Depeche Mode Czechia
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigaceDepeche Mode Czechia

Bono odzpíval v Las Vegas Personal Jesus, Martin v hledišti

Bono odzpíval v Las Vegas Personal Jesus, Martin v hledišti

Depeche Mode a U2 odehráli své koncerty ve stejný den v Las Vegas. Pravdou je, že U2 tam teď bydlí a v nádherné hale Sphere hrají jako doma. Každopádně na počest, že se takhle v jeden den s DM sešli ve stejné vísce si Bono na další show zapěl Personal Jesus za přítomnosti Martina Gorea (a také Jonathana Kesslera a Christiana Eignera. Podle očitých svědků se Martin začal hlasitě smát, když Bono začal zpívat DM.

https://twitter.com/Ultra_Depeche/status/1731283235093537139?t=z9GK32Rq_24lr8Zy_ul1BA&s=19

 

 


3. prosinec 2023 o 15:15 • Dangerous • Aktuality a novinkyDiskuze (22) •

Diskuze

Uživatel: d.stripped

d.stripped      1   3. prosinec 2023 o 18:21

A stejně Bona nemám rád. Jůtú mi nevadí, ale jeho nemusím. Strašnej pozér…


Uživatel: Federman

Federman      2   4. prosinec 2023 o 10:26

Bono cool jako vždy.


Uživatel: DMMK76

DMMK76      3   4. prosinec 2023 o 17:03

Jako hezké gesto, ale omg to znělo tak amatérsky - hlavně ten zpěv je teda úplně tragickej! Chápu, že šlo o improvizaci, ale za to bych se styděl i v karaoke baru :D

Jinak teda U2 jsem měl v mládí docela rád, ale ta doba už dávno pominula a dnes jsou mi spíš nesympatičtí. Museli dostat hrozně nasypáno, že v podstatě s ničím novým jedou ve Vegas tunu show! Často se na DM snáší kritika za údajnou lenost apod., ale podívejte se na tohle! To je fakt jak cirkus. DM prakticky celý tento rok lítají po světě a jedou za fanoušky a možná jim v konečném důsledku nezůstane v kapsách tolik, ale proboha modlím se, aby něco podobného nikdy neudělali. Několik vystoupení vyprodaných na jednom místě (např. 3 v Mexiku) skutečně nejsou totéž. smile

Trochu se budu opakovat - gesto od U2 milé (asi i věděli, že jsou v sále a že ve Vegas hrají), ale ten totálně nudnej projev Bona, to je teda mazec.


Uživatel: fanda

fanda      4   4. prosinec 2023 o 17:33

U2 jsem nikdy úplně nemusel, ale vzhledem k velikosti této kapely, je to kráááásné. Každá pocta DM vždy potěší


Uživatel: Petrik12

Petrik12      5   4. prosinec 2023 o 17:37

Bono je nudny,ale gahan je   pravy opak,on zaujme aj po 1000 koncertoch mimimalne….


Uživatel: Alan Wilder

Alan Wilder      6   5. prosinec 2023 o 22:11

Netušil jsem, že má Bono tak velký problém s rytmem. Zcela mimo…


Uživatel: kamelkaz

kamelkaz      7   6. prosinec 2023 o 12:38

Alan Wilder: on to dělává takhle často a schválně řekl bych.. PJ zněl teda hodně divně...


Uživatel: Pavel.Z

Pavel.Z      8   6. prosinec 2023 o 19:23

3:53 ve videu

Na U2 určitě nepůjdu…


Uživatel: AHSHOTEL

AHSHOTEL      9   6. prosinec 2023 o 23:55

Bono neumi zpivat, to je ostuda grin))
Ale co me vic desi, je Mart na fotce. Rychle minimalne promazavat hydratacnim a vyzivujicim kremem tu vyschlou jesterku, chjo…. Takovy krasny kluk to byl. Jeste neni nic ztraceno!


Uživatel: DMMK76

DMMK76      10   7. prosinec 2023 o 11:07

Na Martinovi se bohuzel navzdy podepsal alkohol. Ty roky chlastani se mu vepsaly do tvare. Nicmene ma me velke sympatie, ze to neresi nejakymi lekarskymi zasahy. Desne rychle zestarnul a jak jsem psal, ten chlast se na tom vyrazne podepsal.


Uživatel: renegade

renegade      11   7. prosinec 2023 o 19:59

Zvláštní ovšem je, že na Dejvově vizáži se ty roky fetování nepodepsaly téměř vůbec, a to na tom byl celkově (aspoň z toho co víme) daleko hůř než Mart. Přestali fetovat/chlastat před cca pětadvaceti lety, kdy ještě vypadali oba dobře. Já osobně si nemyslím, že za Martovo rychlejší zestárnutí může primárně chlast z pravěku. Kdyby v tom pokračoval dodnes, viděl bych to možná jinak, ale tělo se po pár letech abstinence vyčistí a není důvod k tomu, aby to po dalších dvaceti letech zanechávalo najednou takovéto následky. Na někom se stárnutí holt podepíše více, na někom méně. Stačí se podívat třeba na Jaggera, jak v osmdesáti vypadá. Ten by podle téhle teorie už dávno neměl být na světě smile


Uživatel: DMMK76

DMMK76      12   8. prosinec 2023 o 9:46

@renegade Martin ještě v době Touring the Angel chlastal první ligu a hulil k tomu… Hodně ho tehdá sejmul rozvod. Dokonce jsem ho zažil po koncertě v lednu 2006 v klubu Radost FX a tam vydržel hodně dlouho. Nevím, kdy přesně praštil s alkoholem, ale 25 let jako u Davea to rozhodně není. Navíc lidé jsou různí a na každého to působí jinak. Znám docela dost lidí co mají problém s alkoholem a ve 40 vypadání jak dědci - opravdu to není hezký pohled. S někým to dokáže udělat hrozný věci. Martin pak měl i zjevný jaterní skvrny na obličeji. Takže nesouhlasím a myslím, že konkrétně u Martina to celé sehrálo velkou roli.


Uživatel: martin_wrong

martin_wrong      13   8. prosinec 2023 o 17:12

Já myslel, že přestal chlastat právě před TTA. Myslím, že o tom mluvili i v nějakých videích.


Uživatel: SecretGarden

SecretGarden      14   8. prosinec 2023 o 19:11

Domnievam sa (zdôrazňujem to slovo, pretože nemám na to dôkazy, iba určité náznaky, na základe ktorých tak usudzujem), že za rozdielmi David a Martin by mohli byť:

- Každý máme iné predispozície, dedičné faktory a pod. (to je v podstate objektívny fakt)
- David je abstinujúci narkoman 1. ligy a jeho disciplína, týkajúca sa aj do určitej miery zdravia, je oveľa väčšia, ako bežného človeka, pokiaľ chce stále zostať iba abstinujúcim narkomanom. Aj z niektorých článkov, ktoré opisovali večerný čas po koncertoch sa mi to tak zdalo.
- Pri alkohole, pokiaľ človek v živote neprekročil určitú hranicu, ak prestane, nemusí byť sebadisciplína až taká nekompromisná, ako pri narkomanoch typu David. (Neviem, ako to má Martin, či už musí byť prísny abstinujúci alkoholik, alebo jednoducho nemá problém, nepije, ale môže si dať napr. bez obáv pohár vína, či piva).
- Zdá sa mi (znova iba na základe určitých predpokladov), že David z členov DM športuje najviac, najviac sa venuje pohybu a tiež vidieť jeho vzpriamené držanie tela tak, ako nie u iných. Súvisí to aj s tým, že je frontman, ktorý tú kondičku najviac potrebuje. A práve pohybová aktivita je jedným z najsilnejších faktorov dobrého zdravia a dlhej mladosti (samozrejme nie zase extrémna, nie vrcholový šport).
- Môžu mať aj rozdiely v stravovaní, na to však už nemám ani len nejaký náznak, že z čoho vychádzam. Je to naozaj iba možnosť, o ktorej netuším.
- Ako to majú obaja s fajčením? Nie sú v tomto medzi nimi nejaké rozdiely? Je to tiež jeden z významných faktorov starnutia a celkového zdravia.


