [Ignorovat]   [# 151]
Lie To Me
Ikona: dozi
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 38
Registrovaný: 11.12.09

Přesně tak,a jejich deska Flaunt It z tý doby,nedávnp jsem si jí z nostalgie pustil a pořád se dá poslouchat…

Profil
 
 
Posláno: 23.5.2016 o 18:42   [Ignorovat]   [# 152]
Home
Ikona: Ringo
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 116
Registrovaný: 30.10.12

De/Vision - 13 - úžasné album bez slabého místa. Jedno z nejlepších od De/Vision. Jedna pecka za druhou. A píseň Their World mě totálně rozsekala. Fantastické, 10/10. Oni prostě pro mě navždy budou jednou z TOP kapel, čert ví, proč nemají větší světový věhlas, jejich alba Monosex, 6 Feet Underground, Subkutan, Popgefahr a 13 předčí hravě kde co z populární světové scény.

Profil
 
 
Posláno: 23.5.2016 o 21:08   [Ignorovat]   [# 153]
Lie To Me
Ikona: dozi
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 38
Registrovaný: 11.12.09

Jo,taky se mi 13 hodně líbí,zatím jsem slyšel párkrát ale určitě jedno z jejich nejlepších alb!Já si myslim že světovému věhlasu možná brání zpěvák,nikdy mi jeho hlas moc neseděl,a možná taky nějaký pořádný promo,znaji je jen ty co poslouchají elektronickou hudbu ale jinak nikdo.A nikdy neměli žádný velký hit…

Profil
 
 
Posláno: 24.5.2016 o 11:24   [Ignorovat]   [# 154]
Home
Ikona: Ringo
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 116
Registrovaný: 30.10.12

Tak hitů bych řekl že mají právě tolik, že by leckteré kapely mohly závidět, já to jednou pouštěl na chalupě a ti, co to neznali, se mě ptali, co to pouštím, že to je fakt pěkné, takové hodně líbivé a příjemné na poslech a divili se, že to nikdy nikde neslyšeli, jak je to skvělé. Několika lidem jsem to i podsunul a jsou z toho nadšení. Co se týče Steffena, on má svá specifika, může někdy znít germánsky monotónně, ale vokál má myslím dost dobrý, spousta horších zpěváků hraje dneska nepochopitelně komerční extraligu. Neumím si představit, že by ty písně De/Vision zpíval někdo jiný než Steffen.

Profil
 
 
Posláno: 26.5.2016 o 20:44   [Ignorovat]   [# 155]
Suffer Well
Ikona: Michaela 146
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 165
Registrovaný: 7.1.10

Pro dnešní večer Schiller mit Heppner….
https://www.youtube.com/watch?v=6YWniR0lK_o

 Podpis 

“Dlouholetá přátelství mají tu výhodu, že už si mnohé odpustila.”
Goethe

Profil
 
 
Posláno: 31.5.2016 o 14:53   [Ignorovat]   [# 156]
Home
Ikona: Pavel.Z
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 117
Registrovaný: 28.3.09

Oceán _cd_ Ve smíru

Profil
 
 
Posláno: 31.5.2016 o 21:03   [Ignorovat]   [# 157]
Suffer Well
Ikona: little 33
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 164
Registrovaný: 27.6.09

Včera mi přišla sms, že CD ve smíru bylo expedováno. Těším se moc, snad pošta nezklame grin.
Pavel.Z.: Tvé první dojmy…?? grin

 Podpis 

Love is all I want

Profil
 
 
Posláno: 31.5.2016 o 21:11   [Ignorovat]   [# 158]
Home
Ikona: Pavel.Z
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 117
Registrovaný: 28.3.09

Velmi se mi to líbí .. smile  Jsou tam ještě lepší skladby jak Dante ... pro mne .. snad nebudeš zklamaná ...

Profil
 
 
Posláno: 31.5.2016 o 21:15   [Ignorovat]   [# 159]
Suffer Well
Ikona: little 33
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 164
Registrovaný: 27.6.09

Tak to zní VELMI dobře, díky!! grin. Z hudby zklamaná nebudu, jen jestli rozdýchám ženský hlas. Mě tam nepasuje, nehodí se. Je to můj osobní boj :-(. Desítky let zvyku na mužský hlas jen tak nezlomím.

 Podpis 

Love is all I want

Profil
 
 
Posláno: 31.5.2016 o 21:22   [Ignorovat]   [# 160]
Home
Ikona: Pavel.Z
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 117
Registrovaný: 28.3.09

Jasně, já to beru jako novou kapelu, nesrovnávám. Petr se nahradit nedá.

Profil
 
 
Posláno: 1.6.2016 o 6:51   [Ignorovat]   [# 161]
Home
Ikona: Pavel.Z
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 117
Registrovaný: 28.3.09

Den za dnem je epická ... krásný text, stejně tak zpověď zimní královny Doufám že ...trochu mám problém s textem krizí středního věku inspirovanou Dorian…ale chápu pány(a dámu), že se z toho potřebovali vyhrát a vyzpívat

Profil
 
 
Posláno: 1.6.2016 o 15:37   [Ignorovat]   [# 162]
Suffer Well
Ikona: little 33
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 164
Registrovaný: 27.6.09

Tak jo, je to doma!! grin
Slavnostně rozbalena obálka, v ní ve folii zatavené cédo se speciální limitkou - fotky, podpisy s osobním věnováním a na poslední straně abecední seznam všech, kdo si tuto limitku objednali. Dobrý nápad, pěkná věc.
Samotný poslech nechám na zítra. Trošku sadomasochistický postup, ale co…to těšení bývá nejkrásnější. Dopoledne budu mít barák pro sebe, takže volume může jít hezky doprava grin.
Pavel.Z: Jsi v “limitkovém” seznamu?

 Podpis 

Love is all I want

Profil
 
 
Posláno: 2.6.2016 o 8:11   [Ignorovat]   [# 163]
Home
Ikona: Pavel.Z
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 117
Registrovaný: 28.3.09

Tak co? Jaké jsou Tvé dojmy a pocity z toho alba? smile V seznamu je manželka ... smile

Profil
 
 
Posláno: 2.6.2016 o 12:03   [Ignorovat]   [# 164]
Suffer Well
Ikona: little 33
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 164
Registrovaný: 27.6.09

Naprosto nestíhám :-(. Poslechnuto jednou, komplet. Na hodnocení potřebuju ještě další poslechy, no ale už teď zhruba vím, kde jsou pro mě klady a kde zápory.
Abych se oprostila od srovnávání se starým Oceánem, nazvala jsem si tohle uskupení Pacific grin.
Víkend nebo pondělek bude dnem, kdy budu schopna časově i osobně shrnout dojmy.

 Podpis 

Love is all I want

Profil
 
 
Posláno: 2.6.2016 o 19:59   [Ignorovat]   [# 165]
Home
Ikona: Pavel.Z
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 117
Registrovaný: 28.3.09

Právě poslouchám to co Theo Hutchcraft ... smile

https://m.youtube.com/watch?v=J-VX6p4hQ5U

Profil
 
 
   
11 z 23
11
 

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy