Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
10 z 16
10
Sounds of the Universe (2009)
Posláno: 20.4.2009 o 15:08   [Ignorovat]   [# 136]
Dressed In Black
Ikona: PETR
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 46
Registrovaný: 8.2.08

No cetl sem to o wildrovi a sam nevim alba po wildrove odchodu aspon teda dve byli no ted uz tri aspon pro me jsou takovy temnejsi se mi zda Ultra PTA a Ted SOTU. Nevim teda jestli temnejsi ale jsou bohatsi na zvuk nehlede na to ze v PTA A SOTU sklada dave tak si myslim ze gore umi i sam anez by ho nekdo postuchoval je pravda mozna ze driv byl bojacnejsi a nebyl si jist co a jak to nevim neskladam s nimi ani s nimi nebydlim a myslim si ze Gore mel v dobach s alanem mensi “kuraz” a tak vlastne alan mu pri tom pomohl pilovat a tak ted po tech letech ma tu kuraz asi vetsi tak sklada pecky jako Wrong Barrel of Gun Home Itś no GOOD Sinner of me atd.. aspon to ja tak vidim. Nerikam ze je to pravda ale prijde mi to tak. Proto jednoducha otazka proc na to ted staci tri a uz nejsou ctyri? Ja sem odpoved nenasel. A pise Gore s Gahanem furt skvele skladby akorat o neco bohatsi na zvuk.

Profil
 
 
Posláno: 20.4.2009 o 15:44   [Ignorovat]   [# 137]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 2.4.09

To Dangerous - pozri ja som tiez nestal vedla Alana ked makal v studiu. Poznam Recoil kolko tam produkcne toho je (skladatelsky je to o nicom) a teda jasne pocujem ze je toho dost. Ked si vypocujem Goreho demo Clean, je mi jasne ze v studiu to “len” docistili ale okrem Goreho dema je na albumovej verzii Clean dalsich mozno 20 zvukov skvele zladenych. Tie zvuky bolo treba najst a dat dokopy, vratane bicich. Tak sebavedome, sebaiste a uderne bicie ako sa robili za Alanovej pritomnosti v studiu uz DM nikdy nerobili. Ak si vypocujem Goreho dema, je mi jasne ze bicie DM do r.1993 sa vymysleli len v studiu, nikde inde. A takisto je tomu aj teraz, Hilier ich nevie tak zdôraznit. A konce piesni - pusti si The Landscape Is Changing ako piesen doznieva, toto bol Alanov princip dodychavania piesne. Hilier to sekne, prskvavky, sycanie, kopirka, tresk, plesk konec.

Profil
 
 
Posláno: 20.4.2009 o 16:39   [Ignorovat]   [# 138]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 9.4.09
Dangerous / 20.4.2009 o 14:33
Nobody / 20.4.2009 o 8:20

Ještě by se slušelo zmínit remixy,které jsou slaboučké,je vidět,že jsou jen tak narychlo spíchnuté.No a ty dema?To si člověk poslechne ze zvědavosti tak 1x….to by klidně mohli mít na svých stránkách volně ke stažení,je někdo,kdo si pravidelně pouští dema,když zná finální podobu skladeb?Celý tenhle “deluxe” komplet mi přijde jako vydatně nastavovaná kaše.

na těch demech a bude jich v budoucnu vydán další balík (DM jich mají připravených až 100) je nejlíp vidět, jak se Mr. ALAN CHARLES WILDER strašně přeceňuje..on byl to béčko, a to vždy, nula dřící až do zemdlení, ale nikdy nedosahující génia M.L.Gorea a ty skladby jsou silné i bez Slicka Wildera, Martin L.Gore je Amadeus, Wilder Salieri .....recoil…

Aha,takže smyslem vydání demo skladeb je ukázat jak byl Wilder neschopný.Nebo co jsi tím chtěl říct.Jaký má význam vydávat dema a nechat si za ně platit dost vysoké částky?Když je podle tebe Alan béčko,co je potom Fletcher?Alan dělá jinou muziku,on se muzikou baví a nepotřebuje prodávat desky.Nechce napodobovat Depeche Mode.Srovnávat ho s Gorem je dost mimo mísu.Gore už taky není,co býval.Semtam se mu něco povede,ale kdysi psal jednu pecku za druhou.

Profil
 
 
Posláno: 20.4.2009 o 17:00   [Ignorovat]   [# 139]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 2.4.09

Nobody ked sa nad tym zamyslim mas totalnu pravdu - posledna singlova pecka od Goreho bol Barrell. Potom nic. Je to tak, az teraz mi to doslo.
Agent

Profil
 
 
Posláno: 20.4.2009 o 17:46   [Ignorovat]   [# 140]
Dressed In Black
Ikona: PETR
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 46
Registrovaný: 8.2.08

probuh kaslete na to rekne te kapalu ktera to dnes nedela pro penize. Kde by asi skoncili nebit toho aby vydelali prasulky a mohli se na tom trosicku na hrabat zatim nas nepotrhly par alb se jim nepovedlo co na tom kazda kapala de nahoru dolu nic nevydrzi na furt. Depeche mode to dela pro nas i pro prachy vemte si ze jsou ve svete hudby i jiny paka ktery na blbosti lidi vydelava prachy. Mi je posloucha me furt at sme mlady ci strarsi posluchaci Nobody poslouchal je porad at meli blby album s alanem bez alana to je jedno poslouchal to samy ja dangerous a uprime ja si myslim ze handrkovat se o tom jestli je nebo neni alen jednicka v hudbe je snad jedno ne alan mel taky vliv na hudbu DM ovsem ale odesel to uz nevime proc do hlavy mu nevidim. Demo skladby na CD Boxu no tak mi ukaz jednu kapelu ktera ma na netu ke stazeni sve demo snimky no vem si to napises skladbu v demo podani je to tvoje pisen at je na albu nebo ne ale chtel bys aby tu tvoji skladbu nekde nekdo daval na net zadarmo jen tak ty nejsi hrdy na svoji pisen sam sem par slozil neco remixi ale neco vlastniho ano par alb uz tu mam ke stazeni ale vermi me demo skladby nikdy nikomu nedam zadarmo a to mam skladby jen mixovane ale i tak ta radost s toho dema a pak si v hlave urovnat podobu finalní pisne a vydat ho jako remixi je stesti to ze DM vypousti vubec dema je docela silnej krok. Takze DM na tom neco vydelaj. Vis kdyby ne tak asi nemaj na konciky kdo bude platit naklady atd. DM by sme asi nikdy na zivo nevideli nebejt vetsich aren do kterych se dostavali diky cemu….............??? odpoved necham na vas co popularita no tak z tou byste chlapci moc nepohchodili co se tyce DM tam to bylo jedno z druhym prachy a popularita bez popularity by nebyly prachy a bez prachu popularita nebo se mejlim?

Profil
 
 
Posláno: 20.4.2009 o 18:19   [Ignorovat]   [# 141]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 9.4.09

Ale já neříkám,že nějaké kapely mají na svých stránkách ke stažení demo snímky-nevím,možná se nějaká najde,neznám všechny skupiny.Já se jen pozastavuji nad tím,že prodávají dema svých skladeb.A že když už teda je mají potřebu publikovat,tak ať je dají volně nebo stylem,že dají na CD nějaký unikátní key,přes který si to pak lidi stáhnou-zadarmo.Ale nechat si platit za dema?Já chci vidět toho blázna,který bude dokola poslouchat jejich dema.
A tady je to “skvělé” demo Enjoy the silence
https://www.youtube.com/watch?v=GRyDzc4FF0E

Profil
 
 
Posláno: 21.4.2009 o 8:40   [Ignorovat]   [# 142]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 12.3.08

Po desátem poslechnutí, má to palec nahoru. Jsou to DM a vždy budou, trochu těžší, čekal jsem něco jako ” nový Violator”  jak tom psali média. No těším se na koncerty!!!

