Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Aktuality

Boston, Massachusetts, USA, TD Garden 09/06/2018

Ilustrativní: Boston, Massachusetts, USA, TD Garden  09/06/2018

Bostonská aréna TD Garden, s kapacitou 20 000 návštevníků si užívá privilegia posledního "spirit" koncertu na území Spojených států amerických. Od krátké pauzy delí kapelu pouze vystoupení v kanadském Torontu.

Hublot a Depeche Mode pomáhá

Ilustrativní: Hublot a Depeche Mode pomáhá

Společným úsilím již potřetí Hublot a Depeche Mode získali 1,7 milionu dolarů pro charitu z názvem charitywater. Tato velmi prospěšná a důležítá organizace, napomáhá v rozvojových zemí (nejen tam) pro místní obyvatele zabezpečit čistou pitnou vodu.

Brooklyn, New York, USA, Barclays Center 06/06/2018

Ilustrativní: Brooklyn, New York, USA, Barclays Center  06/06/2018

Legendární newyorský Brooklyn a jeho aréna Barclays Center s kapacitou 19 000 diváků, se stanou dějištěm předposledního "spirit" koncertu na území Spojených států amerických.

Koncert Depeche Mode na VOLT Festivalu v Šoproni + autobus z Bratislavy

Ilustrativní: Koncert Depeche Mode na VOLT Festivalu v Šoproni + autobus z Bratislavy

Zveme Tě na koncert Depeche Mode v maďarském Soproni. Bude to jedna z posledních zastávek kapely s programem Global Spirit Tour a velmi blízko ČR.

Philadelphia, Pennsylvania, USA, Wells Fargo Center 03/06/2018

Ilustrativní: Philadelphia, Pennsylvania, USA, Wells Fargo Center  03/06/2018

Trojici posledních amerických "spirit" koncertů odpálí Depeche Mode v Pensylvánii, kde v Philadelphská Well Fargo Centre obšťastní 20 000 diváků už prakticky neměnným setlistem.

Chicago, Illinois, USA, United Center 01/06/2018

Ilustrativní: Chicago, Illinois, USA, United Center  01/06/2018

Depeche Mode se v polovině své letní severoamerické pouti zastaví také v Chicagu, ve státě Illinois. Kde v tamním United Centre obšťastnÍ svou přítomností více než dvě desítky tisíc věrných fanoušků.

Happy birthday, Alan!!!

Ilustrativní: Happy birthday, Alan!!!

Alan Wilder, navždy legendární postava Depeche Mode, dnes slaví své 59. narozeniny. I když o něm nemáme žádné nové informace, přejeme hlavně hodně zdraví a sil do života. Všechno nejlepší Alane ...

Tulsa, Oklahoma, USA, BoK Center 29/05/2018

Ilustrativní: Tulsa, Oklahoma, USA, BoK Center  29/05/2018

V americké Oklahomě přesněji v Tulse, odehrají Depeche Mode téměř "komorní" koncert kdy se představí 14-tisícovému publiku v tamním BOK Centre. Je to zároveň poslední koncert s Black Rebel Motorcycle Club.

Kolaborace Dave Gahana a Goldfrapp? - aktualizace

Ilustrativní: Kolaborace Dave Gahana a Goldfrapp? - aktualizace

Mute Records zveřejnilo krátkou nehudební ukázku, na níž je vidět siluetu Dave Gahana. O co se má jednat se dozvíme již tento víkend. Indicií může být fakt, že ukázku sdílela na sociálních sítích současně i kapela Goldfrapp a slibuje odhalení.

San Antonio, Texas, USA, AT&T Center 27/05/2018

Ilustrativní: San Antonio, Texas, USA, AT&T Center  27/05/2018

Jednu ze zastávek závěrečné části Global Spirit Tour naplánovali Depeche Mode i v texasském San Antoniu, kde svůj vytříbený set nabídnou téměř dvěma tisícovkám návštěvníků arény AT & T Center.

Dvoumilionovou hranici pokořilo Global Spirit Tour

Ilustrativní: Dvoumilionovou hranici pokořilo Global Spirit Tour

Server Billboard zveřejnil aktuální čísla návštěvnosti koncertů, udělali jsme součet z proběhlých čtyř etap Global Spirit Tour.

Sacramento, California, USA, Golden 1 Center 24/05/2018

Ilustrativní: Sacramento, California, USA, Golden 1 Center  24/05/2018

Obrovská aréna Golden 1 Center v kalifornském Sacramentu, se stane dějištěm druhého koncertu poslední části Global Spirit turné. Dočká se 19 000 fanoušků nějakého malého překvapení?

Anaheim, California, USA, Honda Center 22/05/2018

Ilustrativní: Anaheim, California, USA, Honda Center  22/05/2018

Finální část světového Global Spirit turné startuje v Kalifornii v aréně Honda Center s kapacitou 18 000 návštěvníků. Po téměř dvouměsíční pauze se páni opět vracejí na pódium.

Přenos koncertu Depeche Mode z Festival Isle Of Wight

Ilustrativní: Přenos koncertu Depeche Mode z Festival Isle Of Wight

Festival Isle Of Wight, na kterém 23.6. vystoupí i Depeche Mode, bude vysílaný živě na kanálech Sky One a Sky Arts, prostřednictvím tzv. Sky Q boxu. Agentura CC-Lab, která bude přenosy zajišťovat, slibuje přenos v kvalitě UHD se zvukem Dolby Atmos.

Martin Gore podporuje organizaci Girls Rock

Ilustrativní: Martin Gore podporuje organizaci Girls Rock

Martin Gore se 10. května zúčastnil v Santa Barbare na dobročinné akcii organizace s názvem "Girls Rock". Po jeho boku nechýběla ani manželka Kerrilee.