Uživatel: Beladona

Beladona      15   9. prosinec 2023 o 10:47

Ad genetika: Martin má černošské předky a staří černoši někdy vypadají jako scvrklé jablíčko. Kořeny Davea směřují mimo jiné do Asie a ti naopak někdy vypadají mladě celý život.


Uživatel: Pavel.Z

Pavel.Z      16   9. prosinec 2023 o 18:19

Že jsem si nenarazil nějakou Vietnamku .. rád to tady čtu,  rozšiřuji si obzory.


Uživatel: renegade

renegade      17   9. prosinec 2023 o 20:49

Hele, obecně... Aby takhle v šedesáti někdo vypadal jen díky alkoholu, musel by celý život chlastat první ligu, a navíc by to asi bylo spojené s nějakými zdravotními komplikacemi. To ale nejspíš není téma, když Martin opakovaně (a zjevně bez větších problémů) absolvuje tato mamutí turné. To by člověk, fatálně zdecimovaný celoživotním nadužíváním alkoholu, nejspíš nedal. Pokud si může dát bez problému skleničku, a není tím pádem abstinující alkoholik, tak skutečný problém s alkoholem nikdy neměl. S tímto mám zkušenosti jak ze svého okolí, tak i moje vlastní, jelikož jsem sám tu “určitou hranici” před nějakou dobou překročil…

Kloním se k názoru Beladony, že velkou roli může hrát jistá genetická predispozice, protože Mart sice vypadá příšerně, ale žádné potíže evidentně nemá.


Uživatel: Herrer

Herrer      18   10. prosinec 2023 o 8:39

Je zvláštní, že Mart tak zkrabatěl, tím spíš vzhledem k jeho jemnějším, skoro ženskejm rysům. No ale neuráží mě to, vypadá jako spokojenej šarpej, takže OK smile

Pořád mě víc dráždí Dejvův vzhled, kterej je pořád popisován jako ten fešák, což teda ani trochu nechápu, ale holt ženský to asi vnímaj jinak a to je dobře pro něj.

Důležitý je, že jsou kluci očividně ve skvělý kondici, že to není žádný navrch huj, vespod fuj.


Uživatel: Federman

Federman      19   10. prosinec 2023 o 11:28

Nejlepší je od U2 Vertigo. Pride je famózní vždy, ale tady jako by si sama skladba šlehla celé kapele něco do nového do žil.

Dave je frontman profesionál, ale za poslední roky ho bohužel vnímám více jako herce než někoho kdo má své publikum pod kontrolou a na dlani jako Bono. Určitou roli v tom hrají možná i fanoušci. U2 nemá ty nejoddanější jako Depeche Mode, ale rozhodně uvolněnější a vděčnější. Z nás se stává jeden velký herec jako z Dave.


Uživatel: Herrer

Herrer      20   10. prosinec 2023 o 11:50

Fede, dobře napsáno.

DM fans (aspoň ti tuzemští) jsou holt hardcore se vším dobrým i špatným, co k tomu patří. Na kapelu maj neuvěřitelný nároky, ale zároveň ji jsou schopni až paranoidně bránit před vším, co si dovolí do toho světa vstoupit.


Uživatel: Federman

Federman      21   10. prosinec 2023 o 12:08

DM fans (aspoň ti tuzemští) jsou holt hardcore

Máš dozajista pravdu. Která kapela zapůsobí svojí tvorbou na své fanoušky tak, aby uspořádávali maškarní plesy pod hlavičkou sraz DM fans.


Uživatel: SecretGarden

SecretGarden      22   11. prosinec 2023 o 14:55

A ja by som ešte pridal, že asi len málo skupín sa dá počúvať (ak vôbec okrem DM), že si vystačíte iba tou jednou skupinou hoci aj mesiac, rok, dva… A stále sa vám zdá, že nie ste o nič ochudobnený, že stále počúvate široké spektrum plnohodnotnej hudby. Detský hravý veselý popík, drsný rok, tvrdé synthi, nežná romantika, vážna hudba… atd. atd.
Jasné, že to pôsobí až fanaticky a samozrejme dnes už zďaleka nepočúvam iba DM, ale keby o to išlo, dá sa s tým vydržať. A boli časy, keď som vydržal dlho. grin


Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.