Profil
 
 
Posláno: 21.4.2009 o 8:49   [Ignorovat]   [# 143]
Clean
Ikona: pampelina
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 66
Registrovaný: 30.3.09

mě příjde že každý od nového alba očekává až příliš ,já myslím že nesmíme moc srovnávat s deskama předešlýma,odpoutejte se od minulosti a nesrovnávejte !!!! SOTU je dobrá deska a jsou na ní dobrý skvosty: in chains, miles away ,little soul
poslouchejte dokola a uvidíte,že je to dobrá deska s dobrýma pasážema smile)

těším moc na koncíky ,začínám 6.5.09 v Lucemburku smile)))

Profil
 
 
Posláno: 21.4.2009 o 13:13   [Ignorovat]   [# 144]
Administrátor
Ikona: DeeBeeDM
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 158
Registrovaný: 27.12.07
pampelina / 21.4.2009 o 8:49

mě příjde že každý od nového alba očekává až příliš ,já myslím že nesmíme moc srovnávat s deskama předešlýma,odpoutejte se od minulosti a nesrovnávejte !!!! SOTU je dobrá deska a jsou na ní dobrý skvosty: in chains, miles away ,little soul
poslouchejte dokola a uvidíte,že je to dobrá deska s dobrýma pasážema smile)

těším moc na koncíky ,začínám 6.5.09 v Lucemburku smile)))

Na 6.5. se obzvláště těším, od zítřka už za 14 dní, hurááááá

Profil
 
 
Posláno: 21.4.2009 o 13:20   [Ignorovat]   [# 145]
Clean
Ikona: pampelina
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 66
Registrovaný: 30.3.09

no jo to utíká co ? já doufám,že dostanu info jak s lístkem,zda se bude platit až v buse a zda tedy mám místečko v buse, na Lucembur, teď poslouchám SOTU a moc se těším až uslyším live smile))

Profil
 
 
Posláno: 21.4.2009 o 13:40   [Ignorovat]   [# 146]
Administrátor
Ikona: DeeBeeDM
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 158
Registrovaný: 27.12.07
pampelina / 21.4.2009 o 13:20

no jo to utíká co ? já doufám,že dostanu info jak s lístkem,zda se bude platit až v buse a zda tedy mám místečko v buse, na Lucembur, teď poslouchám SOTU a moc se těším až uslyším live smile))

Určitě příjde info. Jen předběžně, vyjíždět by se mělo cca o půlnoci, z Florence, pojede nás cca 15, ale bližší info se bude posílat ještě.

Profil
 
 
Posláno: 21.4.2009 o 13:44   [Ignorovat]   [# 147]
Clean
Ikona: pampelina
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 66
Registrovaný: 30.3.09

jo info o tom,že by cesta měla stát 2 800kč. a lístek 60-80 euro,to už vím ,ale jsem tak nedočkavá ,že si to musím checkovat smile))) a blíží se to a jsem víc a víc nadšená smile)
jak se ti líbila v sobotu party? já tam byla od začátku až do konce a masakr smile)

Profil
 
 
Posláno: 21.4.2009 o 14:26   [Ignorovat]   [# 148]
Administrátor
Ikona: DeeBeeDM
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 158
Registrovaný: 27.12.07

Party v sobotu se povedla, měla jsem radost, že přišlo tolik lidí a bavili se.
Kdepak si byla, já byla chvílema na dmshopu, myslela jsem, že se tam ukážeš

Profil
 
 
Posláno: 21.4.2009 o 14:30   [Ignorovat]   [# 149]
Clean
Ikona: pampelina
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 66
Registrovaný: 30.3.09

já jsem u shopu byla asi 2x,chtěla jsem si koupit deluxe box,ale nějak sem to nestihla :((( a byla jsem naštvaná,že ho nemám
jinak jsem celej večer byla na parketě smile)))  to byl můj nej večer za poslední dobu a dokonale jsem si to užívala smile)) jo bylo tam dost lidí,až mě to překvapilo smile) tak se uvidíme 5.5 v buse směr koncík smile)

Profil
 
 
Posláno: 21.4.2009 o 14:33   [Ignorovat]   [# 150]
Administrátor
Ikona: DeeBeeDM
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 158
Registrovaný: 27.12.07

Budu se moc těšit, pojedeme dobrá sestava smile smile, co vím, takže sranda a dobrá nálada bude cestou určitě.

Profil
 
 
   
10 z 16
10
 
‹‹ Violator (1990)      Speak And Spell (1981) ››

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy