Depeche Mode Czechia
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigaceDepeche Mode Czechia

FC NEWS (zima1998)

Sumární aktuality fanklubu Depeche Mode Friends pro zimu 1998.

 • Song Home zazněl v seriálu Marienhof dne 7. 10. 1998, který vysílala TV ARD. Píseň trvala okolo 3 - 4 minut, byla hrána uprostřed seriálu.
 • Pouze melodie songu Home zazněla taktéž v pořadu TV NOVA Na vlastní  oči při dokumentaci jedné události (1. 2. 1999 - 4 minuty dlouhý záznam).
 • Ptáte se dokdy platí již zaplacené členství - je to do 31. 12.  1999. Členství na rok 2000 se začne vybírat od 1. 12. 1999. Podmínky pro členství na další rok budou uveřejněné v posledním čísle časopisu Halo, které vyjde v listopadu (11. měsíc).
 • Koncem totoho roku by se měl uskutečnit velký DM sraz v Praze, na kterém by se měla podílet i agentura Pragokoncert.
 • Chceme Vás upozornit, že naše infolinka je tu pro Vás, abyste se mohli zeptat na cokoliv ohledně skupiny Depeche Mode a FC Friends a tak volejte na číslo: 0042 0603 420 937.
 • Pro naše sběratele máme možnost zakoupení CD Shake The Disease pod značkou CDL12 BONG8, INT 826, 829, Intercond. Obsahuje tyto skladby:  Shake The Disease (Edit The Shake), Master And Servant (Live), Flexible (Pre-Deportation Mix), Something To Do (Metal Mix). Toto CD je v omezeném množství, cena 300 Kč/ 350 Sk, pro Polsko 380 Kč.
 • Konečně tu máme zprávu pro ty, kteří chtějí vstoupit do celosvětového fanclubu DM BONG. Stačí splnit níže uvedené podmínky:
  1. Napsat jméno, adresu, telefon, datum narození, existuje-li tak i mailovou adresu (na tyto údaje vám bude chodit vše z fanclubu, proto musí být přesné a aktuální).
  2. Členský příspěvek činí 25 USD
  3. Způsob zaslání členského příspěvku:
  Pro Čechy:
  a) doporučený dopisem zaslat 25 USD s osobními údaji na adresu DMF Praha nebo
  b) složenkou typu C zašlete 900 Kč, které my přeměníme na USD a zaplatíme za vás členství.
  Pro Slováky:
  v doporučeném dopise zašlete 25 USD s osobními údaji na adresu DMF Praha nebo v doporučeném dopise zašlete 1200 Sk spolu s osobními údaji.
  Pro Poláky:
  v doporučeném dopise zašlete 25 USD s osobními údaji na adresu DMF Praha.
  Ostatní již zařídíme my.
 • Chceme vás informovat, že existují i další CD/video s koncerty z turné The Singles Tour 1986 - 98. Tyto informace jsme získali od fanclubů z různých zemí. Na CD existují nahrávky z Moskvy, Peterburgu,  Zurichu, Manchesteru, Zaragozy, Barcelony, Dallasu, Houstonu, San Diega, Miami, Washingtonu. Na videu existují záznamy z Orlanda, New Orleans, Chicaga, Oaklandu, Miami, Tampy, Philadelphie - bohužel tyto americké koncerty nejsou z technických důvodů k dispozici. Myslíme,  že každý koncert z turné The Singles Tour je někde zaznamenán, neboť  současná technika je velmi vyspělá.
 • Mezi členy fanclubu je mnoho nových fanoušků DM, kteří se zajímají  o základní údaje o členech skupiny. Tady jsou některé z nich (konkrétnější  informace vyšly v Halo č. 4, které si u nás můžete objednat):
 • David Gahan, nar. 9. 5. 1962 v Chigwell, šedozelené oči, 179 cm,  jeho oblíbeným městem je Paříž, oblíbenou DM písní jsou Clean a Sweetest Perfection, oblíbeným DM remixem Personal Jesus Pump mix, jeho rodinou je Theresa, Jack, Cedric, Guido, matka, sestra a dva bratři.
 • Martin Lee Gore, nar. 23. 7. 1961 v Londýně, zelené oči, 168 cm,  rodinou mu je matka, otec a dvě sestry, oblíbené město Berlín, oblíbená  DM píseň Shake The Disease a Halo, jeho oblíbeným oblečením jsou kožené  boty a oblíbeným DM videem Strangelove.
 • Andrew John Fletcher, nar. 8. 7. 1961 v Nottinghamu, modré oči,  190 cm, jeho oblíbenými městy jsou Londýn, Berlín, Paříž a New Orleans,  oblíbenou DM písní Personal Jesus, Stripped a World In My Eyes. Jeho oblíbeným oblečením jsou boxerské šortky klubu “New York - Yankees”,  oblíbenou zemí je Irsko, oblíbeným DM videem Strangelove, remixem DM Personal Jesus - Pump Mix.
 • Firma Mute Film konečně obdržela všechna práva k existujícím klipovým a koncertním záznamům Depeche Mode. Od března 1999 tak k již dříve prodávaným titulům přibyly nové edice kazet Live In Hamburg, 101,  Strange, Strange 2 a Devotional.
 • Depeche Mode MTV Live Special už Evropou prolétl! Záznam části koncertu z podzimního evropského turné, konkrétně z Německa, teď čeká  na premiéru v pobočkách MTV v Latinské Americe, Austrálii plus Asii - budete-li tam někde někdy v únoru, pak máte šanci…
 • Dvě zprávy pro všechny fandy! Ta dobrá říká, že se konečně znovu dočkáme singlových Boxes, a to ve zcela aktualizovaném počtu 1 - 6.  Ta špatná je, že hitové a remixové potěšení z kompletu výtečných songů  v desítkách variant si budete muset pěstovat až do září či začátku října, sorry…
9.5.1999 o 13:26 • dmf • Fanklub