Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
 
Depeche Mode ve studiu!!! Nahrávají v Santa Barbara 12. album
Posláno: 7.5.2008 o 12:11   [Ignorovat]
Administrátor
Ikona: dmf
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 290
Registrovaný: 5.8.07

Podle dobře informovaného zdroje skupina Depeche Mode začala s nahráváním nového alba 5.května! Skupina původně plánovala začít s nahráváním již před dvěma měsíci, ale Dave Gahan potřeboval ještě nějaký čas na předprodukci svých skladeb pro album Depeche Mode.

Nové album bude znovu produkovat Ben Hillier, který se skupinou spolupracoval již na Playing The Angel.

 Podpis 

DMF Team

Profil
 
 
Posláno: 7.5.2008 o 15:39   [Ignorovat]   [# 1]
Ice Machine
Ikona: michal.lachim
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 5.5.08

Hezky… snad bude mit i novy album takovy uspech a kez by bylo trochu vic depesacky nez posledni PTA rolleyes

Profil
 
 
Posláno: 9.5.2008 o 14:00   [Ignorovat]   [# 2]
Ice Machine
Ikona: 74Lenka
Hodnocení
Celkem příspěvků: 2
Registrovaný: 12.4.08

Super,už se taky moc TĚŠÍM !!  sunny O úspěchu nepochybuju-od čeho tu máme fanoušky…. wink

Profil
 
 
Posláno: 12.5.2008 o 14:10   [Ignorovat]   [# 3]
Administrátor
Ikona: dmf
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 290
Registrovaný: 5.8.07

Z blogu fanynky, která zveřejnila fotky Depeche Mode ze Santa Barbary z 9.5.08


“Náhodně sem dnes setkala s mou oblíbenou skupinou Depeche Mode, jaká je pravděpodobnost, že se to může stát?

Greg a já, jsme si udělali menší dovolenou v Santa Barbaře (kde jsme se vzali) abychom zde oslavili naše 5. výročí a já sem zažila báječné překvapení…

Měla sem dnes ten nejvíce surrealistický zážitek. Šli jsme ulicí spolu s Gregem a slyšeli jsme někoho hlasitě mluvit s anglickým přízvukem. Rozhlédla sem se a viděla sem chlápka vypadajícího jako německý turista a nic mi nedocházelo. Potom sem uviděla muže s důvěrně známými blond kudrlinkami. Najednou mi to doklaplo. To je Fletch a Martin z Depeche Mode. Zeptala sem se zda-li si je mohu vyfotit, byli neuvěřitelně milí. Potom přišel Dave. Byla sem v šoku. Greg mne vyfotil společně se všemi třemi, oni se pořád usmívali, vzácní milí lidé. Cítila sem se příjemně, úplně sem si chtěla sednout a dát si s nimi oběd. Potom mi došlo, že jsem pro ně naprosto cizí člověk a nechala sem je na pokoji.

Vždy jsem se s nimi chtěla střetnout, ale měla sem obavy, že budou ve špatné náladě nebo, že řeknu něco špatně. Byla to naprostá náhoda, že jsem se s nimi střetla. Ještě teď jsem z toho úplně mimo.

Jaká je šance, že budou všichni tři na jednom místě ve stejný čas? Dave řekl, že pracují. Doufám, že brzy vydají něco nového. Budu netrpělivě čekat.

DEPECHE MODE RULES!!!!!!”


Dangerous

 Obrázkové přílohy  dm 2008.jpg
 Podpis 

DMF Team

Profil
 
 
Posláno: 14.5.2008 o 6:42   [Ignorovat]   [# 4]
Home
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 110
Registrovaný: 18.12.07

Moc pěkně napsáno…. yes

Dave tam na té fotce vypadá jako vystřižený z Violatoru.

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 15.5.2008 o 14:04   [Ignorovat]   [# 5]
Administrátor
Ikona: dmf
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 290
Registrovaný: 5.8.07

já jsem tak natěšený na novou desku LOL  a jak vidím kluky na fotce že jsou tak ok
tak ta nová deska bude .... jo iloveyoudm

 Podpis 

DMF Team

Profil
 
 
Posláno: 16.5.2008 o 9:25   [Ignorovat]   [# 6]
Revolution
Ikona: PHONETIX-Rob
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 304
Registrovaný: 23.12.07

Nové desky Depeche Mode se letos nedočkáme :
http://musicserver.cz/clanek/22276/Nove-desky-Depeche-Mode-se-letos-nedockame/

 Podpis 

PHONETIX na Facebooku (940 sledujících)
Nový web PHONETIX
PHONETIX na Soundcloud (též 940 sledujících) dále PHONETIX na Bandzone .(Pro zobrazení této e-mailové adresy musíš mít zapnut JavaScript)

Profil
 
 
Posláno: 16.5.2008 o 10:10   [Ignorovat]   [# 7]
Ice Machine
Ikona: michal.lachim
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 5.5.08

DM pristi rok, U2 pristi rok, ale Phonetix zive jiz dnes… co ze nam chybi? wink

Snad jedine aspon trochu casu, abych se taky prijel podivat a zaposlouchat…  downer

Profil
 
 
Posláno: 16.5.2008 o 20:06   [Ignorovat]   [# 8]
Ice Machine
Ikona: 74Lenka
Hodnocení
Celkem příspěvků: 2
Registrovaný: 12.4.08

Jo,tak takovou “oslavu” můžeme jedině závidět cool smile - krásný čtení.

