Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
1 z 2
1
Já a můj svět: Depeche Mode
Posláno: 28.4.2009 o 20:00   [Ignorovat]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 14.4.09

Tak nějak jsem se díval do tohoto fóra. Osobně by mě  zajímalo, jak každý z Vás objevil Depeche mode. Možná tu bude většina ze starší generace, kdy Depeche Mode byli prostě hudbou jejich mládí, ale věřím, že je tu i spousta lidí, kteří se k této kapele dostali buď náhodou, nebo je třeba očaroval nějaký jejich song.

Já bych si o tom moc rád s Vámi popovídal .... grin

Profil
 
 
Posláno: 29.4.2009 o 16:40   [Ignorovat]   [# 1]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 14.4.09

Hm, tak nic - no! :-(  :-(

Profil
 
 
Posláno: 29.4.2009 o 18:07   [Ignorovat]   [# 2]
Administrátor
Ikona: DeeBeeDM
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 158
Registrovaný: 27.12.07

Tak ať v tom nejsi sám, usměj se LOL
Mě k Depeche Mode přivedl asi před 21 roky můj kamarád, který poslouchal heavy metal, dost paradox, ale on měl cosi nahranýho na kotoučový pásce a já měla kazeťák, chtěl to přehrát na kazetu, když vše za mýho utrpení to poslouchat nahrání proběhlo, zeptala jsem se ho, co že to má na druhý straně tý pásky, pustil to, nevěděla jsem, co to je, ale moc se mi to líbilo, takže pro změnu trpěl on. Pak jsem zjistila, že ta kapela se jmenuje Depeche Mode a to, co jsem si nahrála bylo Black Celebration. No a kolotoč se rozjel. Tenkrát vycházel časopis Pionýrská stezka, Sedmička .....všude jsem to zahltila inzeráty, že sháním cokoliv o týhle kapele, obrázky, plakáty a pod. a že se chci seznámit s dalšími fandy. Byla to neuvěřitelná doba, denně schránka zasypaná dopisy, málem jsem zdrhala i ze školy, už abych byla doma. To bylo za časů, kdy se prázdný kazety nedaly sehnat, kdo sehnal Sonku 90 za kilo, byl bůh, plakáty dvoustránkový z Brava za dvacku, čtyřstránka za pade…. A vleče se to se mnou pořád, neustále, bez omezení, jen člověk časem trochu prozře, ale to šílenství je ve mně pořád.
DM4ever !!!!

Profil
 
 
Posláno: 29.4.2009 o 18:29   [Ignorovat]   [# 3]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 14.4.09

Jůůů,
to jsem rád, že taky někdo chodí zkrze fórum. NO já to měl dost hektický. Když jsem doma řekl, že rok mám přítele, tak se spustila lavina šílených emocí a deprese a tak nějak to zničilo všechny city, které doposud byly. NO a tehdy jsem objevil skladbu “WRONG”. Poslouchal jsem jí skoro furt! Pak jsem od přítele dostal Deluxe Box SOTU a bylo to doma. Pár členů z fóra mi dalo typy na alba. Naproto u mě vévodí alba: Music for the masses a Sounds of Faith ....  snad jediné album co mě moc nezaujalo je Black Celebration. Ani při druhém poslechu mě nezaujala žádná skladba.

Teď plánuju, že si koupím DVD - Angel tour, nebo jak se to jmenuje a uvidím ... grin

Profil
 
 
Posláno: 29.4.2009 o 18:35   [Ignorovat]   [# 4]
Administrátor
Ikona: DeeBeeDM
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 158
Registrovaný: 27.12.07

V životě se někdy dějí prostě změny a o tom to je.
Jestli ti můžu doporučit, který album si máš pořídit, tak to je jednoduchý, VŠECHNY. Musíš mít obrázek o celý tvorbě, pak s přehledem zjistíš o čem to všechno je ta jejich muzika. Fandím ti sunny  A jestli můžu, tak ti s tím pomůžu big surprise

Profil
 
 
Posláno: 29.4.2009 o 18:40   [Ignorovat]   [# 5]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 14.4.09

Asi takto,

já se přiznám a netajím to. Já jsem od jakživa šílený fanoušek MADONNY - jsem i sběratel. Nyní cítím, že Depeche mode, je můj velký šálek čaje - leč je to úplně jiný žánr hudby. Zatím jsem si stáhl pár alb z internetu. A originálky budu kupovat jako první ty, co mě nejvíce oslovily.

Protože si chci kupovat ty nové verze alb, jak je tam i dvd, že je to v 5.1! To já rád, jsem takovej puntičkář na deluxe verze a tak ... no jo no, jsem blázínek! Heh! Ale to jsem já! Usměvavej Jiřík

Profil
 
 
Posláno: 29.4.2009 o 18:47   [Ignorovat]   [# 6]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 14.4.09

PS: Asi dám albu: Black Celebration druhou šanci grin

Profil
 
 
Posláno: 29.4.2009 o 19:15   [Ignorovat]   [# 7]
Administrátor
Ikona: DeeBeeDM
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 158
Registrovaný: 27.12.07
usmej.se / 29.4.2009 o 18:47

PS: Asi dám albu: Black Celebration druhou šanci grin

Black Celebration si rozhodně druhou šanci zaslouží, nebýt toho alba, asi bych u DM neskončila

Profil
 
 
Posláno: 29.4.2009 o 19:25   [Ignorovat]   [# 8]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 14.4.09

grin určo grin

Profil
 
 
Posláno: 2.5.2009 o 11:02   [Ignorovat]   [# 9]
Ice Machine
Ikona: Alka
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 27.6.08

já sem se k depeche mode dostala tak pred rokem a pul…nektery pisnicky jsem znala z radia nebo jsem je nekde zaslechla,pak jsem mela moznost pujcit si nejaky jejich cd,po prvnim poslechu me to chytlo…sehnala jsem si je vsechny a ted cekam az si pristi tyden vyzvednu deluxe box na poste…musela jsem si na nej pujcit ale verim ze to stoji za to!! Jeden vecer jsem vypravela malymu brychovi ze bych jednou chtela na jejich koncert a jeste ten vecer jsem zjistila ze bude a dokonce v Praze,od ty doby uz je to jasny,na nic jinyho skoro nemyslim,listek mam od ty doby co to zacali prodavat…myslim ze jakmile DM nekoho chytne, tak uz ho to nepusti…

A kazdej kdo je posloucha je v podstate muj kamos grin

Profil
 
 
Posláno: 21.6.2009 o 17:18   [Ignorovat]   [# 10]
The Landscape is Changing
HodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 27
Registrovaný: 2.3.09

jak sem se k DM dostal??:) složité...před čtyřmi roky rodiče sehnali DVD 101 a furt to pouštěli a začali se vracet k mládí...mě se tam NIC nelíbilo…po nákym tom čase se mi začala líbit everything counts…poté strangelove…stripped i never let me down…strejda nám domů daroval několik originál CD včetně DM:) to už teprv začalo…byly to myslím:SOME GREAT REWARD,BLACK CELEBRATION,VIOLATOR a ULTRA…říkal sem si:ty těch alb ale maj:) pak jsem zjistil že mám přibližně čtvrtinu diskografie:) zbytek sem si stáhl zbytek a poté koupil…pomalu,postupně...to je asi 3 roky nazpátek…DM začali být u mě hudební king…teprve asi před rokem jsem zjistil že mají take B-side písničky a že jich je:) sehnal sem poslouchal furt dokola a perfect…teprve ted už nemám co od DM tak nějak sbírat:( možná tak remixy protože několik DVD už mám:)

Profil
 
 
Posláno: 3.7.2009 o 10:06   [Ignorovat]   [# 11]
Clean
Ikona: pampelina
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 66
Registrovaný: 30.3.09

bude tomu 12 let kdy jsem zaslechla na MTV skladbu Stripped a ta mne natolik dostala,že jsem hned po poslechu a shlédnutí klipu se začala zajímat oč jde.Jelikož jsem vůbec nestihla přečíst titulek o jakou kapelu ani skladbu se jedná,mé hledání bylo pak dost náročné,byla jsem z té skladby konsternovaná,hledala jsem tak intenzivně až se pak zadařilo v jednom vinyl shopu v Praze ,kde jí hráli v bednách .  Koupila si Black Celebration,pak už to byla smršť.Jak už mnohokrát bylo poznamenáno, DM buď z duše nenávidíte a nebo je milujete do konce života. Jsem ráda,že můžu být součástí toho co nás všechny obohacuje.Jsem hrdá  na to,že jsem fans Depeche mode

Profil
 
 
Posláno: 19.7.2009 o 1:20   [Ignorovat]   [# 12]
The Sun And The Rainfall
Ikona: Mirxon
HodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 10
Registrovaný: 26.2.08

Já už jsem se v jiným příspěvku zmínil o tom jak jsem se dostal k muzice DM, ale zopakuju to znovu tady. To bylo v roce 1984, když jsem náhodně poslouchal kazetu mý sestry, která si ji nahrála od nějakýho kámoše a byl na ní výběr tehdejší nejčerstvější rakouský hitparády Hitpanorama Radio FM4. A mezi těma všema skladbama od Stevie Wondera a Ka-ja Goo Goo a Queen a Alphaville a Limahla a já nevim od koho všeho tý doby ještě, byla jedna naprostá smrštˇ, která se úplně vymykala tomu všemu “středoproudovýmu” popíku. To byla taková železárna, že se to nedalo nikam vůbec zařadit. Master & Servant byla moje úplně první věc, kterou jsem od DM uslyšel a musím přiznat, že mě uchvátila svou uzemnˇující energií a drivem, ale zárovenˇ mi moc ze začátku neseděla jak jsem byl zvyklej doma poslouchat (tehdy mi bylo 13 let) ten všechen nasládlej discobeat, kterej mi denně cpala sestra do uší. Takže, ze začátku jsem si tu skladbu několikrát poslechl, pak jsem ji taky několikrát bez poslechu přetočil, ale nakonec jsem se k ní vrátil a postupně začal drhnout pořád dokola jenom ji. A na podzim toho roku jsem se seznámil s jedním klukem, kterej mi dal nahrát tehdejší žhavou novinku “Some Great Reward” a bylo rozhodnuto. Pak už následovalo shánění dalších, jejich starších desek (o singlech a jejich B-stranách a už vůbec remixech jsme tenkrát ještě neměli ponětí) a všechen ten kolotoč kolem muziky DM začal a zatim ještě za těch dlouhých 25let neskončil. Tuhle muziku můžete mít rádi jen tak, jakoby obecně, protože je to stále něco neobvyklýho, netradičního a je to taková ta muzika jak se říká - na hraně. Není ani příliš komerční, ale není to ani žádná těžko stravitelná klubovka typu Coil nebo Einsturzende Neubauten nebo Throbbing Gristle. Anebo tu muziku můžete z duše nenávidět, právě proto, že pro zarytý undergroundový clubbery jsou DM už příliš mainstreamoví a komerční a pro jásavý discofily příliš temní a alternativní. A pak už zbejvá jen ta třetí varianta. Nechat se pohltit touhle vznešenou a kultivovanou muzikou, která se pro Vás prostě stane beznadějně celoživotní srdeční záležitostí. Ve svým věku už dneska tolik nešílím jako když mi bylo dvaadvacet, už nenosím všechny ty prsteny a naušnice v obou uších, už si nelakuju nehty na černo ani nenosím koženýho křiváka, ale jak tady napsala Dáša, to šílenství tam uvnitř ve mě stále je a bude. DM4ever!!!!

 Podpis 

Profil
 
 
Posláno: 20.7.2009 o 16:35   [Ignorovat]   [# 13]
The Landscape is Changing
Ikona: Gary
HodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 23
Registrovaný: 2.5.09

U mě to bylo hrozně rychlé a jednoduché!!! První nahrávku taky přinesl starší brácha,jak jinak mě bylo 8. Později jsem přišel na to,že to bylo live in milan 82(V 90.letech jsem si tu nahrávku sehnal,mám ji do dnes na kazetě,a občas si ji z velkou chutí pustím:)  ),líbilo se mi to ,ale rozum jsem s toho ještě neměl,přesto,že jsem už od mala poslouchal hrozně rád jakoukoliv muziku,od matčiných ABBA a Beatles až po Neckáře,Korna a Vondráčkovou   (Gotta jsem tehdy nemusel grin  ) Pak jak už jsem tady taky psal přišlo od někud Some Great Reward a Speak and Speal,a bylo mě to hned hrozně blízké,a na víc u nás na sídlišti,bylo nás tam 50 děcek,z rozdílem pár let,poslouchali to uplně všichni,pak vyšlo BC,chvíli na to MFTM,101,Violator….Dneska a už je to myslím od dob Ultra,to nikdo z nich tak intenzivně jako já neposlouchá,nebo aspoň co vím.Brácha to v sobě teda taky nezapře,i když se z něho stal motorkář a má svýho Leniho Krewice z krabice,vím že byl teď v Praze na koncertě DM.
No jinak je to hezké,že spousta zarytých fanoušků tady to začala poslouchat celkem nedávno,to opravdu o něčem svědčí,že DM se vydali po odchodu Alana tím správnýma možná nejlepším směrem,jakým mohli a,jak někdo píše o Martových skladateských schopnostech v urážkách,že opak je pravdou!!!

Profil
 
 
Posláno: 20.7.2009 o 18:47   [Ignorovat]   [# 14]
The Sun And The Rainfall
HodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 15
Registrovaný: 2.12.07

A víte, že já už ani nevím??? Kluci se dali dohromady v r. 1981, to jsem byla v první třídě... a tak si myslím, že jsem je začala pomaličku polehoučku vnímat…. a v době, kdy začali být pořádně slavní, tak já lítala po diskotékách a tam se moje láska k nim rozjela na plný pecky iloveyoudm  .... a miluju je pořád DM FOREVER!!!  smitten

Profil
 
 
Posláno: 21.7.2009 o 8:57   [Ignorovat]   [# 15]
The Landscape is Changing
Ikona: Gary
HodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 23
Registrovaný: 2.5.09
helenaDM / 20.7.2009 o 18:47

A víte, že já už ani nevím??? Kluci se dali dohromady v r. 1981, to jsem byla v první třídě... a tak si myslím, že jsem je začala pomaličku polehoučku vnímat…. a v době, kdy začali být pořádně slavní, tak já lítala po diskotékách a tam se moje láska k nim rozjela na plný pecky iloveyoudm  .... a miluju je pořád DM FOREVER!!!  smitten

Dovolím si tě opravit…:)  Kluci se dali dohromady v r.1979(Composition of Sound),rok mého narození,v r.1980 nabrali Daeva,a v r.1981 vydali Speak and Speal,to mě byly dva roky a o DM jsem věděl akorád tak prd!!!!!!  LOL Jinak dobrý!! grin

Profil
 
 
   
1 z 2
1
 

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy