Depeche Mode Czechia
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigaceDepeche Mode Czechia

Aktuální srazyDepeche Mode - Wagging Tongue (Wet Leg Remix) nominováno na Grammy 2024

Depeche Mode - Wagging Tongue (Wet Leg Remix) nominováno na Grammy 2024

A to v kategorii nejlepší remix.

Best Remixed Recording
Depeche Mode - Wagging Tongue (Wet Leg Remix)
Gorillaz Featuring Tame Impala & Bootie Brown - New Gold (Dom Dolla Remix)
Lane 8 - Reviver (Totally Enormous Extinct Dinosaurs Remix)
Mariah Carey - Workin’ Hard (Terry Hunter Remix)
Turnstile & BadBadNotGood Featuring Blood Orange - Alien Love Call

Best Remixed Recording nominations

Depeche Mode - Wagging Tongue (Wet Leg Remix)

Gorillaz Featuring Tame Impala & Bootie Brown - New Gold (Dom Dolla Remix)

Lane 8 - Reviver (Totally Enormous Extinct Dinosaurs Remix)

Mariah Carey - Workin’ Hard (Terry Hunter Remix)

Turnstile & BadBadNotGood Featuring Blood Orange - Alien Love Call


12. listopad 2023 o 8:46 • Dangerous • Aktuality a novinkyDiskuze (8) •

Diskuze

Uživatel: Grangers

Grangers      1   13. listopad 2023 o 8:32

Tak já nevím.Nevím proč toto vzniká.A nevím proč je v tom ještě nějaká soutěž.Ale to se vlastně stejně neděje kvůli tomu,abych já něco chápal,že.Porotcům fakt nezávidím,to bude hokna todle rozsoudit.Některý remixy,i z té relativně dejme tomu “novější” éry si pouštím v autě.Ale u tohodle bych se zřejmě vyboural.
  V průběhu psaní příspěvku mě na tube po tom poslechu najel rovnou koncert z Barcy a po Cosmosu jede jedna nádherná písnička.
  Proto si myslím,že by tu kategorii mohli přejmenovat z nejlepší remix na-kdo to co nejvíc zkurví.


Uživatel: d.stripped

d.stripped      2   16. listopad 2023 o 12:40

Grangers: zlatá slova, do kamene tesat!!!


Uživatel: Constructor

Constructor      3   16. listopad 2023 o 18:19

Tahle skladba ma zasadni handicap. Neni moc dobra sama o sobe. Takze uz z principu moc nechapu kohokoliv, kdo si vybere na vytvoreni remixu zrovna tenhle track a ztraci s nim svuj ‘efford’. Hlasova modulace hlasu +zmena harmonie zavadi od originalnigo tracku. Ostatne o tom remixy jsou. Tohle pojeti skladby si nicmene celkem zada s titulem ‘Memento Mori’. Je to predevsim tim repetitivnim ‘oooh’ vocalem. Celkove vzato nominaci na Grammy v kategorii remix 2024, asi nerozumim. Letos jsem slysel uz lepsi remixy. Ale treba to odborna komise v Grammy dokaze nejak racionalne odduvodnit.


Uživatel: fanda

fanda      4   17. listopad 2023 o 12:29

Mne se obecně remixy k posledním albům nelíbí, ale samotnou Wagging Tongue absolutně miluji a považuji jí za skrze depešáckou.
Sám nevím, dle jakých kritérií hodnotit, zda je skladba dobrá a nebo špatná. Já z hudby musím cítit opravdovost, uvěřitelnost a autentičnost. To jsou pro mne samotného subjektivní měřítka a díky tomu miluju DM.
Když si vezmu dnešní tvorbu například českého popu ???
Tak jeden z tisíce stejných modelů třeba Marek Ztracený : chlapecký hlas, jeden z davu. Stále se opakující dvě tóniny se kterými si vystačí celou kariéru.  Texty mi připomínají mé básničky, které jsem psal v 16 letech. Nevidím zde absolutně nic, co by stálo za sebemenší pozornost. To jsem ale úplně odbočil od tématu


Uživatel: Federman

Federman      5   17. listopad 2023 o 14:01

WT je parádní, jen trpí místy postwilderovským minimalistickým syndromen, co používá zvuky které se při troše hledání na netu někde najdou. Která skladba tím ale neptrpí že.

Spočítat dobré remixy by se daly na prstech jedné ruky. Mezi ně rozhodně patří I feel You   Lives too short mix a Rush Amylnitrate mix. Tam jsou zvuky co se najdou jenom na planetě Depeche Mode . Tenhle remix není nic jiného než brak.

Texty mi připomínají mé básničky

Co čekáš, když všichni textaři vymřeli. Osvaldová to se svým miluji tě miluji tě miluji tě nevytrhne. Bych blil.


Uživatel: Herrer

Herrer      6   17. listopad 2023 o 14:23

Grangers: Wet Leg jsou šikovný holky a dělaj dobrou muziku. Tohle je ale paskvil. Vlastně nejlepší z remixu je všechno okolo, krom zprzněný písničky samotný grin


Uživatel: Herrer

Herrer      7   17. listopad 2023 o 14:32

WT jinak není špatná písnička, na MM ostatně není žádná špatná (Cosmos jako píseň neberu). V pelotonu desky bych ji i tak ale zařadil někam mezi domestiky a jako singl bych ji nevybral ani náhodou. Dokážu pochopit, proč to chlapci chtěli a dneska už je beztak jedno, co je vlastně singl. Barák ze zisku nepostavíš a i ty klipy jsou tak nějak odfláklý. Jako jedinej singl z MM pořád chápu Ghosts Again smile


Uživatel: fanda

fanda      8   18. listopad 2023 o 22:06

Dle mého gusta není některak mimořádná My Favourite Stranger. Je až moc jednoduchá a já bych jí viděl mezi ostatními zbylými, se souhlasem , že na MM není žádná špatná skladba. Přál bych si jako singl People Are Good. Ta je hodně úderná, výrazná a zajímavá. Že byla vybrána Wagging Tongue jsem sice rád, ale poslední remixy se mil líbily snad z Ultra. Remixy k Violatoru, co remix, to nová podoba skladby a rád poslouchám dodnes, V současné době  mi přijdou všechny nějak stejné a neumím si představit, že bych si některý pustil vícekrát.


Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.