Na fotce je vidět,že jsou fakticky v pohodě-no a Dave ? ...........ten nemá (jako vždy) chybu smitten

Profil
 
 
Posláno: 19.5.2008 o 10:21   [Ignorovat]   [# 9]
Revolution
Ikona: PHONETIX-Rob
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 304
Registrovaný: 23.12.07

Nový album Depeche Mode vyjde najskôr vo februári 2009 :
http://www.supermusic.sk/sprava.php?id=144560

 Podpis 

PHONETIX na Facebooku (940 sledujících)
Nový web PHONETIX
PHONETIX na Soundcloud (též 940 sledujících) dále PHONETIX na Bandzone .(Pro zobrazení této e-mailové adresy musíš mít zapnut JavaScript)

Profil
 
 
Posláno: 26.5.2008 o 9:41   [Ignorovat]   [# 10]
Revolution
Ikona: PHONETIX-Rob
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 304
Registrovaný: 23.12.07

Rozhovor na Home :
http://www.depeche-mode.com/home/2008/05/25/exclusive-interview-maps/

 Podpis 

PHONETIX na Facebooku (940 sledujících)
Nový web PHONETIX
PHONETIX na Soundcloud (též 940 sledujících) dále PHONETIX na Bandzone .(Pro zobrazení této e-mailové adresy musíš mít zapnut JavaScript)

Profil
 
 
Posláno: 17.7.2008 o 12:28   [Ignorovat]   [# 11]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

Titul alba: N/A
Předpokládané datum vydání: únor/ březen - február/marec 2009
Pilotní singl z alba: leden - január 2009
Producent: Ben Hillier

Tým studiových spolupracovníků:
Ferg Peterkin (engineer) (spolupracoval například s Blur, Chris Martin a Jamelia) (další info zde)
Luke Smith (engineer/programmer)

Předprodukční tým
Christian Eigner (pre-production/demos - Dave)
Andrew Phillpott (pre-production/demo - Dave)
Kurt Uenala (pre-production/demo - Dave)
Sie Medway-Smith (pre-production/demo - Martin)


CHRONOLOGIE 2008-2009

1.nahrávací session Santa Barbara, studio Martina Gorea, 5.května - 30.května 2008

3.5. 2008
Dave Gahan a Andy Fletcher se zapisují v hotelu Holiday Inn v Santa Barbara


5.5. 2008
Nahrávání začalo v Santa Barbara, Kalifornie
(Během pobytu v Kalifornii se DM několikrát setkávají s fanoušky a nechávají se ochotně fotografovat)


29.5.2008
Podle informací od fanoušků, se Dave Gahan, Martin Gore a Ben Hillier byli podívat na koncert The Cure v Santa Barbara

30.5. 2008
První nahrávací session v Santa Barbara skončila. Následuje měsíční přestávka. Další session bude pravděpodobně v New Yorku

přestávka

1.6. 2008
Martin Gore využívá pauzu v nátáčení k DJ setu v The Old Kings Road Pub v Santa Barbara, jedná se o akci pro zvané. Hraje svůj obvyklý set a několika fanouškům říká, to co už víme, tedy že první, santabarbarská session skončila a přidává, že nahrávání nového alba Depeche Mode jde velmi dobře.

8.6. 2008

Během přestávky absolvuje administrátor serveru Home Peter P. alias Peter² (mnozí z Vás se s ním znají ze setkání s Alanem v Retru)  “služební cestu”  a informuje, že “první náznaky znějí velmi slibně” a že je již teď velmi napjatý ohledně nové desky DM”  dále, že první session byla poměrně produktivní a to co již bylo natočeno je velmi potěšující.

1.7.2008 Ben Hillier oficiálně potvrzuje, že se podílí jako producent na chystaném albu Depeche Mode

2.nahrávací session, New York, Electric Lady Studios, 8.7. - xxx 9.7.2008

Skupina Depeche Mode začíná 2.část nahrávání nového alba. Podle očekávání je jejím místem Big Apple alias New York, město které je domovem Dave Gahana

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
   
 
 

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy