Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
1 z 2
1
Názor na Fletchera
Posláno: 15.4.2009 o 11:07   [Ignorovat]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 9.4.09

Zajímal by mě Váš názor na Fletchera.Má vůbec pro kapelu nějaký přínos?On sám to nedokáže specifikovat-asi proto,že nemá.Je to velice průměrný hráč na klávesy a podle Alana jen kecal a kritizoval jeho práci,které nerozuměl.Přitom byl jeho přínos nulový.I dneska by se bez něj obešli,na ty klávesy by jim zahrál nějaký externí spolupracovník a nemuseli by se dělit s neschopným Fletcherem.Krom toho také významně přispěl k odchodu Alana Wildera z kapely.A ten jeho seriózní ksicht,ten mi prostě k DM nikdy nepasoval.Váš názor?

Profil
 
 
Posláno: 15.4.2009 o 15:51   [Ignorovat]   [# 1]
Dressed In Black
Ikona: PETR
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 46
Registrovaný: 8.2.08

no asi takhle kazdy s kapely ma svoje misto takze si myslim ze i bez nej by kapala nikam nedosla. Jestli si cetl knihu stripped tak tak je jasne napsano ze adrew Fletcher a Vincent Clark sou prvnimi cleny DM ovsem se tak nejmenovali bylo to nejak No Romance in China pak pribrali martina gora a pojmenovali se nejak complusion of sounds a nakonec Dava kterej prejmenoval kapelu na Depeche mode takze si myslim ze kdyby andy a vince nezacali s tim s cim zacali kapela DM nikdy ani nevznikne. Ano to jeho hrani mu moc nejde ovsem protoze hraje vecinou basou smycku takz toho moc nemusi ale je to zakladni kamen DM prinos hudbe urcite ma ja do nich nevidim nesedim v nahravacim studiu tak je to tesky me taky neni moc sympatickej ale uz sem se se s nim smiril a ostatni Depesaci taky takze me tam sedi

Profil
 
 
Posláno: 15.4.2009 o 16:34   [Ignorovat]   [# 2]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 9.4.09

No já jsem právě hledal a četl staré články,i přímo rozhovor s ním.On třeba říkal,proč by měl nahrávat basu,když to ostatní udělají líp a rychleji,do studia během nahrávání chodil a chodí jen sporadicky.
Tu knihu jsem nečetl,ale ten příběh vzniku kapely znám- to ještě není tak velká zásluha (čekal jsem,že s tím někdo přijde).
Sám se prezentuje jako “DJ Fletch”,který pouští předprogramované mixy (ještě k tomu špatné) a zvedá ruce nad hlavu.Jak říkám,na koncertech by ho kdokoliv zastoupil,ostatně tam se prý za tím pultem spíš předvádí,než že by něco hrál.Je to nula.

Profil
 
 
Posláno: 3.7.2009 o 11:23   [Ignorovat]   [# 3]
Clean
Ikona: pampelina
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 66
Registrovaný: 30.3.09

můj názor je takový,že plně souhlasím s Petrem,Fletch byl u zrodu pozdějších DM a buhví jak by to dopadlo ,kdyby nebyl tím základním pilířem .
Já ho vnímám ,že je součástí kapely a to,že jen stojí za klávesama a povzbuzuje publikum rukama,na to jsme si snad zvykli za ta léta,mně to teda nijak nervy nedrásá.Každopádně se schodneme,že nikdy nebyl panem hudebníkem a jeho role ve skupině je opravdu vedlejší,ale je to člen DM a bez něj by to už nebyli DM.Po odchodu Alana ,taky chybělo kus kapely,ale zvykli jsme si

Profil
 
 
Posláno: 10.10.2009 o 17:11   [Ignorovat]   [# 4]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 29.5.09

No ano je to zvyk ale kdo z Nás by nebyl štastný když by se vrátil Alan a to samé je Andy….......

Profil
 
 
Posláno: 11.10.2009 o 11:14   [Ignorovat]   [# 5]
Ice Machine
Ikona: exceldepeche
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 11.10.09

Fletch je jednoducho jeden zo zakladateľov Depeche Mode a jednoducho tam už má čestné miesto. Podľa mňa,keby odišiel by sa kapela rozpadla… Ale chýba mi Wilder… cool mad

Profil
 
 
Posláno: 23.11.2009 o 10:00   [Ignorovat]   [# 6]
Ice Machine
Ikona: DMan101
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 19.11.09

Osobně si myslím že Andy doplňuje image Depeche.A je kvalitní manager.Který zřejmě umí dobře přesvědčovat koncertní agentury a vyziřovat papírovačky. A tím dělá kvalitní renomé Depeche.Vyrovnává rozližení sil.Nakonec Depeche nejsou hard rockeři kteří vypadají jak Ozzy.A proč by nás tedy Andy neměl těšit se svojí milou tvářičkou která již léty zestárla jak všech ostatních.Co kdyby ho nechali zazpívat?At mu složí Dave nebo Martin písničku.Andy si nadjjuje music a může zapět na koncertech.Když vokály zvládne tak i něco zazpívá.Ale když nechce tak nechce.V tom případě by se dalo uvažovat ale jen v rovině teoretické že by se trthnul měl by svojí reklam.agenturu která by menežovala DM koncerty a Alan by se vrátil.Myslím si že se Alan mohl dávno vrátit kdyby chtěl.Mohl by aspon být producentem na dalším albu DM.Byla by tam opět Alanova dynamika a ty promakané zvuky, ou yes.Což mi -budu úpřimný- na posledních albech DM chybí. Forever DM

Profil
 
 
Posláno: 12.2.2010 o 23:40   [Ignorovat]   [# 7]
Ice Machine
Ikona: Useless
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 14.1.10

Každý, kdo četl knihu Stripped nemůže pochybovat o funkčnosti Fletche v týmu DM, bez něj by tu DM jistě už dávno nebyli, ať už jde o účetnictví, management i osobní stránku věci… naopak, každý, kdo četl knihu musel pochopit, že odchod Alana kapelu osvobodil. Jistě, každý měl své neodparatelné zásluhy, ale nakonec je dobře že je kapela v takovém složení, v jaké je. Nikdo nechybí, nikdo nepřebývá.

 Podpis 

I´m waiting for the night…

Profil
 
 
Posláno: 14.2.2010 o 12:19   [Ignorovat]   [# 8]
The Landscape is Changing
Ikona: warťas
HodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 23
Registrovaný: 24.6.09

Naprosto souhlasím s Useless, ve všem. Alan prostě období po SOFAD nezvládl a vzdal to. Jednou to vzdal a DM jedou dál a nejsou o nic horší. Kdyby nebyl Andy, tak už nejsou DM, tak už je jen MG a DG, každý z nich má svoje sólo projekty, kterým by se asi začali více věnovat a DM by šli do pryč.

Profil
 
 
Posláno: 20.2.2010 o 0:33   [Ignorovat]   [# 9]
Ice Machine
Ikona: Useless
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 14.1.10

Dost mě fascinuje kam se poslední dobou ubírají názory na DM… jistí fanoušci by Fletche nejraději vyšachovali, ale na druhou stranu by hrábli po Alanovi všema deseti. Copak nevidíte, že nebýt Fletche na žádný koncert byste se dnes už ani nedostali? Tak možná na sólo akce… Alan pro kapelu od 94 neudělal ani popel, ale každej by ho bral zpátky, proč? Nechápu. Fajn, jste Alanovi fanoušci? Buďte rádi, že se realizuje v Recoil. Jste fandové DM? Buďte rádi, že obstáli a jsou tu… i s Fletchem jakožto plnohohnotným členem týmu, i bez Wildera, který prostě odpadl!

 Podpis 

I´m waiting for the night…

Profil
 
 
Posláno: 22.4.2010 o 0:26   [Ignorovat]   [# 10]
The Sun And The Rainfall
HodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 9
Registrovaný: 11.1.10

To co je napsany v “nejake knize” Stripped jeste nemusi a snad ani nemuze byt povazovano za pravdu pravdouci wink . Uz od doby kdy jsem zacal DM poslouchat (1988) jsem mel v uzitecnosti pro kapelu jako takovou jasno. 1 - Gahan, 2 - Wilder, 3 - Gore, 4 - Fletcher. Neubiram mu zasluhy za vznik kapely, management, ucetnictvi apod, ale to dela kazdy manager. Bez Wildera by nebyl zvuk DM takovy jaky zname dodnes. Myslim, ze to kazdy rozezna pri poslechu prvnich desek, kdy presne se Alan v kapele objevil. To, ze odpadl behem turne SOFAD mu asi nemuzeme mit za zle. Popravde, v te dobe mohl odpadnout kdokoliv z nich. A byli by to porad stejni DM bez Martina? Bez Andyho? Nebo snad dokonce bez Dejva?
Nepripisujme Andymu vetsi zasluhy nez si doopravdy zaslouzi. Tot muj pohled na vec.

Profil
 
 
Posláno: 22.4.2010 o 7:02   [Ignorovat]   [# 11]
The Landscape is Changing
Ikona: Shout
HodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 19
Registrovaný: 21.2.09

najlepší playbackový hráč na svete.to ako otáča pitchbenderom na okraji kláves počas koncertu a pritakáva pritom hlavou do rytmu si zaslúži nomináciu na oscara.tfuj hanba alanovi perfekcionistovi/ako si to vobec dovoluje o sebe tvrdit/že nenaučil tohto skromného hypochondra hrat na kláves.ale aspon bola sranda

Profil
 
 
Posláno: 22.4.2010 o 7:45   [Ignorovat]   [# 12]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07
nAscA / 22.4.2010 o 0:26

Uz od doby kdy jsem zacal DM poslouchat (1988) jsem mel v uzitecnosti pro kapelu jako takovou jasno. 1 - Gahan, 2 - Wilder, 3 - Gore, 4 - Fletcher. .

Gore mi měl vypadnout z DM a měl by se vrátit Wilder! Je užitečnější! chachááááá panebože…

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 22.4.2010 o 8:45   [Ignorovat]   [# 13]
The Sun And The Rainfall
HodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 9
Registrovaný: 11.1.10

Hele Dangerous, to jsem prece nikde netvrdil. Ja bych byl nejradeji, kdyby zustali vsichni 4 pohromade a treba zadne SOFAD ani nikdy nevyslo. Bavime se o necem nezmeritelnem a IMHO je Wilder lepsi hudebnik nez Gore. Pravda mam pocit, ze se Gore dost zlepsuje. Proste mam jenom jiny nazor.

Profil
 
 
Posláno: 22.4.2010 o 8:55   [Ignorovat]   [# 14]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07
nAscA / 22.4.2010 o 8:45

Hele Dangerous, to jsem prece nikde netvrdil. Ja bych byl nejradeji, kdyby zustali vsichni 4 pohromade a treba zadne SOFAD ani nikdy nevyslo. Bavime se o necem nezmeritelnem a IMHO je Wilder lepsi hudebnik nez Gore. Pravda mam pocit, ze se Gore dost zlepsuje. Proste mam jenom jiny nazor.

za prvé nepsal jsi hudebník, ale užitečnější...vážně byl Wilder v Depeche užitečnější než Gore?

Tohle by mne zajímalo, kdo se pod tohle podepíše…Wilder byl v Depeche užitečnější než Gore…

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 23.7.2010 o 14:02   [Ignorovat]   [# 15]
Clean
Ikona: pampelina
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 66
Registrovaný: 30.3.09

no zírám jak sova z nudlí smile)

To že Wilder odešel z kapely ,  tak to mělo být !! Osud jim to předurčil a nalajnoval !! Alanovo rozhodnutí v té době bylo pro něj správné !! Pokud by zůstal ?? Kam by se DM dostali?? Až do roku 2010 ??? Nevíme,pouhé spekulace !! Každopádně svou síní slávy si prošel za ty léta v DM a myslím si ,že Alan nepotřebuje dělat muziku pro davy !!! Šel si svou cestou a vyšlapal si jí docela slušně  projektem Recoil !! Dřív nebo později by jeho odchod tak i tak hrozil )!!!  Dave,Mart i Fletch už kolik let dokazují,že bez Alana se kapela dokáže obejít !! Ba naopak !! Jeho návrat k DM by byl tak kontroverzní až by to byl propadák smile)
Nespekulujme co by kdyby a co se stane !! Buďme rádi za trio DM,za projekt Recoil o to víc si můžeme užívat smile))))))

Profil
 
 
   
1 z 2
1
 

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy